2006 Mart-Nisan-Mayıs doğumlu bebişler ve anneleri

Başlatan a.vural, 11 Ocak , 2007, 23:15:06

« önceki - sonraki »

adıaylin

pedisure ek kalori oluyor mamaya konulunca.vitaminli bi karışım.

adıaylin

senin de az kalmış hadi.bak benim siteme ay doğum hikayemi oku.

www.aylinhanim.blogspot.com

Almiş'inAnniş'i

bayılırım doğum hikayelerine  :hello2: gerçi o okunup bitene kadar ben ağlamaktan heder oluyorum ama neyse  :k06:

Alıntı yapılan: adıaylin - 04 Mart , 2007, 11:41:18
senin de az kalmış hadi.bak benim siteme ay doğum hikayemi oku.

www.aylinhanim.blogspot.com

Almiş'inAnniş'i

sümeyye o kadar heyecanlı anlatmışsın ki elim kalbimde okumuşum fark etmeden  :honk:
sen "bebek alındı" dediğinde sanki ben doğurdum da rahatladım gibi oldu  :ehi:
maşallaahhhh aylin hanım tıkalı damara rağmen kuzu kadar doğmuş. bizde bişi yok ama dr. umuz 3000-3200gr. civarı doğar dedi. gerçi ben zayıf olmasına seviiyorum bende gebelik şekeri olduğu için. yoksa obez veya şeker hastası olabilir iri olması buna işaret edermiş gebelik şekeri olanlarda  :-\

birsürü de resmi var aylin hanımın gülücüklü gülücüklü hemde  :D  :nazar:
zavallı kız çocuklarının kaderi bu şebek olarak kullanılıyorlar. bende şimdiden kostümler falan aldım kızıma  :toothy10:

adıaylin

;D sen bi de bana sor nası geçtiğini.normal doğum :cildir: mu yapacaksın sezerayan :violent1: mı?ismini ne koycaksınız?bizim 5 isim vardı.duygu neslihan ayça aylin damla.aylin e karar verdik sonra.sana doktor 3200 diyor ama bize de doktor 2 900 falan demişti.yani o ultrasonlara inanma.hele şeker varsa tamam.benim şekerim aksine düşüktü.bayılıp duruyordum :icon_pale:

Tebessüm :)

sümeyyecim anlattıklarını ben de yaşadım şuracıkta. kalp atışlarım hızlandı. kızın aynı sana benziyor ve çooooook tatlı. ayşegül teyzesi onun başörtülerini yer yer.Allah nazarlardan korusun aylin hanımı.bu arada çok şenlikli bir ailesiniz imrendim doğrusu.

adıaylin

sağol ayşegülcüm öyle bi aileyiz evet.kalabalıktık ama.şimdi herkes evlendi,okumaya gitti falan.boşaldı.dağıldık yani.normalde aynı apartmanda oturuyor annemler amcamlar falan.kuzenler hep beraber büyüdük.12 tane.ve en büyüğü ile en küçüğü arasında da 8 yaş var.çok yok yani.en küçük üniverstede şimdi.ama eşimin ailesi de kalabalık allahtan.iyi oluyor.

Almiş'inAnniş'i

amanın ne diyorsun  :honk: bende sevinmiştim fazla yırtılmayacam diye  :k06:
ben normal doğum istiyorum ve şartlar uygun olduğu sürece normal doğum yapma fikrinde kararlıyım.  :muzz: insan hayatında kaç kez doğurur ki? bunu da yaşamadan ölemem  :k06: hayattaki her duyguyu yaşamam lazım  ;)
kuzumun ismi almira olcak. henüz cinsiyeti belli değilken bile adı belliydi  :ehi:
şeker işi beni biraz ürkütüyor açıkcası o yüzden zayıf olmasını tercih ediyorum  :-\

Alıntı yapılan: adıaylin - 05 Mart , 2007, 10:11:17
;D sen bi de bana sor nası geçtiğini.normal doğum :cildir: mu yapacaksın sezerayan :violent1: mı?ismini ne koycaksınız?bizim 5 isim vardı.duygu neslihan ayça aylin damla.aylin e karar verdik sonra.sana doktor 3200 diyor ama bize de doktor 2 900 falan demişti.yani o ultrasonlara inanma.hele şeker varsa tamam.benim şekerim aksine düşüktü.bayılıp duruyordum :icon_pale:

adıaylin

sakın korkma da o kadar da kolay değil yani.bi de suni sancı veriliyo ya o işlemi kısaltıyor ama sancıları sıklaştırıyo.ilk başta adet sancısın 4 katı falan oluyo,ben sabah 5 de gittim,akşam üstü 4.28 de doğurdum.yavaş yavaş 5 katı falan derken oluyo 30 katı belki. :'(ama sen bu duyguyu tatamak istiyorsan bunların hepsini göze almalısın.inşallah kolay geçer.

Almiş'inAnniş'i

kim güzel şeylere sıkıntısız ulaşabilmiş ki? elbette acı çekeceğim! ama allah kimseyi kaldıramayacağı yükün altına sokmaz!  ;)

elifsunun annesi

merhaba
bende mayıs ayında anne oldum ve mayıstan beri kendimi sadece anne olarak hissediyorum evet çok güzel ve özel  bir his ama sevgili,arkadaş,çılgın,gezenti gibi hisleride içine serpiştirmeyi bir öğrensem.çok doluyum çokkkkkkkkkkk ???

Almiş'inAnniş'i

bebeğin nerdeyse bir yaşına girecek   :love9:

ama ben en sonda ne demek istediğini anlamadım malesef  :dontknow:

adıaylin

bence demek istemiş ki aşırı düşkün bi anneyim.tek hissettiğim duygu annelik gibianladım ben

Dilek

merhaba arkadaşlar
ben bugün üye oldum benim oğlum 12 mayıs doğumlu  :hello2: :hello2:
Özer emekliyor sıralıyor çok afacan  :aferin:ama iştahsız yeme sorunumuzvar  :hungry: :occasion14: benimle nasılbeslediğinizi paylaşırmısınız :love9:

adıaylin

merhabalarrrr

nasıl gidiyor annelerr.nasılsınızz?kızım koca kız oldu yürüyor pıtır pıtır.. :love9:  :hello: