19 Mart , 2024, 11:05:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Meme Ucu Sorunları!!!

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 23 Nisan , 2007, 12:49:01

« önceki - sonraki »

dynamis

Alıntı yapılan: (¯`•._.•ραραтуαм •._.•´¯) - 02 Eylül , 2009, 17:30:41
bendede olmustu cok feciydi 2 ay neler cekmiştim dogum sancısından betr gelmişti
önceleri bepanthen kullandım bende hiç işe yaramadı
sonra lansinoh lanolin kullandım gecti  :icon_thumright:

bende de tam tersi olmuştu.lansinoh işe yaramadı.bepanthene ile çok rahatladım.bir de mutlaka göğüs pedi kullanın.bebedor.u tavsiye ederim.

dreamy

arkadaşlar sitenizi tesadüf eseri buldum hemen üye oldum...çok güzel bir site...deneyimli olan annelerden cevap bekliyorum...2.5 aylık dünya tatlısı bir kızım var....hamd olsun sütümde idare ediyor...çay falan içiyorum yetsin diye...ama göğüs uçlarım çok ağrıyor hatta kanıyor...naptıysam yaraları geçiremiyorum...siz neler yaptınız ne olur paylaşırmısınız :opucuk:

Demet_dk

ben Ardo Gold Cream kullanmıştım.
sürüyosun emzireceğin zaman temizlemene de gerek kalmıyo
bana iyi gelmişti
zeytinyağıda sürebilirsin

ferda

benim iki kızmda da çatladı sade vazeline e vitamini karışı yaptı eczacı iki defakullandım geçti çok şükür

ponçik

gülfer

slm arkadaşlar bebeğim 20 günlük oldu 20 gündür bebeğimi ağlaya ağlaya emziriyorum artık dayanamıyorum

çok acıyolar bebek uyanmasın diye dua ediyorum ama bebeğim her saat başı emmek istiyo dayanamıyorum nolur

bir ÇAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ertl

canım önce geçmiş olsun o acıyı benden daha iyi bilen varmı acaba
çok fena yara olmuştu bende ağlayarak emziriyodum ve tam dişi çıktığı zamandı tam o yarayı ısırdı nasıl çığlık atmışım resmen uğundum
inanın doğum acısı kadar diyebilirim
eşim çok korktu acıdan bir süre kendime gelemedim

bir çok krem var
ama üzülerek söylüyorum çokta işe yaramıyolar sadece emerek geçiyo
sabredeceksin

gülfer

o kremleri kullanıyorum ama faydasını görmüyorum bende

inan sabredemiyorum çünkü hala dikişlerimin acısı migren ağrısı hepsi üst üste gelince

hepsi aynı anda çekilmiyo ya peki ne zaman tam olarak geçiyo ?  :crybaby2:

ertl

sanırım bir kaç gün sürüyo ama tekrar çıkabiliyo

benim ilk zamanlar çıkmıştı
bide dişleri çıkarken çıktı
ozaman daha kötü oluyo  :-\

gülfer

ya benim 20 gündür var artık bıktım bu acıdan

bebeğime kıyamıyorum onu sütümle beslemek istiyorum

allahım bana dayanma gücü versin bir an önce iyileşir inşallah  :amin: :amin:

ertl

canım her emzirmeden sonra gögüs uçlarını yıka
ve yaraya sütünden sağ

βαlκιz

uff bende çekmiştim o acıyı kabuk baglamıştı gögüs ucum
doktora danış bi krem versin canım
bide silkon gögüs ucu dene
ve sütünle sil gögüs ucunu devamlı
geçmiş olsun
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

✿sweet_sweet✿

gulfercim kendine nicin eziyet ediyorsunn.. sana birkac oneri soyleyebilirimm.

LANSINOH KREM KULLAN GOGUS UCLARINA EMZIRMEDEN 10 DAKKA ONCE SUR COKK FAYDASINI GORECEKSIN,.. TURKIYEDE SATILIYORMU BILMIYORUM DOKTORUNA MUTLAKA SOR.. BURADA ANNELER EMZIRME ONCESI BU KREMI GOGUS UCLARINA SURER.. YIKAMANADA GEREK YOKK.. BIR ETKISI OLMUYOR OYLE YIKAMADANDA EMZIREBILIRSIN.

GOGUSLERINI HER EMZIRME SONRASI YIKA VE KREMINI SUR.. BIRDE SUTUNU GOGUS UCLARINA SUR FAYDASINI GORURSUN..

SUREKLI NEMLI TUTMAN LAZIM  GOGUS UCLARI.. LANSILOH KREM IYI GELICEKTIR YAHUT BEPANTEN,, KENDINE BIRAZ ZAMAN TANI. BIRKAC GUN KREM SURERSEN DUZELECEKTIRR..

Angel

evet gulfer benimde goguslerim hep yaraydi kaniyordu emzirirken hep agliyordum sonunda

bana drum lansinoh kremi verdi ve 3 gun icinde hemen gecti goguslerim .tavsiye ederim  canim 

emzirmeden 10 dakika once suruyorsun bebege hicbir zarari yok  .emzirdikten sonrada yine suruyorsun  cok iyi geliyor gogus yaralarina 

Lă_Tăhzen!

benım 1 ay surdu 1 ay cektım o acıyı hıcbıseyde uygulamadım kndısı kurudu ama tarıfsız bir acı  :y25: