Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

nagihan

inşallah. regl oldum acaba ondan mı bu durum bilmiyorum. azcık geldi de bana bu kilo kaybı  :honk:

adalet

:toothy10: :ehi: :k06:nagis beni oldurdun denizde bir kova su almak allah iyligini versin

Almiş'inAnniş'i

haftada yarım kilo iyi valla nagiş onu veremeyenler de var bkz:remziye  :ehi:

nagihan

estim

Allah tamamına erdirsin  :icon_thumright: metabolizman yeni yeni alışmaya başlayacak, eminim ilerki haftalarda daha fazla kilo verirsin  :laughing7:

burcu-emir

şimdi aklıma takıldı,nagihandan başka aramızda yeni doğum yapıpta rejim yapan yok  :icon_scratch: hepimiz tığ gibi mi olduk doğurduktan sonra  :ehi: nagiş azimine hayranım gülüm.senin sayfan oldu burası,herkes heyecanla senin kilo kaybını dikizliyo :ehi:

nagihan

evet burcucum ama banada böyle bir şey lazımdı. yoksa ben tek başına hiç birlşey yapamazdım. şimdi herkes bana mesajlar atıyor hem disiplinli olmamı sağlıyor hemde hoşuma gidiyor. böylelikle kendimi yemek konusunda frenliyorum. aslında ben yemek yapmayıda yemeyide çok seviyorum ama sağlığım için hiç hoş değil bu kilolar. hemde kocam beni beyenmezse korkusu var  :y25:

Almiş'inAnniş'i

kocaymış  :-\ beğenmemekmiş  :-\

asıl o rejim yapsın, ben doğurdum o hala doğuramadı  :ehi:

burcu-emir

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 07 Haziran , 2007, 17:36:04

onlarınki filler gibi 24 ay sürüomuş  :toothy10:

nagihan

Alıntı yapılan: rain - 07 Haziran , 2007, 17:39:04
Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 07 Haziran , 2007, 17:36:04

onlarınki filler gibi 24 ay sürüomuş  :toothy10:
24 ay demek vaştınız sayın seyirciler  :toothy10: :ehi:

burcu-emir

adalet

ah ah siz yarim kilo verirken ben galiba aliyorum devamli bir seyler yiyorum erdem beni cok yoriyor yemesem gucum kalmaz :k06: :k06:

nagihan

ღ°cerenay.♥.

arkideşler bende bir kilo ha verdim ha vericem. :k06:
tartı bi türlü karar veremedi yaw :k06:

burcu-emir

aslıhan senin tartın benim eski tartı gibi desene.işine geldiği gibi tartıyo.bende gidip digital tartı aldım,su içsen onu bile gramla gösteriyo  :icon_thumright:.şiddetle tavsiye ederim.biraz gıcık ama diğerinden iyidir,hiç olmazsa muallakta kalmıyosun.
not:tartının markası :tefal