28 Mart , 2024, 21:42:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Meme Ucu Sorunları!!!

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 23 Nisan , 2007, 12:49:01

« önceki - sonraki »

handan

mavili

duru boncuk

selma ben cevap verim şu an doğuruyosun saat felan kalmadı koşşşşşşşş :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mavili

çantam çantam nerde ya terligimi getirin aaaaaaaaaaaaaa  çabuk olunya ercannnnnnnn   arabayı çalıştır çabuk bebiş geliyomuş negüzel hiç agrım yok ama doguruyormuşum iyiymiş :suclu:

handan

Alıntı yapılan: mavili - 09 Ağustos , 2008, 22:45:04
gerçektenmi kaç saatim kaldı  :-ooo

doooorunca söyleim kaç saazt kaldıııını  ;D

mavili

EBRUM

27 Ağustos , 2008, 10:35:52 #111 Son düzenlenme: 15 Mart , 2010, 18:26:28 g10ca
bendede oldu doktor krem sürmeme karşı çıktı sütün besler onları dedi ama şuan yok tabi sizinki kadar yoğun olmadı kanamadı sadece acıdı

mavili

ben aventin kremini kullanıyorum temizlemeye gerek kalmıyor ve çok çok memnunum birde arada havuç yagı sürüyorum

aysel

yardım edin gögüs ucu yaraları ne yapmam gerek
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

mavili

ayselcim öncelikle çok geçmiş olsun canım benim hiç öyle sorunum olmadı çok şükür ben aktardan havuç yagı ve aventin gögüs ucu rahatlatıcı kremini almıştım hastaneden itibaren her emzirmeden sonra sürdüm emzirmeden önce de temizlemeye gerek olmayan tek krem çok iyi geldi memnundum seninkinin derecesini bilmiyorum ama havva arkadaşım çok çekti halada çekiyor sanırım o burayı görürse sana yardımcı olacaktır canım

aysel

mavicim gögüs ucu rahatlatıcı kreminidemi aktardan aldın
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

mavili

yok ayselcim onu chiccodan almıştım ama sanırım bazı eczanelerdede var avent ürünleri 

ecrin merzam

ayselciğim Allahım yardımcın olsun canım şuan seni en iyi ben anlarım  :y25:

ben doğum yapalı 54 gün oldu hala emziriken canım yanıyor şurda 10 gündür felan ağlamadan emziriyorum

her şeyi denedim dr genel cerrahlar almadığım kremler kalmadı sana ne söylesem boş şu anda çünki herkesin bünyesi farklı ve ilaçlara merhemlere farklı tepkiler veriyor ben kim ne dediyse denedim aldım sürdüm ve sonuçta mikrop bile kaptı göğüslerim sana tavsiyem ilk başta bir cerraha göster ve verdiği kermi uzun süreli kullan

öncelikle temiz tut ped kullan ama içi pamuklu olanlardan değil ben en son denememde aventin göğüs ucu kalkanı ve kelebek meme ucunu aldım hala onunla emziriyorum gerçekten bir nebze olsun rahatlattı kalkanı mutlaka almanı tavsiye ediyorum tahriş olmayı önlüyor

yaranın boyutu ne kadar bilemiyorum fakat çok açık yara değilse eczanelerde satılan e vitamini kapsülleri rahatlatıyor ben açık yaralarımı yapma ilaça yaptırarark geçirmiştim lansinohlar avaentin kremleri bepanten hamatem garmastan navuscol daha neler neler hiç bir işe yaramadı  :k06:

sakın açık yaran varsa karbonatla yıkama dahada azdırıyor mikrop kaptığımnda se baticon ile temizle benden bu kadar sormak istediğin bişey olursa cevaplarım canım

allahım yar ve yardımcın olsun doğumdan daha kötü bu inşallah en kısa zamanda geçer moralini yüksek tut ve geçeceğine inan

öpüyorum sağlıcakla kal  :flowers:

mavili

vay vay havvacım neler yapmışsın ya canım benim ne kadar çektin sen bu sorundan Allahım yardımcınız olsun

bal küpü

ayselcim bende neler çektim hattabenim gösümde süt bile kırıldı ağlayarak emziridim kabuk bağlardı göğüslerim allahım hatırladıkça hala bi tuhaf oluyorum kan bile akardı okadar yani neler denemedimki  hiçbiride fayda etmedi ensonunda silikonku gögüs ucu aldım onla emzirdim bu şekildede yaralarım düzeldi  ondan sonra normale döndü .bence onu kullanderim.hem onunla emerken gösüne temes etmiyo azı. biberonla içer gibi oluyo iyilesene kada kullan derim