Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

jbdun

ama şu an için yapabileceğin başka bişey yok gibi ::)

nagihan

sadece bol spor ve ekmeği kesmek. hamur işi ve tatlılar yasakkk

nagihan

jbdun

onu kastetmedim canım,
söylediklerini yaparak verebilirsin anlamında güldüm,ama emzirmiyomusun?

ღ°cerenay.♥.

nagiş ,biliyosun bende kilozedeyim, benimde en az 20 kilo vermem lazım. hadi bu sayfada birbirimize destek olalım, tabi ben hala cetvel yapcam kendime,ne kadar kararlıyım dimi :k06:

adalet

nagis ne oluyor ya verirsin bacim kendini sikma ne kadar yemek istemesen yemek okadar tatli oluyor o yuzden bol bol spor yap tatli ve tuzluda uzak dur birde nazi emdir kilo falan kalmaz

nagihan

emziriyorum. emzirebildiğim kadarda emziricem.  :k06:

nagihan

bir kilo daha vermişim. çookk mutluyum çok.   :muzz:

nagihan

bu mutluluğuma benimle birlikte olduğun için teşekkürler canım arkadaşım. bu arada ben iki gündür foruma giremedim. senin tel no bende olmadığı içinde mesaj atamadım(diğerlerine attıydı da  :k06: ) ANELER GÜNÜN KUTLU OLSUN JBDUNNNNNNN  :love9:

jbdun

senin de ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN NAGİHANCIMMM :hello2: :flowers:

burcu-emir

nedir bu dert ya kızlar  :-\ hamilelikte kilo aldım derdi,doğurdum kilo nasıl vericem derdi...oooofff oooofff bende bi göbek duruyo ki sormayın,köşeyi önden dönüyor  :toothy10: korse takmayı düşünüyorum.poponunda maşallahı varmış ben görmediğim için bilmiyom ama görenler jeniffer lopeze şükür diyolar,anlayın artık.

nagihan

Alıntı yapılan: rain - 16 Mayıs , 2007, 11:16:57
nedir bu dert ya kızlar  :-\ hamilelikte kilo aldım derdi,doğurdum kilo nasıl vericem derdi...oooofff oooofff bende bi göbek duruyo ki sormayın,köşeyi önden dönüyor  :toothy10: korse takmayı düşünüyorum.poponunda maşallahı varmış ben görmediğim için bilmiyom ama görenler jeniffer lopeze şükür diyolar,anlayın artık.
aynen aynen olmayan popo çıktı bende

adalet

hamileyken acikiyorduk mecburen yiyorduk simdide sut olsun diye yiyoruz ne olacak halimiz :k06: