28 Mart , 2024, 18:55:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bedava bebek bezi gönderiyorlar...

Başlatan ece_tekinbas, 26 Mart , 2007, 01:51:31

« önceki - sonraki »

sibell&gökhan

meraba bayanlar bende bende kayıt olmuştum bundan 2 ay önca ama malesef daha gelmedi gelse bile artık oğluşuma olmaz malesef kırk yılın başında bedavaya bişey gelecekti oda fos çıktı :icon_scratch:

fundagüler

slm, nerdeyse 1,5 ay olmuştu isteyeli ancak geldi e biz de 1 aydır 4 numaraya geçtik hatta son aldığımız 4+
huggiesden gelen 3 numara olmaz artık. bir de migrostan alacağımız 3 numara 60 lık pakete indirim kuponu göndermişler yani ne vardı zamanında gelseydi

nagihan

bende başvuralı neredeyse 1 ay oldu halşa gelecek. ben başvurduğunda hamileydim. şimdi naz 2 numara kullanıyor neredeyse ama bez gelmediiiii  :director:

Almiş'inAnniş'i

huggies i beğenenlere duyrulur!!!

carreforu da kampanya var... 2 paket alana 1 paket bedava. oldukça hesaplı. bezin tanesi 20 kuruşa geliyor   :icon_thumright:

jbdun

çok sağol  razicim,bitmeden alıyım :hello2: :opucuk:

jbdun

burdaki carreforuda öyle bi kampanya olmamış razi, gittik sorduk :-\

Tebessüm :)

jbdun kipada, jumba boy huggies 3 paket alt silme bezi hediyeliydi, fiyatı 22 idi yanlış hatırlamıyosam. hem bezle ilgili konuları bebek bezi konusuna yazalım, kadın tanıtımını yapıp gittii konusu bize kaldı. :caca:

sibell&gökhan

palavra palavra halendaha bezimiz gelmedi yalancılar

ama ben halendaha hagis kullanıyorum göndersenizde göndermesenizde heheeee

nagihan

banada huggies gelmedi. ama ben denemek için aldım. huggies firması duy sesimi. bir kerelik şansınız var. beyendik beyendik beyenmezsek bizden kazanamayacaksınız  :tongue3:

sibell&gökhan

doğru söylüyon kız  ;) bendemi bıraksam artık hagisi he nagiş  :cussing:

estim

kızlar bekleyin gönderiyolar  :icon_thumright: ben dün aldım bedava bezlerimi  :muzz: ayrıca migrosta 80 tane bez,artı 3 adet poposilme bezi ile birlikte 20 ytl ye satılıyor. tansaştada vardı.

nagihan

cumartesi carrefoura gidicem.inşallah oradada vardır. edek bir paketim kaldı. 90lık ama olsun  :-[

şerife Berat

merhabalar ece bedava bebek bezımızı aldık sayende sen bılgılendırmesen bizim nereden haberimiz olacaktı ?eeee peki sırada neyi bedava alıyoruz araştırdıgın sıtelerde varmı bu tarz promosyonlar  :ehi:

handan

mama ve ya bez markalarının hepsi internet sayfalarına üye olunduüğu taktirne numune gönderiyor  :icon_thumright:
en çok ta ülker hero baby ve milupa gönderiyor  :icon_thumright:

mavili

bana 2 tane bez numune geldi huggiesten
milupa biberon maması göndermiş 1 yemelik
1 paket kaşık maması
nivea numune pişik kremi ve ıslak mendil
ayrıca migrosta kullanılmak üzere yüzde 25lik indirim kuponu huggies ve milupa için geçerli olan

ama benim kız mama yemiyor kaldı kenarda
bez iyi çıktı
zaten pişik kremi ve ıslak mendil 1 kullanımlık

ama olsun  düşünmüşler sagolsunlar

3 gün önce geldi