29 Mart , 2024, 01:47:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLE KALMAK İSTİYORUMMMMMMMMMMM

Başlatan ŞERİFE_83, 20 Eylül , 2008, 17:17:27

« önceki - sonraki »

siz dktora gitmek içn nekadar beklediniz

6 ay
0 (0%)
1 sene yi geçince
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 0

ŞERİFE_83

MERHABA KIZLAR bende aranıza yeni katıldım adım şerife.sitedeki biçok mjları okudum.ben birbucuk senelik evliyim son 7 aydır korunmuyoruz ama hala bir sonuç olmadı.hamile kalmak istiyorum ama rabbim henüz nasip etmedi.3 ay önce dktora gittim 1 sene bekle eger olmazsa eşinle gelirsin dedi ama inanın her ay adet olunca çok yıkılıyorum.dktor ultrasano soktu beni yumurtlalıkların ve rahmin çok güzel temiz dedi bilmiyorum ama çok ümitsizim .inşallah dktora gerek kalmadan hamiş kalırım sitedeki bütün kızlara slm ALLAH hepimize biran önce annelik duygusunu taddırır inşallah. :love9:

tubis

hoşgeldin canım öncelikle.

bence olmazsa 3-4 ay sonra tekrar git dr.

ama bu arada da kafana takmıyacaksın.

gerçekten ben bizzat şahit oldum stresin o bebeği senden ne kadar uzaklaştırdıgına. elide olmuyor biliyorum ama . aklına getirmemeye çalış ve başka şeylerle ugraş.  kesilike bebek olacak die ilişkiye g,irme. kendi haline bırakın.

umarım en kısa zmanda kavuşursun meleğine. :amin: :amin: :amin:

aysel

şerifecim hoşgeldin hayatım aramıza kesinlikle stres ok herzaman rahat olmaya çalış canım hem bu aralar gebe kalabilirsin belki çünkü şimdi içime öyle doğdu
sen yinede düşünmemeye çalış canım
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

ŞERİFE_83

slm tubiş:ya çok haklısın ama elimde degil sende anne adyımısın .eger öyleyse tebrik ederim rabbim hayırlı dogum ve hayırlı büyütmeni nasip eder inşallah.çok memnun oldum tanıştıgıma.saygılarımla.dua et bana ne olur....                                                                                                                                                                                                                                                                                               

ŞERİFE_83

slm aysel:ya beni çok rahatlattın inşallah hamile kalırım.bu ayın 24 ünde adet günüm .gerçi belirtileri var ama genede ümidimi kesmiyorum.sende hamişsin sanırım sayfaları incelerken senin bir msjını okumuştum kız bebek bekliyorsun sanırım.ALLAHcc hayırlı dogumlar verir inşallah.hayırlı bi şekilde büyütürsün bebegini.memnun oldum .saygılarımla,,,,

tubis

evet şerifecim anne adayıyım , hayırısıyla annede olucam inş.

tüm bbek isteyenlere Allah hayırlı evlatlar versin.

bende çok istedim bir ara ama hep hayırlısını istedim.

rabbimde nasip etti inş.

biliyorum elinde değildir mutlaka bende yaşadım çünkü o anları. ama sabır ve beklemekten başka çaren yok cnım. canını sıkma. bu ay olmazsa birsonraki ay olur. takma kafana ok? :opucuk:

sibel28

canım bence 2-3 ay sonra eşinle beraber git.

aysel

evet şerifecim bende bebek bekliyorum allah nasip ederse az bi zamanım kaldı doğuma allah  hayırlı doğumlar nasip etsin

ŞERİFE_83

evet aysun cum düşünüyorum eşimle gitmeyi.ama inşallah gerek kalmaz hamiş kalırım ve melegime kavuşurum biran önce. :opucuk:

sibel28

inşallah canım ALLAH hayırlsını versin.

sudem

bende aranıza yeni katıldım bir kızım var(mikroenjeksiyon yöntemiyle sahip oldum),bir kez daha anne olmak istiyorum.inşş Allah isteyen herkese evlat nasip etsin. :flowers:

neslihan

Merhaba hoşgeldin aramıza.Allah bağışlasın yavrunu inşallah.Mikroenjeksiyon aşılama demek sanırım sende uzun bir yoldan geçtin herhalde.

ŞERİFE_83

hoşgeldin aramıza sude.biraz bahsedermisin aşılamamı oldun yani.kaçsene bekledin.tavsiyelerin neler.çokmu bekledin sende...

aysel

tubito

serife ve sudecim öncelikle aramıza hosgeldiniz

şerifecim sana kendimden bahsedeyim. bende evliyim ve bu sene temmuz ayında 3 yılımı doldurdum.ilk sene eşimde bende bebek düşünmedik ve dogum kontrol hapıyla korundum.2 sene bebek istedik ve gereken işlemlere başladık  ;D  tabi işlemlere baslamadan önce doktor kontrolune gittim rahmimde yara cıktı  1 hafta ilaç kullandıktan sonra yara iyileşti ve biz 1 sene tüm denemelerimize ragmen hamile kalamadım burada baska doktora fln gittim rahim filmi fln cekindim gebelik oncesi olması gereken tüm muayeneleri oldum. ve 1 sene hamile kalamadım 1 sene dolmasına yakın doktorum bi hap verdi yumurtalıkların calısmasını hızlandırmak için ve belli günlerde ilişki olması gerekli dedi uyguladık ve suan bebeğimi kucagıma alalı 1 hafta oldu evliliğimin 3,senesinde kucagıma alabildim benim düşüncem 2,senede kucagıma almak idi.nasip kısmet ne zamana ise ozaman oluyo canım
sen canını hiç sıkma kendi haline bırak kafana taktıkca olacagı varsada olmaz moralini yüksek tut kontrole gidip bi sorun olmadıgından eminseniz karı koca olarak tek iş allaha kalmıstır ve ne zaman kısmetse sana ozaman verir bebeğini merak etme sen.se calısmalarına devam et stres yapma düşünme rahat ol