19 Mart , 2024, 14:09:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Meme Ucu Sorunları!!!

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 23 Nisan , 2007, 12:49:01

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

handan

Doğru söylüyorsunuz
9 ay bitermi  diyordum
doğumda çektiğim 9 saat sancı bana 9 ayı unutturdu.
şimdi ise öykü'nün çığlıkları bana  daha 1 ay bile olmadan o 9 saati de unutturdu.
şu dünyada unutulmayacak şey yok herhalde
bu da geçer  :'(

bengü

geciyo canim sen güzel düsünmeye devam et hayat insana herseyi gösteriyo.allah insana cekemeyecegi dert vermiyo bu günlerde gececek bebeginle mutlu oyunlar oynayacaksin onlari düsün ve kolik agrisi geldiginde ona daha siki saril ve kendini güvende hissetmesi icin onu bir battaniye yada örtüyle sar bunu dr dan duymustum bebek kendini güvende hissediyomus ben yapiyodum.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

handan

helen20

Alıntı yapılan: handan - 07 Mart , 2008, 12:43:53
Doğru söylüyorsunuz
9 ay bitermi  diyordum
doğumda çektiğim 9 saat sancı bana 9 ayı unutturdu.
şimdi ise öykü'nün çığlıkları bana  daha 1 ay bile olmadan o 9 saati de unutturdu.
şu dünyada unutulmayacak şey yok herhalde
bu da geçer  :'(

cok komik yazmıssın ayol :ehi:

saka bir yana gözümü korkuttun kız

Almiş'inAnniş'i

eh "anne" olmak kolay değil
her gülün dikenleri vardır
ve gülü seviyorsan
dikenler canını acıtmaz  ;)

-GAMZE-

selam kızlarr benım 2.5 aylık arda adında olum var 2.5 ayda meme başlarımı haşat etti şu anda kanıo sürekli gecmesi için önerisi olanlar buyursun olmayanlarda buyursun  ;D maksat muhabbet  :ehi: :ehi:

efsane

CANIM BENİM HAMİLE DEGİLİM BİLİON AMA HANİ DEMİŞSNYA ÖNERİSİ OLMAYANLARDA BUYURSUN İŞTE BEN O BUYURANLARDANIM CANIM.SADECE GECMİŞ OLSUN BİTANEM.AMA ZA BEKLE SENİN İÇİN NETE BAKİM BİŞİ BULURSAM YAZICAM . :ehi: :ehi:

-GAMZE-

saol hayatım çok tşk. işallah sende hamiş olunda tek göguslerın kanasın dımı ama  :ehi:

efsane

AMA SENİN İÇİN VE ARDA OGLUM İÇİN BİŞEYLER BULDUM NETTE BİTKİSEL POMADLAR VARMIŞ.BİDE TEMİZ TUTCAKMIŞSIN.MEME BAŞI ADAPTÖRÜ VARMIŞ ONU KULLANCAKMIŞSIN EMZİRME İŞLEMİ BİTTİKTEN SONRADA ANTİBİYOTİKLİ Bİ POMAD KULLANCAKMIŞSIN SONRA TEMİZ GAZKLI BEZLE KAPATICAKMIŞIN.BENİM ÖĞRENDİKLERİM BUKADAR İNŞALLAH İŞİNE YARAR CANIM :opucuk:

-GAMZE-

saol canım o dedıklerını hep yaptım ben   ne kremler kullandım olmadı tarin yagı sur dedıler has zeytın yagı sur dedıler   soğan suyu sür dedıler olmadı şimdi 2ç5 ytl bi krem varmış onu aldık bıraz ıyı gıbı geldı o kadar pahalı kremler iş yapmadıda bu krem yapcak heralde  :hieyt: :hieyt:

emosum

bende 4 aydan beri lansinoh diye bi krem kullanıyom erkenden basalmıstım kullanmaya dr demişti bakalım bende olcakmı bu sorun :k06:

mavili

bende aventin kremini kullanmaya başladım umarım işe yarar eminim çok acı veriyordur çok geçmiş olsun gamzecim

-GAMZE-

saolun canlarım işallah :amin: olmaz ben böyle bi acı görmedim   bu krem iyi geldi biraz kanaması durdu acıo sadece geccek galiba  :amin: adıda bepanthen olursa kullanın bi

emosum

bepanten bende de var karnıma bile sürüyom onu :k06:

eczaneden almıstım ben onu önceden elime bile sürüyodum  demek herseye faydalı :k06: