28 Mart , 2024, 17:07:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

oriflame satış temsilcisi olmak isteyenler

Başlatan ranişim, 18 Nisan , 2007, 14:34:25

« önceki - sonraki »

ranişim

merhaba arkadaslar ;
oriflame satış temsilcisi olmak ve kendinize ek gelir oluşturmak isterseniz bana mail atın size sistem ve kazanç hakkında bilgi vereyim. (en az 200ytl aylık ek gelir)

ORİFLAME KAMPANYA YAPIYOR KIZLAR

BEN GİRDİM

PUANLARI TOPLAMAK ZOR DEĞİL 1 PUAN YAKLAŞIK 1 YTL CİVARINDA

HEM KENDİME DAHA İSKONTOLU ALIYORUM HEMDE SATIŞ YAPIYORUM

YAPABİLİRİM DİYEN VARSA YARDIMCI OLABİLİRİM

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

[eklenti yönetici tarafından silindi]
Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,
parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun!

ranişim

yapılacak iş oriflame üye olmak ve ürün satmak ürünlerde %30 kar alıyorsun bunun dışında kendine alt üye yaparsan onların satışlarından da prim alıyorsun. şu an üye olmak 1ytl ben uzun zamandır üye olmak istiyordum ama yapamam diye şüphelerim vardı. bir arkadaşım üye olmuştu ilk ayında kendi satış karını aldı ikinci ayında yaptıgı bırkaç üyeyle beraber hesabına 400 ytl yattı bunun üzerine bende üye oldum kendi makyaj malzemelerimi ucuza alıyorum bunun yanında çevreme satış yaparak para kazanıyorum ve alt üyelerimin satışlarından da para kazanıyorum ve bana hiçbir külfeti yok istersem sipariş vermeyede bilirim ama üyeliğimin bitmemesi için yılda en az bir kere sipariş vermem gerekiyor bir noktadan sonra kendim sipariş girmeyip alt üyelerim ve onların alt üyelerinin satışlarından gelir elde edebilirim. yani bir zincir oluşturuluyor.

gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,

ranişim

gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,

Emine

Canım ben çocuk ve ev işlerine anca yetişiyorum zaten vaktim olsa kendi mesleğimi yapar çalışırım.İlgilenen varsa ek kazanç için iyi bir fırsat tabi ki.

sude

canım evet haklısın ıyı bır gelır saglamıs oluyorsun tabıkı satabılırsen.bende avon satıyorum yenı basladım satmaya.ıyı olur tabıkı gelır fenamı olur.orıflame hıc kullanmadım onun ıcın bıbılgım yok satamam ama avonun butun urunlerını dıyebıolırım kullandıgım ıcın tavsıye edebılıyorum.fıkır ıcın genede tşk ler canım.sana bol kazanclar
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

office

nasıl satış temsilcisi olunuyor biraz açıklayabilirmisin? birde temsilci olduktan sonra eve belge falanmı yolluyorlar?
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

ranişim

önce üye oluyorsun hemen sana iki gün içerisinde katalog eline gelmiş oluyor sende satışını yapıyorsun aslında hiç zor değil eğer istersen ben seni üye yapabilirim
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,

fadimemehmet

ranişim

bana email atarak seni biligilendiririm canım eğer istersen
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,

ღ°cerenay.♥.

bende birkaç hafta önce avona üye oldum :k06: aynı sistemle çalışıyolar ...

güzel bişey canım , evde boş oturuyoruz ,iyi kötü bir kazanç kaynağı olur,hemde bir uğraşı olur bizler için....

bengü

bende isterdim ama almanyada yasiyorum burdan dogru nasil olur bilmiyorumki
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

merazra

herkese merhaba arkadaşlar,

ben meral.bende oriflame temsilcisiyim.benimde evde 3 yaşında bir kızım var.oriflame benim için vazgeçilmez bir iş ve terapi.nedeni ise evdeki can sıkıntısı çocuk,ev işleri v.s bunaldığım zaman imdadıma oriflame yetişiyor.gerçekten çok zevk alarak yaptığım bir iş.o kadar çok arkadaşlarım oldu.şirkette saygın bir konuma geldim.insanlara iş fırsatı bu bozuk zamanda para kazanma fırsatı vermek gerçekten çok güzel.eğer bu işten gerçekten para kazanmak ailesiyle tatillere gitmek isteyen varsa.ekibime beklerim.bana mesajla,özelden,msnden ulaşabilirsiniz.
evden oturarak sizde 6 ay içinde 1000ytl kazanmak isterseniz.hepinizi bekliyorum. :basardim: :basardim: :basardim: :nazar:

merazra

arkadaşlar selam,
oriflame de müthiş kampanyalar var.bedava kayıt olabiliyorsunuz,pırlanta yüzük kazanablirsiniz,bir kerette 3 parfüm birden ve katlamalı olarak kazanabilirsiniz,makyaj setleri ve daha neler neler...ayrıntılar için bana özelden veya buraya mesaj bırakın.

oozge

merazra ben hepsını bagladım zaten orıflame e ;)

merazra

selam olsun belki bizimde kısmetimizde bir kaç üye vardır arkadaşım bol şanslar ve başarılar dilerim. ;)