Bedava bebek bezi gönderiyorlar...

Başlatan ece_tekinbas, 26 Mart , 2007, 01:51:31

« önceki - sonraki »

ece_tekinbas

Merhaba,

Arkadaşlar, benim 3 aylık dünya tatlısı bir kızım var :) Geçen hafta nette bir site buldum.Bu siteye gerekli bilgileri bıraktım ve dedikleri gibi bedava bebek bezi  numunesi  1 hafta sonra evime kadar geldi.Bu aralar tekrar tekrar  giriyorum bilgilerimi.Nasılsa bezler bedavaya geliyor evime kadar :)
     Bebecikleri olan arkadaşlar için  bu sitenin adresini sizinle paylaşmak istedim:

www.enemicibebekbezi.com  diye bi site.Huggies marka bezleri yolluyorlar biz formu doldurdukça.

Ayrıca bu kampanyayı yakınlarınıza tavsiye etmek için;

www.renklibir.com/huggies  adresini kullanabilirsiniz.Ben listemdeki herkese yolladım ya.Maksat ihtiyacı olanlar varsa onlar da faydalansın.

Bebeği olan herkese bebecikleriyle birlikte uzun ömürlü,sağlıklı,mutlu bir yaşam dilerim :)

Tebessüm :)

bu uygulamadan haberimiz var canım, kayıt olduk fakat hala gelmedi bizim bezler bir aydır.sizin bezler hayırlı olsun..  :)

ponçik

26 Mart , 2007, 09:43:05 #2 Son düzenlenme: 26 Mart , 2007, 13:36:27 g10ca
Ececim bebişin hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün

Ayşegülcüm benim bezler cumartesi geldi
eve bi gittim kargo (sanki evde kimse yokmuş gibi ) apartmanın girişine bırakmış  :D
benim bezler bitti bile darısı başınıza  :laughing7:

SEVİNÇ

Tebessüm :)

SEVİNÇ

şevval_lal

BEN COK MEMNUN KALDIM.....KÜLOT GIBI VALLA....

Filiz

Banada geldi dörtlü numune ben primadan memnundum ama biraz sert olmasına rağmen sanki daha bi vücuduna oturdu gibi geldi yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kilot gibi oldu.. bu sefer huggies alacağım..

ponçik

filizcim yukarıdaki arkadaş ayfer oluyor  :laughing7:

jbdun

şevval_lal

ne gülüyonuz kıza yawwwwwwwwwwwwww haklı...............

yanı filizcim teessüfff edıcımmmmm  .....ne cabuk unuttun kızz....

aslı

banada c.tesi günü geldi deneme paketi..

Filiz

amannnn sizde ne fenasınız valla nick e bilem bakmadım emre yüzünden hemencicik okuyorum. ayfer cim sen uyma bu yaramazlara bunlar bizi kıskanıyolarrrrrr mucks hayatımmmmmmmmmmmmm seni ve fıstık şevval i tanımazmıyım duydunuz muuuuuuuuuu yukardaki bayanlar :)

ece_tekinbas

Arkadaşlar 4 tane var içinde.Ama ben hem babamız hem de ananemiz için de sipariş vermiştim.3 bez de 1 hafta sonra geldi :) Çok beğendim.Daha önce bebişimde pişikler oluyordu önceki bezi kullanırken.Ama Huggies pişik yapmadı.Deliksiz uyumaya başladı bizim ufaklık :)

puysal

bugün banada geldi.. yanındada 4 YTL lik huggies indirim kupunu ve birde kotex in 1.5 ytl lik indirim kupununu göndermişler..

bende çok uzun zamandır huggies kullanıyorum ve çok memnunum.. ama indirimde sattıkları ile normal fiyata sattıkları arasında fark var.. her ikiside güzel ama normal fiyata sattıkları daha iyi gibi..