2007 Aralık - 2008 Ocak- Şubat Anneleri

Başlatan meltemk, 27 Nisan , 2007, 12:40:57

« önceki - sonraki »

meltemk

Doktorda simdilik hersey normal. Pit pit kalbi gorduk valla :D Bekli bahsetmisimdir ben emzirmeyi biraktiktan sonra hic regl olmadan hamile kaldim. Yani tam yumurtlama tarihimi hic bilmiyorduk, tahminde edemiyorduk. Neyse doktorun tespitine gore 7 haftalik bir hamilelik gibi gozukuyor. Tahmini dogum tarihi 26 Aralik dedi.

Neyse simdilik bu kadar. Bu aralar cook yogunum foruma hic giremiyorum. bir de dogal olarak 12 haftayi devirmeden hamilelikten cok bahsetmek istemiyorum. Birsey olur korkusu iste.... ;)

özlem77

Herkesin anneler günü kutlu olsun.Umarım seneye bebişlerimiz kutlar.Dün rüyamda siyah saçlı krmızı kıyafetli kızım olduğunu gördüüüm. :-[ :love9:

SEVİNÇ

Alıntı yapılan: özlem77 - 29 Nisan , 2007, 22:05:39
çoook teşekkürler içim biraz rahatladı  salı zaten doktor randevum var
Özlemciğim,bende de oldu o lekeler ,ama sen gene de dr unu ara ve bugünden gözük dr a derim.Sanırım sana da progestan diye bir hap verir. ve dikkat et der .

özlem77

canım 2 hafta önce gittim doktora herşey yolunda.Sanırım benim hesaplamalarımdan bir hafta önde gidiyor hamileliğim.Yani haftaya 3 ay bitecek.Belki cinsiyetinide öğrenirim :sunny:

SEVİNÇ

özlem77

SEVİNÇ

esra_yesiloz

maaşallah  :nazar: çok sevindim yaa seninki inşallah nazlı çıkmaz özlemcim benimki göstermiyo 4 ay 1 haftalığım şuan göstermedi hala

japon kelebek

Alıntı yapılan: meltemk - 11 Mayıs , 2007, 22:53:31
Doktorda simdilik hersey normal. Pit pit kalbi gorduk valla :D Bekli bahsetmisimdir ben emzirmeyi biraktiktan sonra hic regl olmadan hamile kaldim. Yani tam yumurtlama tarihimi hic bilmiyorduk, tahminde edemiyorduk. Neyse doktorun tespitine gore 7 haftalik bir hamilelik gibi gozukuyor. Tahmini dogum tarihi 26 Aralik dedi.

Neyse simdilik bu kadar. Bu aralar cook yogunum foruma hic giremiyorum. bir de dogal olarak 12 haftayi devirmeden hamilelikten cok bahsetmek istemiyorum. Birsey olur korkusu iste.... ;)

handan

merhabalar...
biraz önce üye oldum. 26 yaşındayım. belki bir yıla yakındır bu siteyi inceliyorum ve ne zaman üye olacağımı merakla bekliyordum   ::)  bugüne kısmetmiş. çünkü 7 haftalık hamileyim. şubat 16 gibi doğumum olacak eğer Allah nasip ederse...

bugün bebeği gördüm. kalp atışlarını da  :occasion14:

mesajların hepsini okudum. en yeni hamiş benim galiba  :honk:
midem akşam yemeklerinden sonra bulanıyor. sabah bulanması gerekmiyor mu  :toothy10: gerçi doktora sordum farketmez dedi ama. ilginç bir durum.

tecrübelerinizi ve nelerle karşılaştığınızı bu foruma yazarsanız çok sevineceğim.
ilk hamileliğim ve çok heyecanlıyım. teşekkür ederim

Almiş'inAnniş'i

handancım allah hayırlısı ile bebeğini kucağına almayı nasibetsin canım tebrik ederim  :love9:

Tebessüm :)

hayırlı olsun handancım. inşallah çok rahat bir hamilelik geçirirsin ve bebeğini sağlıkla kucağına alırsın. benim miğde bulantılarım senin kadar hamileyken 24 saat aralıksız sürdü günlerce. :icon_pale: inşallah  seninki kısa sürer. :)

esra_yesiloz

merhaba handancım öncelikle sitemize hoşgeldin ve tebrik ederim herşeyin hayırlısı olsun canım  :k06:

jbdun

handan hoşgeldin, sağlıkla bebişini kucağına alırsın inşallah canım :amin:

handan

hepinize çok teşekkür ederim.
aranızda olmaktan mutluyum...  :opucuk: