En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Shadowqueen

KasrıCinan

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Ocak , 2011, 18:53:33
Selam kızlar bende geldim?
fıstığım hosgeldiinn öbür sayfaya gel

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

"<<<ZEHRA>>>

Shadowqueen

Alıntı yapılan: KaSrI-CiNaN - 26 Ocak , 2011, 18:54:43
fıstığım hosgeldiinn öbür sayfaya gel

Hoşbulduk canım orayada bakıyorum

Shadowqueen

KasrıCinan

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Ocak , 2011, 18:56:13
Alıntı yapılan: z.ehra - 26 Ocak , 2011, 18:55:37
merhaba kızlar ne haber

iyilik canım senden nbr?
VALLA İYİLİK GÜZELİM DİĞER SAYFALARA BAKIYORUM BİRYANDAN DA

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: KaSrI-CiNaN - 26 Ocak , 2011, 18:56:55
Alıntı yapılan: z.ehra - 26 Ocak , 2011, 18:55:37
merhaba kızlar ne haber

hosgeldin canımm iyilik senden
İYİLİK GÜZELİM NE OLSUN İŞTE ÖYLE GEZİYORUM SİTEDE

Shadowqueen

"<<<ZEHRA>>>

KIZLAR BİR  FORUM VAR ASLINDA HERŞEY YARARLI DİYE BİR BAKSANIZA FİKRİNİZİ MERAK EDİYORUM

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

CANLARIM KUSURA BAKMAYIN ANİDEN KAPI ÇALDI VE KOMŞUM GELDİ  BAKAMADIM SAYFAYA KASRICİNANCIM VE DİĞER ARKADASLAR HOŞGELDİNİZ EŞİM GELDİ BEN ÇIKIYORUM CANLARIM ÖPTÜM HEPİNİZİ
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

KasrıCinan

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 26 Ocak , 2011, 19:50:52
CANLARIM KUSURA BAKMAYIN ANİDEN KAPI ÇALDI VE KOMŞUM GELDİ  BAKAMADIM SAYFAYA KASRICİNANCIM VE DİĞER ARKADASLAR HOŞGELDİNİZ EŞİM GELDİ BEN ÇIKIYORUM CANLARIM ÖPTÜM HEPİNİZİ
GÜLE GÜLE TATLIM

aydinays

Slm herkese ben aranıza yeni katıldım. Bende hamile kalmak istiyorum. Ama daha yeni başladık. Bu ay ilk korunmasız ayım. En son 5 Ocakta  adet oldum. 22 sinden beri sanki adet olacakmışım gibi kasıklarımda bir ağrı. Özellikle sol tarfta bir batma. Ve belim ağırıyor. Acaba bunlar erken belirtilerden midir? Şubatın 3 ü gibi sanırım belli olacak. Böyle olanlarınız oldu mu?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.