En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR BEN ÇIKIYORUM ÖPTÜM HEPİNİZİ ALLAH A EMANET OLUN  :wave: :wave: :wave:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Ocak , 2011, 11:19:35
GÜNAYDIN TATLIM NASILSIN KAYNANANLAR GELDİMİ SÖYLEDİNMİ

geldiler canım ama söylemedim. eşim illa ısrar etti cinsiyeti belli olmadan ailelere söylemeyelim diye. ben de fermuar yaptım ağzımı  :laughing7:
[/quote]

:nazar: :nazar:MAŞALLAH BENİM OLSA BEN AĞZIMA FERMUAR ÇEKEBİLİR MİYDİM ACABA??? iNSAN PAYLAŞMAK İSTER
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: yasmin24 - 31 Ocak , 2011, 10:34:18
nur kaç aylık bebişin

CANIM YENİ GÖREBİLDİM KUSURA BAKMA 4 AYI YENİ GEÇTİK CANIM
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

Alıntı yapılan: aydinays - 31 Ocak , 2011, 11:43:59
nazar: :nazar:MAŞALLAH BENİM OLSA BEN AĞZIMA FERMUAR ÇEKEBİLİR MİYDİM ACABA??? iNSAN PAYLAŞMAK İSTER

canım benimkisi biraz mecburi tedbir. ilk bebeğimizi kaybettik, o zaman herkese söylemiştik sonra açıklaması çok zor oldu. herkese ayrı ayrı dert anlat. haftalarca cep telefonumu kapatmıştım kimse aramasın, konuşmak zorunda kalmayayım diye. hatta hızımı alamadım evdeki telefonun hattını ,iptal ettirdim :) şimdi tedbir yapıyorum işte.

muhribe

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Ocak , 2011, 11:57:20
Alıntı yapılan: aydinays - 31 Ocak , 2011, 11:43:59
nazar: :nazar:MAŞALLAH BENİM OLSA BEN AĞZIMA FERMUAR ÇEKEBİLİR MİYDİM ACABA??? iNSAN PAYLAŞMAK İSTER

canım benimkisi biraz mecburi tedbir. ilk bebeğimizi kaybettik, o zaman herkese söylemiştik sonra açıklaması çok zor oldu. herkese ayrı ayrı dert anlat. haftalarca cep telefonumu kapatmıştım kimse aramasın, konuşmak zorunda kalmayayım diye. hatta hızımı alamadım evdeki telefonun hattını ,iptal ettirdim :) şimdi tedbir yapıyorum işte.

Ah canım benim çok geçmiş olsun. Ama çok şükür yüce mevlam sana tekrar bu duyguyu yaşatıyor. İnsan çok korkuyor haklısın. Allah yardımcın olsun. Sağlıklı nur topu gibi bir bebeğin olsun.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Merhaba NUr ben yeni üyeyim. Bu arada profilindeki bayana bayıldım. Bizde böyle olacak mıyız acaba ?   :)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 31 Ocak , 2011, 12:13:53
Merhaba NUr ben yeni üyeyim. Bu arada profilindeki bayana bayıldım. Bizde böyle olacak mıyız acaba ?   :)

MRB CANIM HOŞGELDİN ARAMIZA.BEN DE  MERAKLA SORUYODUM O SORUYU KENDİME VE SONUNDA KAVUŞTUM MELEĞİME ÇOK ŞÜKÜR İNŞALLAH RABBİM SİZLERİ DE BİR AN ÖNCE KAVUŞTURSUN

yasmin24

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Ocak , 2011, 11:56:26
nur kaç aylık bebişin

CANIM BENİM İNŞ HAYIRLISIYLA SAĞ SALİM ALIRSIN KUCAĞINA

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: yasmin24 - 31 Ocak , 2011, 12:17:47
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Ocak , 2011, 11:56:26
nur kaç aylık bebişin

CANIM BENİM İNŞ HAYIRLISIYLA SAĞ SALİM ALIRSIN KUCAĞINA

SAĞOL CANIM ALLAH SANA DA NASİP ETSİN

HASRET!M S@N@

banada dua et kankim son 2 gün bugünü saymazsak

HASRET!M S@N@

askımcım cok güzel cıkmısınız canım benm

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 31 Ocak , 2011, 12:26:16
askımcım cok güzel cıkmısınız canım benm
SAGOL CANIM BENDE KARDA GEZMEYİ ÇOOOOOOK SEVERİM KIZLAR

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

NURCUM EVET BENİM KOCAM ÇOK GEZDİRİ BENİ ÇOOOOK  :opucuk: :opucuk: