Meme Ucu Sorunları!!!

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 23 Nisan , 2007, 12:49:01

« önceki - sonraki »

mavili

ta baştan beri sagarak vermek çok zor olmuştur ya

inşallah benimki emer bende avetin kremini aldım temizlemeye gerek yokmuş emzirmeden önce birde havuç yagı hazırda dursun ne olur ne olmaz :k06:

handan

sağarak 6 ay sadece anne sütü...
sıpa bi kere bile emmedi. dr bazı bebekler böyle önyargılı olur ağzına bile almaz dedi.
benim kardeşim yenidoğan hemşiresi düşün. abla ben böylesini hiç görmedim dedi  :k06:

mavili

handancım bende hiç duymamıştım böylesini ya çin işkencesi gibi :ehi: :toothy10:

handan

aslında öyle gibi görünsede iyi taraflarıda var.
ne kadar yediğini görüyorsun sütündeki en ufak bi azalmayı farkedip hemen olaya müdehale edebiliyorsun.
bebeğin iştahsız bile olsa stok yapabiliyorsun.
bebeğin ne zaman acıkacağını dakikasına kadar tahmin edebiliyorsun.  ;)

mavili

demekki avantajları da varmış her şeyin iyi ve kötü yanları var tabi bunun iyi yanı da dikkate deger derecede çokmuş canım

handan

eğer bebeğini emzirmekte zorlanırsan ucu falan tutamazsa
aventin small silikon ucundan alın
her markanınki yapışmıyo tene
aklında olsun  ;)

duru boncuk

handancım nerelerdesin sen bakimm yoktun dün hiçç :-\

handan

ben hep burdayım  ;D
okuyom hep aylardır okuyom ben
hatta yıl olmuştur okuyom
mezun olcam yakında  :toothy10:
heeep burdayım
dün temizlik vardı evde
bugünd e misafirim gelcek
yazmaya üşeniyom ben yaaaaa  :BangHead:

mavili

handancım canım bende onu aldım zaten ;D

iyi ya tavsiye eden birini duydum sonunda herkes başka markaları tavsiye edip durdu ama ben almıştım bir kere bayagı oldu ben alalı hatta bir ara pişman olmuştum avent aldıgıma kimse almamış diye iyi en çok kullanan sen olduguna göre senin tavsiyen yeter bana :k06:

emosum

ben hamileyken lansinoh sürmüştüm hep
ama şimdi denizi emzirmeye basladıktan sonra hiç kullanmadım daha ucu catlamadı bakalım ne zaman baslıcak ozaman sürerim artık

guguş

14. ay içinde benim oğluş hla emzirdiğim halde çok şükür hiç çatlamadı  :D

duru boncuk

emoşcum çatlamadan sürmen gerekiyoki çatlamasın canım yoksa o acıyı bir kere yaşarsan bitiyosun zaten unutma her emzirmeden sonra mutlaka sür çatlamasını engelle  ;) ;)

tubis

ya kıslar ben şuan doğumu felan bıraktım hep aklıma gelen bişeydir bu meme ucu çatlağı. canlı doğum görmedim ama canlı canlı ilk kez emziren annelere şahit olmuştum ve o acı çok fena bakarken ben mahvoluyodum.

nemlen3 aylık hamileyim doktorum henüz bir ilaç ismi vermedi. bazen ediriyorum unutmazsam ama badem yağı felan mı kullansam ilacı alana kadar.nedersiniz faydası olur mu?

emosum

canım sen bilirsin zaten doktorun sana sölecegi kremlerde bizim kullandıgımız kremlerden biridir

hem şimdiden öle seyler izleyip korkma :k06:

tubis

ya ıslar benim göğsüm çatlıyo yaaa. yavaş yavaşş.şimdi batım birden sızladı da. araları açıılmış kızarık gibi duruyo. ya sölemesi ayı benim göğüs ucum biraz büyükte ondan mı acaba erken mi çatlıcak yaaaa.