2006 Mart-Nisan-Mayıs doğumlu bebişler ve anneleri

Başlatan a.vural, 11 Ocak , 2007, 23:15:06

« önceki - sonraki »

ernur

merabalar mayıs anneleriiiiiiiiii nasılsınııııızzzzz :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sevda

İyiyiz bitanemmm asıl sen nasılsın senin işin daha zor fıstıkım yaaa sen nasıl başedebiliyorsunnn bakimmm... ;) :flowers:

ernur

sevda

Güüüüünaayyyyydııınnnnn fıstıkkkkk..... ;)

sevda

Yaa sendemiii gittin yaaa nerde bu mayıss anneleri ve bebekleriiii huuuuu.... :-\

ernur

meraba sevdacım buralardayım  :opucuk: :opucuk:
şehir dışındaydık bayram ve yılbaşı telaşından anca vakitk bulabildim  :-[ :-[
nasılsın canım geçmiş bayramın mübarek olsun yeni yılın da kutlu olsun  :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers:

sevda

Sağol bitaenm seninde kutlu ve mutlu olsun ama insan bir haber verir dimi merak ettim .... ;) :opucuk:

ernur

meraba mayıs annelir nasılsınız  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
bugün ikizlerimi dr a kontrole götürdük. yavrucuklarımdan kan aldılar çok ağladılar  :( :( :( :( :(
ama çok şükür kan değerleri iyi çıktı  :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion14: :occasion5:
sizler neler yapıyorsunuz hepinizi  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sevda

NEDEN KAN ALDILAR GENEL KONTROLÜMÜ VARDII... :-[

bU ARADA ARTIK ÖZEL MUAYENELER KALKTI NASIL OLUCAK ŞİMDİ NASIL GİTTİNİZ KENDİ DR NUZAA... :-\

ernur

bizim burda devlet hastanesinin polikliniği var canım .oraya gittik  :-[

ernur

sevda

ANLADIM FISTIKIM BİZ HEP ÖZELİNE GİDİYORDUK SİSTEMLER DEĞİŞMİŞ NE OLUCAK BİLEMİYORUM AİLE HEKİMLİĞİ VESAYİRE BBİR SÜRÜ ŞEY VAR YİNE SAĞLIK SEKTÖRÜNDE...

KONTROL İÇİNSE SEVİNDİM BİLİYORSUN ORTALIKTA SALGINLAR VAR BEN BİR ANDA KORKTUM YAA BEBEKLERİME BİŞEY OLDU DİYEE ALLAH SAĞLIK SIHHAT VERSİN KUZULARIMA... :amin: :amin:

SEN NASILSIN BİTANEM GÖRÜŞMEYELİ.... ;)

Şeymanurr

bende mayıs annesiyim nerdesınız şişşştt
blogumuz hergün güncelleniyor beklıyoruz(yorumda yazın ama)
http://keremsalih.blogcu.com/

[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/100

mavi rüya

merhaba arkadaşlar benim de 8 mayıs 2006 doğumlu,ayşe nur adında bir bebeğim var sizin bebişlertuvalet alışkanlığı kazandı mı? arkadaşlar