+1 YAŞ OYUNCAKLARI

Başlatan burcu-emir, 14 Eylül , 2008, 22:44:38

« önceki - sonraki »

βαlκιz

http://www.oyuncakbiziz.com/catinfo.asp?cid=98
duygu buralara bak bişeyler bulursun fikir olur alman için

bende uzaktan kumandalı arabalar almıştım önceden ama ilk gün kapısını bacasını sökmüşlerdi  :ehi: şimdi tam zamanı alırım oynarlar
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: erkek çocukları sökmeye takmaya meraklı oluyorlar :ehi: :ehi: :ehi:

duygucum daha ne güznlerini görcennnn :nazar: :amin:

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

tamir etmeyide seviyolar
büyük tamir oyuncak setide almam lazım  :icon_scratch: oyuncak tornavida kerpeten falan  :k06: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

19 Eylül , 2010, 18:11:42 #48 Son düzenlenme: 19 Eylül , 2010, 18:13:21 AyŞe_
 :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:var öle şeylerr  :k06:

SiRiNe

kac kere mc donal sa gittik bebek menusu aliyorum ben balikli cunki digerleri cok iri hamburgerlerin
hep araba cikiyo bize yaaaaa ev arabayla dolduuu bir kerede su hello kitttym ciksa ne olurdu
bir daha araba gelirse degistirin dicem :ehi:
kizlar ben cikayim kizlarin cani oyun istiyo beni görnce haraketleniyorlar oynayayim birz onlarla, sonra görusuruz kizlar öpuyorum hepinizi :opucuk:

мiŁenα.

çağınım

gerçektende erkekler söküp çıkarmalı şeyleri seviyolar çağında ufak şeyleri sevmiyo babası 3 lü kamyon seti almış kocaman onlarla oynuyo he bide plastik sallanan at aldık dün bayıldı ona bindi bindi deyip duruyo bindiriyorum sallanıyo yavrum bide ikea dan çekiçli bi oyuncak aldık mantıksal ve motor yeteneklerini geliştirici onuda çok sevdi bi çok büyük çocuktan daha iyi yapıyo maşallah :nazar:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

masallah cagınıma aferın oglusum :opucuk:
ben daha cok zeka gelıstırıcı ve becerı kazandırcak oyuncaklardan tercih edıyorum bebek ve arabalardan çok

SiRiNe

Alıntı yapılan: ♥♦•NURAY♥♦• - 20 Eylül , 2010, 17:37:57
masallah cagınıma aferın oglusum :opucuk:
ben daha cok zeka gelıstırıcı ve becerı kazandırcak oyuncaklardan tercih edıyorum bebek ve arabalardan çok
bencede nuraycim  zeka gelistiri seyler almak en mantiklisi
ben kizlara barbie felan almayi asla dusunmuyorum
önce zeka gelistirici oyuncaklar ilerde bebek diye tuttururlarsa barbie degil baska bir bebek alirim :k06:
barbie bebek degil aptal sarisin model figurinde bir sey  kiz cocuklarina iyi örnek degil.
hello kittycimden alirim :ehi:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

βαlκιz

benimkilere oyuncak bebek aldım ben asker bebek
ögrensinler bebek sevmeyi
ilerde iyi baba olsunlar alışsınlar  :k06: :k06:

miray

benim kızım 2 yasında almadıgım sey kalmadı
lego,ahsaptan meyveli hayvanlı yapboz lardan,tak cıkar oyuncaklardan ,
bi sürü bebek cesitleri,mutfak takımı,ütü ve masası,camasır makinesi
ama simdi hepsi bi kösede duruyo dagıtıyo sadece öylece bırakıp
gidiyo mutfaga bulasık makinesinin düğmeleriyle oynuyo
yada dolapta ne kadar tencere tava varsa cıkarıyo onlarla oynuyo  :-\

βαlκιz

aynen miraycım ya aynen
bizimkiler de öyle 3 elektik süpürgemde bugun bozuldu sağolsunlar  :sad1:

fıstık

benim kızım 2 gündür bebekleriyle oynuyor minik tabak kaşıkları var onlarla yemek yapıyo bebeklere yediriyor arada bana da veriyor
anne çiş diye getiriyor bebeğini altını açtırıp bez bağlattırıyor çok seviniyor sonra
ben bi yerde okumuştum yeni nesil oyuncaklar çocukların hayalgücünü kısıtlıyormuş bez bir bebek tahta bir araba çocuğa yeterliymiş okuduğum yeri bulursam buraya eklerim

βαlκιz

evet öyledir kesin bir çok çeşit oyuncak var herşey almamak lazım
ben evde çok oyuncak olsa bile ellerine veriyorum hergün 1 tane onla oynuyolar
hepsini önlerine koyarsam  bi müddet sonra bıkcaklar hop yeni bişey bul sonra  :-\