25 Nisan , 2024, 20:39:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Alıntı yapılan: KaSrI-CiNaN - 31 Ocak , 2011, 14:51:27
sen bilirsin ama anlatma madem canım gününü bekle.
ee tamam o zaman 8 şübata kadar susyayım bari inşallah Allahım bana nasip eder 14 şubat eşime ve bana güzel hediye olur  :k06: ama tabi Rabbim bilir nezaman nasip ederse
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: Özlem & Hasan - 31 Ocak , 2011, 14:51:39
Kızlar hamiş olanlar bana yardım edebilir mi - merakımdan çatlıycam...

Normalde adetime 2 gün kaldı ama bugün sanki adet olacakmışım gibi hafiften karın ağrım var ve tuvalete giderken korkuyorum resmen kırmızıları görücem diye.. :'(

Ayrıca özellikle şu son 1 haftadır ara ara kasıklarımda ağrı oluyor ve son birkaç gündür de resmen sırayla her yerim ağrımaya başladı. Dün özellikle belim ve bacağım nedense ağrıdı kısa bir süre hala da bacağımdaki ve kasıklarımdaki ağrılar ara ara oluyor. Çok nadir de hafiften bi bulantı oluyor ama çok az hissediyorum. Nedendir kızlar - çok kafaya takmıyorum aslında psikolojik değil gerçekten yaşıyorum bunları...

Bana yardım eder misiniz lütfen...

sabır sabır sabır gününün geçmesini bekle.hemde 5 10 gün falan gecsin
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

muhribe

Normalde adetime 2 gün kaldı ama bugün sanki adet olacakmışım gibi hafiften karın ağrım var ve tuvalete giderken korkuyorum resmen kırmızıları görücem diye.. :'(

Ayrıca özellikle şu son 1 haftadır ara ara kasıklarımda ağrı oluyor ve son birkaç gündür de resmen sırayla her yerim ağrımaya başladı. Dün özellikle belim ve bacağım nedense ağrıdı kısa bir süre hala da bacağımdaki ve kasıklarımdaki ağrılar ara ara oluyor. Çok nadir de hafiften bi bulantı oluyor ama çok az hissediyorum. Nedendir kızlar - çok kafaya takmıyorum aslında psikolojik değil gerçekten yaşıyorum bunları...

canım bahsettiğin eklem ağrıları ve bulantıları ben de yaşadım ama hamileliğim 8.9. haftalarında falan. ama sen daha erken yaşıyor olabilirsin. şu aralar her ihtimale karşı kendine dikkat et. eğer bahsettiğin şeyler normalden farklıysa hamile olabilirsin

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:ÖZLEM İNŞALLAH BEBİŞİN GELMİŞTİR  :hello2: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ÖZLEM & HASAN

Tatlışlarım hepimizin dilekleri inşallah gerçek olur teşekkür ederim cevaplarınız için  :flowers:

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

Ah canım inşllhh hamişsndr ben günümü hiç beklemedim 2 vardı test yaptım çıktı. aman dedim hamileysem hamileymdr beklememe ne gerek var değilsem zaten kan elecek dedim. sende istersen bir test yap.
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

muhribe

ben de adetime 2 gün kala öğrenmiştim hamile olduğumu

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑ - 31 Ocak , 2011, 14:56:36

Ah canım inşllhh hamişsndr ben günümü hiç beklemedim 2 vardı test yaptım çıktı. aman dedim hamileysem hamileymdr beklememe ne gerek var değilsem zaten kan elecek dedim. sende istersen bir test yap.
zaten ben de test yapmak istiyorum ama işte her an kırmızıları görebilirim diye tedirgin oluyorum napiiim :icon_scratch:

aydinays

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 31 Ocak , 2011, 14:45:10
Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 31 Ocak , 2011, 14:23:22
CANIM İNŞ BEBİŞİNDEN BAHEDİYORDUR ÖZDENİM
bilmiyorum canım ya 2 gün öncede sayılar gördüm rüyamda dedim ya tabi anlatmadım sizlere bekliyorum günüm geçsin diye ama anlamadım ya  :icon_scratch: ??? neden öyle üst üste oldu

Allah rüyanı hayırlara vesile etsin cnm.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

TEST YAPMAKTAN ÇEKİNMEYİN BENCEDE YAPIN  RAHATLAYIN BENDE GÜNÜMDE YAPMIŞTIM ÇIKTI
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Alıntı yapılan: Özlem & Hasan - 31 Ocak , 2011, 14:59:02
Alıntı yapılan: ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑ - 31 Ocak , 2011, 14:56:36

zaten ben de test yapmak istiyorum ama işte her an kırmızıları görebilirim diye tedirgin oluyorum napiiim :icon_scratch:

BENİMDE GÜNÜME 2 gün var. Benimde bir tarafım test yap diyor. başka tarafımda bırak gelmezse yap. Şimdi olmazsam hayal kırıklığına uğramaktan korkuyor gibiyim :)))
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

bence de yapın gitsin soru isaretleri kalksın.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

yasmin24

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥--ilkay♥♥♥♥ - 31 Ocak , 2011, 14:29:09
Alıntı yapılan: yasmin24 - 31 Ocak , 2011, 14:24:28
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Ocak , 2011, 14:16:45
Alıntı yapılan: yasmin24 - 31 Ocak , 2011, 14:09:31
AYLARCA O KADAR ÜMİTLENDİMKİ ARTIK ÜMİTLENMEMEYE ÇALIŞIYORUM ÇÜNKÜ SONU ÇOK KÖTÜ ETKİLİYO

CANIM DAHA ÖNCE ARKADAŞLAR SORMUŞTUR BELKİDE BEN GÖREMEDİM NE KADARDIR BEBEK İSTİYOSUN?
8 AYLIK EVLİYİ CANIM 6 AYDIR DA BEKLİYORUM
çok yenisin ....benim 2,5 yılım evlenenli tam 2 yıl 6 ay olmuş...ve biz hiç korunmadık
CANIM BENİM İNŞ BİRAN ÖNCE ALIRSIN GÜZEL HABERİ