Meme Ucu Sorunları!!!

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 23 Nisan , 2007, 12:49:01

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

23 Nisan , 2007, 12:49:01 Son düzenlenme: 15 Mart , 2010, 18:17:17 g10ca
arkideşler doğumdan sonra meme ucuyla ilgili sorun yaşayanlar ve sorunlarına çare bulanlar lütfen biz taze annelerle paylaşın deneyimlerinizi!!! zira bu yarıklar ne zaman kaybolacak, bunu hızlandırmanın bir yolu var mı acil yardımlarınıza ihtiyacım var!!!  :y25:

jbdun

razicim ne yalan söyliyim ben dişlerimi sıka sıka acısını çeke çeke emzirdim,hatta kanadı bile teki.
lansinoh krem sürüyodum belki onun biraz etkisi oldu yumuşatma açısından ama aman aman da memnun kalmadım (gerçi sürekli kullansaydım belki kalırdım)
bi süre sonra geçiyo zaten ama ben çektim ecrin 2aylık yoktu geçti ;)

Almiş'inAnniş'i

acıya artık alıştım jbdun! sadece meme ucuma bakıp içinden çıkan etleri görünce midem bulanıyor! eşimin de öyle! :(

jbdun

:k06: evett ama onun bi çaresi var mı bilmem,siz de bisüre bakmayıverin öyle dikkatlice ;)

Tebessüm :)

razi şiddetle lansinoh tavsiye ediyorum, onun üstüne yok yani. benim de çook acıyordu, hatta sanki kesmişler gibi acıyordu, lansinohla düzeldi, yoksa halim haraptı.eşin alsın minik tüpte olandan, 17 ytl idi o zaman. bir hafta on gün kullandım, valla şimdi nerde olduğunu bile bilmiyorum, hiç lazım olmuyor.

zeytince

canim gogus ucun iyilesene kadar silikon uc kullansan...  :icon_scratch: benim de yara olacakti ama firsat kalmadi, cunku oglum meme ucumu kavrayamadigindan silikon uc kullandim... o donemde gogus acim da gecmisti.. yaralarin gecene kadar kullan istersen...  ;)

Almiş'inAnniş'i

allah iyilkiğini versin gece gece koptum gülmekten  :toothy10:

Alıntı yapılan: jbdun - 23 Nisan , 2007, 13:00:56
:k06: evett ama onun bi çaresi var mı bilmem,siz de bisüre bakmayıverin öyle dikkatlice ;)

Almiş'inAnniş'i

gülaycım dün bunu denedik ve boyumuzun ölçüsünü aldık canım. hanımefendi öyle bir kıyameti kopardı ki duyan duymayan "çocuğa işkence ediyo vicdansız karııııııııı!" derdi yani.  :honk:

Alıntı yapılan: zeytince (Gulay) - 24 Nisan , 2007, 03:05:53
canim gogus ucun iyilesene kadar silikon uc kullansan...  :icon_scratch: benim de yara olacakti ama firsat kalmadi, cunku oglum meme ucumu kavrayamadigindan silikon uc kullandim... o donemde gogus acim da gecmisti.. yaralarin gecene kadar kullan istersen...  ;)

sibell&gökhan

razicim gülsuyu ile ayvanın çekirdeklerini bi kavonozda bi müddet beklet sonra o krem haline geliyor göüs uçları için çok iyi bir ilaç oluyo hatta o kremi istediğiniz yerde kullanabiliyorsunuz.bu arada slikonlu meme ucu bebek te ileriki dönemlerde gaz sancısı yaratıyor yani bebek gazlı bebek oluyor.dikkat edin .çok geçmiş olsun.

rannac

BEN ACISINA DAYANAMADIĞIM GÖĞÜS UCU YARAM OLDU..DR SIVI VAZELİNLE BEPANTHENE İ KARIŞTIRIP SÜRMEMİ ÖNERMİŞTİ..ASLINDA BU ANNE ADAYLARINA DUYURULUUR..GÖĞÜS UCU BAKIMI İÇİN EN İYİSİİ.
"ÇOCUKLARINIZI ÇOK ÖPÜN,ZİRA HER  ÖPÜŞTE CENNETTEKİ DERECENİZ YÜKSELİR"

sevda

Razicim hala yara oluyormu genelde ilk haftalarda olur diye biliyorum bizimkide yara oldu malesef ama lansinoh kremle geçti hemen, sen kremleri denedinde hala yaramadımı?  ???yoksa kızımız yemeğe doyamıyormu annesinin memesini? :hungry:

Almiş'inAnniş'i

BU KONU EN SON NİSAN DA KONUŞULMUŞ SEVDACIM  :D

sevda

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Kızlar meme ucunu sorununun şimdi farkına varamam mı? O meme illaki bebişin emdiği zaman mı oluyo  daha önce belirtisi falan yokmu ??  ???

irem eren

malesef imkansız zuhal ancak bebiş emmmeye başlayınca olur