Meme Ucu Sorunları!!!

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 23 Nisan , 2007, 12:49:01

« önceki - sonraki »

sevda

İremcim doğru diyor emince oluyor fıstık. ;)

mumkule

Alıntı yapılan: zuhaluysal - 22 Eylül , 2007, 10:26:14
Kızlar meme ucunu sorununun şimdi farkına varamam mı? O meme illaki bebişin emdiği zaman mı oluyo  daha önce belirtisi falan yokmu ??  ???

Bence şimdiden kullanmalısın kremi. Doğumdan önce kullanmaya başlarsan göğüs uçların yumuşak kalır böylelikle emzirme sırasında oluşabilecek çatlakları büyük ölçüde engellemiş olursun. Ben doktorumu dinlemeyip ihmal ettiğim için 2 ay boyunca ciyakladım emzirirken...

aynur

bende doğumdan 3 hafta kadar önce kullanmaya başlamıştım garmastan isimli bir krem . emmeye başladığı ilk birkaç gün hafif bir çatlama oldu ama sonra geçti. bence de kullan ama dikkat et fazla sürme. doktorum bana fazla sürersem doğum sancılarını başlatabileceğini söylemişti kremin. yani bi doktoruna danış istersen Zuhal Uysal

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Kızlar çok sağolun. Gittiğimde ilk işim onu sormak olmak  valla doğumdan çok bundan korkuyorum inşallah başıma gelmez.

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

GARMASTAN BENDE KULLANDIM OFF ŞU LOHUSALIKTA GÖĞÜSLER ÇOK FENA OLUYO YA, GARMASTAN İYİ GELMİŞTİ ALMAN İLACIYDI.. :sad1:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

Onuda araştırayım ben lansinoh almayı düşünüyordum dr sorarım artık hangisini tavsiye ederse..

sevda

Zuhalcim bende lansinoh kullandım ve çok memnun kaldım fıstık...

Teşekkürler kızlar ilginiz için.  :flowers:

nihalim

merhaba arkadaslar bu kremi dogumdan ne kadar once kullanmaya baslamaliyiz daha once bu soruya cevap verdiyseniz kusuruma bakmayin ben son sayfadan bakmaya basladim ondan dolayi dogumdan once kullanilmali kismini yakaladim benim abimin hanimindada gogus ucu problemi olmustu cok fenaydi icim acimisti onu gorunce dogrusu bende yasamak istemyorum kim isterki gorusmek uzere byy

Almiş'inAnniş'i

valla bu meme ucunun benim başıma dert olacağı 6. ayımdan belliydi ve 6. ayda kullanmaya başladım, ama olacağı varsa oluyor, malesef hiç fayda etmedi  :dontknow: medela nın krenimi kullandım, bepantene kullandım e vitamini kapsülleri kullandım...

handan

ARKADAŞLAR
ŞU SİLİKON UÇ DEDİĞİNİZ ŞEYİ  ALDIM  APPLE MARKA ALMIŞ  EŞİM. AMA KULLANAMIYORUM. HAVA YUTUYORMUŞ GİBİ GELİYOR BANA Bİ DE MEMEYİ  HER AĞZINDAN KAÇIRIŞINDA (Kİ ZATEN ZOR TUTUYOR SİLİKON UCU) KAYIYOR O YÜZDEN KULLANAMIYORUM. 2 EL YETMİYOR YANİ ONUNLA EMZİRMEYE.
SİLİKON UÇ HAKKINDA BİLGİ VERİN LÜTFEN ACİLLLL

Almiş'inAnniş'i

ben canım acıdığı için almıştım
hava yutmasın direkt olarak süt yutsun diye ucunu kesmiştim  :k06:
ama o haliyle bile almira emmek istemedi silikon meme ucunu  :-\

handan

ucunu kesmek mi?    :toothy10:
ne farkı var ki...denesem mi?  ;D

Almiş'inAnniş'i

meme ucu ile silikon uc rasında
bir mesafe kalıyor
ve oradan hava yutuyo bebek
ben o mesafeyi yok ettim  8)

handan

canım
silikon uç benim göğsüme yapışmıyor. tutmak gerekiyor. ama bi yeri tutsam bi yerden hava kaçırıyor.bide bebek yorulup dinlenmeye geçince uç düşüyor.
yani bana göğsüme yapışan bi uç lazım :( ucunu kesmek bana çare olmaz. markasından mı kaynaklanıyor acaba? yoksa hepsi aynımıdır?