En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

Mine Esir

Günaydın kızlarr... İyi haftalar hepimize inş. 

secret1905

sağol canım sizlerede iyi haftalar umarımbu hafta bol bebiş haberli bir hafta olar :muzz:

Mine Esir

Sağol canımm... inş. öyle olur..

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

secret1905

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

nasılsınız bakalımm adetinize kaç gün kaldı kızlar varmı günü yakın olaann aytii :laughing7: safak kaç canım

aydinays

Arkadaşlar bir şey soracağım size. Benim adetime 3 gün kaldı. Yani 2si olmam lazım. Belim çok ağırıyor. Ama benim belim adetten önce ağırmazdı. Sanki adet olacakmışım gibi hissediyorum. Hamile kalındığında böyle şeyle hissedeniniz oldu mu? Yoksa buda psikolojik mi? Hamile kalmayı istemek gibi?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

canım ben hamile kaldığımda adet belirtilerimin aynısını yasadım.sadece göğüslerim farklıydı biraz.insallah hamilesindir

secret1905

kasri cinan benim 3 şubat tatlım... yalnızzzzzz kafamda soru işareti var biliyosun 2 ay önce laparoskopi oldum. ikinci adetimi 24.günde oldum. bu laparoskpi sonrası 3.adetim olacak ve bugunde 24.gün. hiçregl belirtim yok :dontknow:  sadece göğüs uçlarım çok acıyor yaaaa  :crybaby2:

aydinays

Birde mide bulantım oldu bu sabah ama evlendiğimden beri oluyor. Yemeklere alışamadım bu ondan eşim hatta takıldı kız hamilemesin diye ? Hakkımda hayırlısı ise bebeğim olsun. Hayırsızsa üzeleceğim bir gebelikse geri dursun.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

Alıntı yapılan: KaSrI-CiNaN - 31 Ocak , 2011, 08:36:08
nasılsınız bakalımm adetinize kaç gün kaldı kızlar varmı günü yakın olaann aytii :laughing7: safak kaç canım

178 Canım  :love9:

aydinays

Ben vardiyeli çalışıyorum. Dün gece çalıştım. Şimdi sabaha geldim. Perşembe günüde izin günüm eğer o güne kadar adetim bana uğramazsa doktora gideceğim. Perşembe günü sabırsızla bekliyorum. Çok merak ediyorum acaba adetin gelemedi gün nasıl hissedeceğimi?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: secrett - 31 Ocak , 2011, 08:38:45
kasri cinan benim 3 şubat tatlım... yalnızzzzzz kafamda soru işareti var biliyosun 2 ay önce laparoskopi oldum. ikinci adetimi 24.günde oldum. bu laparoskpi sonrası 3.adetim olacak ve bugunde 24.gün. hiçregl belirtim yok :dontknow:  sadece göğüs uçlarım çok acıyor yaaaa  :crybaby2:
canım insallah artık melegin gelmistr canım insallah bekletmez annesini benim de kürtaj sonrası 24.gün geldi.ve bende ikinci adetimi bekliyorum 26.gün oldu hala gelmedi galiba.seninde düzene girmedi demekki.korunmuyordun değilmi