Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

nagihan

ARKADAŞLAR DOĞUM SONRASI FAZLA KİLOLARINIZDAN NASIL KURTULDUNUZ?
DOĞUM YAPALI 22 GÜN OLDU. VE AYNAYA BAKTIKÇA KENDİMİ BİR FİL GİBİ HİSSEDİYORUM. SANIRIM BU KİLOLAR BENDE SAPLANTI HALİNE GELDİ. ZAYIFLAMAM LAZIM.
SİZLER BU KONUDA NELER YAPTINIZ? SİZİN TAVSİYELERİNİZE İTİYACIM VAR  :icon_scratch:

nagihan

vay beee kimsenin kilo sorunu olmamış. vayyyyyy  :caca:

adalet

olmazmi kiz ben varim :toothy10:dogumuma az kaldi diyet yapamayiz cocuk emdirdigimiz icin ama saglikli seyler yiyerek bebisleri emzirdikce sanirim kilolar gider diyer forumda oldugu gibi burdada bir hoca olsa bize spor dersleri verse super olacak
bir birimize destek olak butun kilolar gitsin :muzz: :hello2:

nagihan

diğer forumda hocamı var. ayyy ne güzelll. ben haftaya yürüyüşe başlıcam. ahmet gececi olacak. gündüz evdeee  :basardim:

puysal

kızım yedi aylık oldu ama ben hala kilolarımla berbaberim:))))

sanırım bir mucizeye ihtiyacım var:(

jbdun

benim 3-4kg fazlam kaldı ama onların da hepsi göbekte galiba yaaaa,offf bu göbek nasıl gidicekkkkk  :cildir:

nagihan daha sen yenisin ya,dur bakalım verirsin  ;)

nagihan

şöyle bir makine olsa. içine girsek ve şıpppp diye erimiş halde yaklaşıp 20 kilo falan vermiş halde çıksak. benim yaklaşık 30 kilo falan vermem lazım. kızlar duydunuz mu????:director:

seyda

aynen benim de 3 kilom kaldi ama hepsi totoda Jbduncuuuum :ehi: :toothy10:

nagihan

sen 3 kilodan bahsediyon ben 30 kilodan. offf offf. ne olcak benim bu halim.  :icon_scratch: ???

jbdun

nagihan

6-7 ayda 30 kilo verebilirmiyim sence? durum çok vahim. gerçekten komples oldu bende bu durum.  :'( :crybaby2:

jbdun

bence şimdiden kafana takma,hele bi 6ay geçsin zaten 1seneye kadar anca dönülüyomuş eski kiloya (istisnalar haeiç tabi)
emziriyorsun zaten değil mi? emzşren anneler çabuk verirlermiş diyolar :dontknow:

nagihan

bana herkes kolay vermezsin çok acayip kilo aldın diyor. vermem şart onları utandırıcam.  :'(

jbdun

nagihancım verirsin zaten ama hemen değil :icon_thumright:
biraz sabretmen lazım

nagihan

ismimin anlamı ansızın birdenbire. ben hiçbirşeye sabredemem öffff