Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

jbdun

şerife Berat

ben 49,5 ile hamıle kaldım arkadaslar 65 ıle bıtırdım yaklasık 16 kılo aldım.
dogumdan sonra 60 a dustum elalemın 10 kılosu gıder dogumda bızde sadece 5 i gıttı   :sad1: neyse 2 hafta içinde ayak ve ellerımdekı sıslıklerım de gıttı 58 e dustum o gun bu gundur 58 de sayıyordum ama yemeye devamdı tabıkıde 2 haftadır yedıklerıme dıkkat edıyorum gunluk rutın hareketlerımın dısında pek bısı yapamıyorum , 56 ya dustum hedefım 50 inş. tabıkıde

hastayım valla hemencıcık zayıflayabılenlere  :hello2:

nagihan

kızlar bu sabahta tartılma faslı kaldı hemde kocamın yürüyüşe gidelim lafları sayesinde.sabah nazıda aldık yürüyüşe çıktık. sabahın 8inde
bende uyku sersemiydim yine unuttum tartılmayı. bir saat yürüdük. nazıda arabasına koyduk oda yanımızda. ve uyudu arabasında. yürüyüşten sonra arabayı annemlere bıraktık garaja koyduk.dün pikniğe gittiğim için araba bendeydi. sonra annemlerde kahvaltı faslı. ve birde pazar alışverişimizi yaptık. bugun bizim semt pazarımız var. ve evimize döndük. ve öğlen oldu bu işler sayesinde.  yarın asla unutmayacağım ve tartılacağım. . yarın sabahleyinde kahvaltıdan sonra çarşıya gidicez. evde bunalmıştık bu gezmeler bize iyi geliyor  :tongue3:

jbdun

nagihan

estim

nagişcim akşama parmağına ip bağla canım  :toothy10: sabah baktığın gibi tartılırsın  :k06: :opucuk:

esra_yesiloz

sibell&gökhan

nagiş zayıflamak için işe başla istersen iş sitresi hemencicik götürüyo vallahi kgları
ben 66 yla doğuma girdim şimdi 52 kgyum hedefim 2 kg daha vermek eşim istemiyo ama olsun verecem eski günlerime geri dönecem :sad1:

nagihan

Alıntı yapılan: estim - 05 Haziran , 2007, 13:48:10
nagişcim akşama parmağına ip bağla canım  :toothy10: sabah baktığın gibi tartılırsın  :k06: :opucuk:
haklısın hayatım.
eşimi bile tembihledim. sabah hatırlatacak.

Almiş'inAnniş'i

şerife Berat

nagıhan neredesin canım hanı kılonu yazacaktın )  :icon_scratch:

beklıyoruz sabah demıstın ogle oldu  :laughing7:

estim

nagiş bugün pazara gidecekti. gitmeden önce tartılılacaktı , yazmaya belkide vakti olmamıştır.  :director: tekrar unutmuşta olabilir   ???

esra_yesiloz

nerdesin nagişşş kaçıyonmu kızzz yaz artık şu kilonu   :caca:  :caca:

nagihan

kızlar evet sonuç bildiriyorum. 106.8  yani 500 gr gitmiş bu hafta.sonuç beni pe memnun etmedi de. koca bir denizden bir kova su almak gibi bişi bu.  :y25:
neyse biraz geç cevap yazabildim. annemi hastaneye götürdük ve oradan direkt annemlere gittik. ancak evimize dönebildik. çünkü naz hanım huysuzluk yaptı tüm gün boyunca uyumadı. tam eve gelicez uyudu. bizde onu rahatsız etmek istemedik. babam saat 10 da bıraktı ve ordan camiye gitti. ama eve geldik yarım saat sonra bizim böcük kız uyandı. altını değiştir emzir derken ancak cevap yazabiliyorum  :'(

Almiş'inAnniş'i

damlaya damlaya göl olur canııııııııııımmmmmmmm  :hello2: