HAMİLE KALMAK İSTİYORUMMMMMMMMMMM

Başlatan ŞERİFE_83, 20 Eylül , 2008, 17:17:27

« önceki - sonraki »

siz dktora gitmek içn nekadar beklediniz

6 ay
0 (0%)
1 sene yi geçince
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 0

pinar79

merhaba tubito dediklerinizi yaptırcaz yani spermtestini umarım herşey yolunda gider çok sağol canım bana moral veriyorsun

pinar79

merhaba şerife umarım bebişini biran önce kucağına alırsın bunu nekadar çok istediğini tahmin ediyorum.stres yapmamaya çalışıyorum ama akrabalar bebek yokmu daha eee neyi bekliyosunuz,işiniz var eviniz arabanız var daha ne duruyosunuz yoksa olmuyomu sorun kimde vs...gibi saçmalıklardan çok sıkıldım.tam herşeyin hayırlısı diyorum densiz densiz soru soran biriyle karşılaşıyorum.işin ilginç yanı 3yıl bebek istemedigimize inanmıyolar sanki ogünlerde yanımızdalarmış gibi yok yok 3yıldır olmuyo ozaman problem büyük diyolar.beni anlıyosun sanırım

neslihan

Uf ya ben bu insanları anlayamıyorum.Başkalarının sıkıntılarıyla mutlu oluyorlar resmen.Zaten eğer çocuğun olmuyorsa senden daha fazla bu konuda kim üzülebilirki.Bide üstüne üstlük sorular durumu daha fazla abartanlar.Allah bu tür insanlardan uzak etsin :igrenc:

Ben bu yüzden çocuk istemeye başladığımı kimseciklere söylemedim her ihtimale karşı.Kimseden ne oldu lafını duymak istemiyorum.Benim sırdaşlarım sadece sizlersiniz

pinar79

neslihancım istediğin kadar söyleme onlar senin adına karar veriyorlar bende daha düşünmüyorum diyorum buseferde e yaşınız kaç oldu daha büyümeyimi bekliyorsunuz yapın artık yapın diyolar.takmamaya çalışıyorum ama yinede beynimin bitarafındaki soru ya buseferde olmazsa diye beni yiyipbitiriyo.

güneş83

valla aynen bende kimseye söylemedim.olursa sürpriz olsun diyorum...

sibel28

arkadaşlar boşverin çevreyi.bekarsındır niye evlenmiyorsun isteyenin yokmu,nişanlanırsın dügün ne zaman ,evlenirsin çocuk,bir tane yaparsın ikinciyi sorarlar.ben takmıyorum soranlara daha düşünmüyoruz gezeceğiz diyorum.hemen başlıyorlar kıyaslama yapmaya senden sonra evlendi ya çocugu oldu,bak gezmeyin yapın ileride olmaz.benimle ilgisi olmayan yolda sadece selamlaştığım sen yap ben bakarım diyor.kaç gün bakacaksa.

pinar79

ne güzel yazmışsın aysuncum valla ağzına sağlık gerçektende dediğin gibi kimseyi takmamak lazım

ŞERİFE_83

kızlar inanın hepininiz sanki benim yaşadıklarımı gözünüzle görüp buraya anlatıyor gibisiniz.bu saçma sorularla bende karşılaşıyorum hemde daha da streslilerini.bakın benim eltimvar benden 6 ay önce evlendi ya ni bir senelik evli ve evlendi gi 3 ayında hamile kaldı biz henüz düşünmüyorduk şu an onun 5 aylık bebişi var.görenler bu senden sonra evlendi bunun çocugu oldu sende bi sorunmu var deyip beni çok üzüyorlar ben halbuki son 7 aydır korunmuyorum hepsinede ayrı ayrı özel hayatımı anlatamamya.beni en çok üzen konu ise.bbenimle konuşurken ilk sorularının dktora gittinmi olması.insan önce bebek düşünüyormusun der dimi.biz nekadar stres yapmayalım desek milletin agzı durmuyor yaaa.

ŞERİFE_83

pardon kızlar eltim benden 6 ay sonra evlendi

sibel28

canım ben 15 aylık evliyim görümcem geçen ay evlendi .evlendigi hafta kaldı.şimdi 3-4 ay sonra karnı şişince millet bana sormaya başlıyacak.siz neden yapmıyorsunuz cevap hazır canım.düşünmüyoruz diyecegim.neden düşünmüyoruz diyenede eger yaparsam bakcakmısınız kaç gün bakcaksınız diyecegim.bir dahada sormaya cesaret edemeyecekler. :k06: :k06: :k06:kusura bakmasın kimse.. kimse için üzülemem.

neslihan

Helal olsun güzelim.Bende bu düşünce tarzı olsa hem iş hem özel hayatımda fazlasıyla mutlu olur.En önemlisi şu başağrılarımdan kurtulurum.Benim hep stresten başım ağrıyor.Şimdi ilaçta içemiyorum hamile kalmış olabilirim diye.Sabah dayanamadım içtim bir tane.

efsane

valla bende düşünmüyoz diodum ama düşükten sonra artık dr 3 ay ara verin dedi dioz hemde ben hazır degilim diom napim başka insanlarala ugraşılmıyo gıcıklar nolcak sanane ya senmi bakcen cocuga demi  :ehi:

pinar79

işin ilginç yanıda bu ya sırf gıcıklık olsun diye soruyorlar bugün sordularsa 1hafta sonra tekrar soruyolar.aslında bende kimseyi takmıyordum çünkü 3yıldır gerçekten düşünmediğim için soranlara razhatlıkla  düşünmüyoruz diyebiliyordum ancak 4aydır korunmamamıza rağmen bebiş olmayınca bu sorulara ne yanıt vereceğimi şaşırır oldum.kimine düşünmüyoruzikimine düşünüyoruz vs diyorum.dolayısıyla bu soruları ciddiye almaya başladım.benim tek tesellim eşim ve kayınvalidem.onlar benim yerime çok güzel cevap veriyolar.çünkü tek gerçeği bilen onlar.

neslihan

Şimdilik bana bişey sormuyorlar ben daha yeni evliyim daha 7 ayı bile doldurmadık.Ama sorarlarsa ben üzülürüm o kesin.Allah uzak etsin.İnşallah hepimiz çok uzun süreler bebeğimizi beklemek zorunda kalmayız.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

pinar79

selam kızlar nasılsınız ben bugünlerde daha iyiyim kilo vermeye başladım daha kolay hamile kalmak için.68den 64edüştüm bir haftadır diyetteyim 165boydayım.şu sigarayıda bırakırsam daha iyi olacak 4aydır korunmuyoruz ancak hamile kalamadım.bunun için tüm olumsuzlukları yok etmeye çalışıyorum bu ayda deniycez yine olmazsa eşim sperm sayısı ölçtürecek .yinede olmazsa doktoruma başvurcam.daha önce tüm tahlillerimi yaptırdım hiçbir problem çıkmadı.2ay daha süre vercem oldu oldu,olmadı artık ne gerekiyorsa onu yapcaz.stres yapmayıda bıraktım sonuçta 3yıllık evliyim ve şimdiye kadar bebiş düşünmedik ozaman kimseye hesap vermedik.şimdi düşünüyoruz ve kimseye hesap vermek zorunda değilim.BUNU SİZLER SAYESİNDE ÖĞRENDİM HEPİNİZE TEŞEKKÜREDERİM.