Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

dijitaller yanlış tartıyo bide çabuk bozuluyo dediler,bizde bunu aldık :dontknow:

hoş buda 2 kilo fazla tartıyo ::)

ama neyse iyi oluyo ,tartıdaki rakama bakıp ,2 kilo daha çıkarmak.. :k06:

burcu-emir

yok be güzelim.tefal nelerini yapmış bi görsen,benim dibim düştü  ;D mesela bi tartısı var,vücudun yağ oranını,su oranını falan ayrı ayrı tartıyo,hatta tv reklamı var.biraz tuzlu tabi.ben ondan almadım,ne kadar yağ oranım olduğunu bilmek istemiyom,hele de şu zamanda   :laughing7: ben standart olanını aldım gayet de memnunum valla tavsiye ediyom   :icon_thumright:

nagihan

benim ilk tartımda dijitaldi. kuzenlerim tıfıllar üstünde tepinmişler bozmuşlar haberim yok tabi o zamanlar naz hanım suyun içerisinde yüzüyordu benim koca karnımda. bende tartının bozuk olmasından yararlanıp homidi gırtlak yiyodum.ama doğumdan sonra ilk iş eşime tefal dijital tartı aldırtmak oldu. bende en basitlerinden aldım. o yağı falan filan gösterenine hayatta binipte tartılamam. çünkü yağ miktarı herhalde diğerlerinden fazla çıkar.
ya ben şu kilo tickerlarından yapacam ama yüzün üstündeyim ya utanırım  :'(

ღ°cerenay.♥.

:laughing7:
allah iyiliğini versin nagiş,ne var utanacak...
hem bir dirhem et birn ayıp örter miydi ne ,işte öyle bi atasözümüz var..

estim

kızlar bende tartıldım 1 kilo vermişim. gerçi ben vermek istemiyodum ama neyse (49 oldum  :crybaby2:)

ღ°cerenay.♥.

kardeeeşiimmm ayıp oluyo amaaa :caca:
bizim burda ,kilo vercez diye canımız çıkıyo, sen verdim diye ağlıyonn :caca: :caca: :caca:

estim

ama ben ne yapayım, 50 kilonun altına düşmeye başlıyınca buynum uzuyo annemin demesine göre, pek kuru olmaya başlıyom  :toothy10: hamile kaldığımda 45 kiloydum , beni kilolu görenler sakın verme yüzüne kan gelmiş diyolardı  :laughing7:

utku sahan

:love1:hayatım ılk once dua etkı bebebekten dolayı kılo almıssın ya bu baska seylerden olsaydı. ayrıca sen daha yenı dogum yapmıssın.ben  66 kıloydum su anda 50 kıloyum emzırıyorsan rahat kıo verırsın ama sakın bunun ıcın rejım yapma zamanla hersey yoluna gırer

nagihan

kızlar bugun tartıldım. evettttt son dakikaaaaaa
flash flash flashhhhh
106 kr. ve bu hafta 800 gr. gitmiş

jbdun

:hello2: :hello2:
nagihancım yavaş ama emin adımlarla ilerliyorsun canım,darısı bizim başımıza :amin:

adalet

nagis tebrikler :hello2: :hieyt:

dun disciye gitik kadin erdemi gordugu halde sen bidaha hamilemisin diyor :( :crybaby2:benim kocada yok sisiko diyor :ehi:ne olacak cumalinin babasi  :k06:

jbdun

Alıntı yapılan: adalet - 13 Haziran , 2007, 02:13:09
nagis tebrikler :hello2: :hieyt:

dun disciye gitik kadin erdemi gordugu halde sen bidaha hamilemisin diyor :( :crybaby2:benim kocada yok sisiko diyor :ehi:ne olacak cumalinin babasi  :k06:

:ehi: hakkaten cumalinin kime çektiği belli  adaletciğim :k06:
hem daha yeni doğum yaptın yavaş yavaş gider kilolar inşallah :opucuk:

ღ°cerenay.♥.

aaa bende dün dişçideydim , bak kalp kalbe karşıdır demişler :k06: