+1 YAŞ OYUNCAKLARI

Başlatan burcu-emir, 14 Eylül , 2008, 22:44:38

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Nuraycim masaallah fistigina :nazar: ayyy makineye merak sardi haaa
ayyyy :k06: o zaman bizimkiler evi mahvederlerrrr :toothy10:
tugba evet canim ben cok duydum bunu cok kisiden eve bu yuzden fazla oyuncak almayi dusunmuyorum
ki zaen 6 ay sonra ana okuluna basliyorlar yada kres turkce nedir bilmiyorum dagis burda=)
1 yasinda basliyorlar gunde 5 saat orda her turlu aktivite var
evdede bir kac oyuncak yeterli
zaten  oyuncak yerine cok farkli seylerle oynuyorlar
söyle zeka gelistirici  seyler almak istiyorum söyle biraz oturmaya baslasinlar
su an aldigim oyuncaklari tutuyorlar elleriyle ama oynayamiyorlar tam
kitap okumaya basladim biraz masal
:k06:

βαlκιz

bizimkilerinde kepçe dozer kamyon takımları var
üzerine binip dolanıyolar  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bide ufak arabaları var ona binip birbirlerini sürüyolar  :k06:

trenleri var arada kuruyoruz onlarla oynuyolar
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

bugün oğğluma ilk arabam aldım yakında yürütcem oğlumu..

7-8 aylıkkende yürüyor dersem şaşmayın..

benim yazdıklarıma şaşmayın eymende büyük azim var  :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

maşallah eymene
hemen yürür inşallah  :nazar: :nazar:
hayırlı olsun ilk arabanız çok güzel onlar
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Alıntı yapılan: AyŞe_ - 22 Eylül , 2010, 22:17:02
bugün oğğluma ilk arabam aldım yakında yürütcem oğlumu..

7-8 aylıkkende yürüyor dersem şaşmayın..

benim yazdıklarıma şaşmayın eymende büyük azim var  :ehi: :ehi:

:nazar: :nazar: eymene tabiii olurrr erkende yuruyebilir bir arkadasimin oglu 8 aylikkrn yurumeye baslamisti hic emeklemeden direk yurumus :k06:

ertl

erkek kardeşim 9 aylıkken yürümüşte

oğlumda kızımda oğlumda 11 ayınna girince yürüdüler

SiRiNe

Alıntı yapılan: tuğba rana - 23 Eylül , 2010, 00:50:51
erkek kardeşim 9 aylıkken yürümüşte

oğlumda kızımda oğlumda 11 ayınna girince yürüdüler
MasaaAllah canimm
bakalim benim kizlar ne zaman yuruyecek cok merak ediyorum :k06:
Gelisim bebekten bebege fark ediyor bazilari biraz daha gec bazilarida cok erken yuruyebiliyor konusmada böyle
InsaaAllah zamaninda guzelce gelisirler Allahin izni ile  :amin:

βαlκιz

acele etme duygu şimdi rahatsın ozaman bi sağ bi sol bi sağ bi sol koş koş dur evde  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

fıstık

maşallah kızlar bebeklerinize  :nazar:

benim kızım artık evdeki eşyalardan sıkıldı çünki ne nerde ne işe yarıyor hepsini biliyor şimdi benim yaptığım herşeyi yapmak istiyor

mesela yemek mi yapıyorum o da yapmak istiyor çamaşırları makineye beraber koyuyoruz yıkanınca beraber asıyoruz çamaşırlarını katlayıp dolabına

yerleştirirken o da alıp dolaba koyuyo çay bile içiyor olsam o da içmek istiyo süt meyve suyu koysam bile çığlık atıp illaki çay istiyo onada bardağa

çoooookk açık azıcık koyuyorum çay kaşığıyla karıştırıyo önce sonra kaşığı koyup bardağı kafasına dikiyo yani sürekli peşimde ben napıyosam

illaki o da yapıcak:ehi: :ehi: :ehi:

SiRiNe

Alıntı yapılan: fıstık - 23 Eylül , 2010, 01:56:23
maşallah kızlar bebeklerinize  :nazar:

benim kızım artık evdeki eşyalardan sıkıldı çünki ne nerde ne işe yarıyor hepsini biliyor şimdi benim yaptığım herşeyi yapmak istiyor

mesela yemek mi yapıyorum o da yapmak istiyor çamaşırları makineye beraber koyuyoruz yıkanınca beraber asıyoruz çamaşırlarını katlayıp dolabına

yerleştirirken o da alıp dolaba koyuyo çay bile içiyor olsam o da içmek istiyo süt meyve suyu koysam bile çığlık atıp illaki çay istiyo onada bardağa

çoooookk açık azıcık koyuyorum çay kaşığıyla karıştırıyo önce sonra kaşığı koyup bardağı kafasına dikiyo yani sürekli peşimde ben napıyosam

illaki o da yapıcak:ehi: :ehi: :ehi:
masaallah kizina fistik :nazar: :k06: :k06: :aferin:
iyi iyii benimkiler öyle olurlar insaallah yaaaa öyle yetistireyimmm de söyle genc kiz olduklarinda bayaaa rahat ederim biri yemek yapar digeri ev supurur
gel keyfim gel :k06: :k06: :k06:

SiRiNe

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 23 Eylül , 2010, 01:40:44
acele etme duygu şimdi rahatsın ozaman bi sağ bi sol bi sağ bi sol koş koş dur evde  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

haklisin valla görecegim o zaman anyayi konyayi hea  :laughing7: :laughing7: :k06: :k06: :k06:

βαlκιz

fıstık valla benimkilerde öyle eşim diyo dikkat et makyaj falan yapmasınlar  :ehi: :ehi: aynanın karşısına geçince bile napsam yapıyolar geçengün giymişler benim topukluları dolanıyolar  :k06: :k06: :k06: 2 erkek bütün gün bi beni görüyolar napsınlar  :-ooo :ehi: :ehi: :ehi:

SiRiNe

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 23 Eylül , 2010, 03:37:02
fıstık valla benimkilerde öyle eşim diyo dikkat et makyaj falan yapmasınlar  :ehi: :ehi: aynanın karşısına geçince bile napsam yapıyolar geçengün giymişler benim topukluları dolanıyolar  :k06: :k06: :k06: 2 erkek bütün gün bi beni görüyolar napsınlar  :-ooo :ehi: :ehi: :ehi:
:k06: :k06: yaaa evet gecen hamurluydu elleri damatlarimin :k06: iyi ya sana yardim ederler buyuduklerinde valla kiz erkek demeyelim
esim ailede tek annesine ev isinde utude yemekte yardim edendi bu yuzdende annesi onu cok seviyor
oda kizlarinin tekine annesinin ismini koydu :ehi:
bakalim benim fistiklar ne yapacaklar benim turbanlari alip kafalarina gecirirler herhalde :k06:

βαlκιz

yaparlar yaparlar demin saçlarımı kuruluyorum havluyla onlarda yapıyo  :k06:

şuan başımda şal var sardım tam kurutmadım onlarda almış havlu sarıyolar başlarını  :k06:  :nazar:

SiRiNe

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 23 Eylül , 2010, 04:09:53
yaparlar yaparlar demin saçlarımı kuruluyorum havluyla onlarda yapıyo  :k06:

şuan başımda şal var sardım tam kurutmadım onlarda almış havlu sarıyolar başlarını  :k06:  :nazar:
:k06: :k06:
ya bu gun esim bir iki oyuncak almis getirdi 1 tanesi zeka gelistiran bir tanede renkli toplar halkalar halinde birde ayicik ufakcik
elineverdim koydum bir bagirdi sumeyye aglamaya basladi korktu :k06: :k06: :k06: :aferin: