En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

DİLVİN

ARKADAŞLAR FAVORİNIN YAPMIŞ OLDUĞU YARIŞMADA

ÇOK SEVDİĞİMİZ BİR ARKADAŞIMIZIN ÖĞRETMEN EŞİDE YARIŞIYOR

www.favoricanimogretmenim.com/co233

BURDAN GİRİP OY VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİZZ
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

perspektif

kızlar ben de bu ay yumurtlama testı kullandım şöyle söyleyeyım:
salı gunu beraber olduk esımle çarşamba gunu lh yükselmesi oldu ve persembe gunu beraber olduk. Lh yukselmesınden 24-36saat sonra catlıyormus yumurta ınsallah tutmustur.Hatta ılıskıden sonra nerdeyse 2saat kalkmadım yataktan yeter kı olsun da  :k06:
bu arada bunun dısında yukselmeden once 2 kez ve yukselmeden sonra 1 kez daha calıstık adetıme 4gun var yanlız persembe gunku ılıskıden sonra nerdeyse ıkı gun boyunca suren sol kasıgımda kramp gıbı bısey vardı dolgunluk gıbı kasılma gıbı pıtpıt atıyo gıbı nasıl tarıf edılır bılemıyorum. bı de mıgdem kazınıyor yanıyor gıbı atesım 36.8ıla 37.3arasında bır de aynı yumurtlama donemındekı gıbı akıntım var inş bu ay melegım benımledr ınsallah dua edın bana ne olur :crybaby2:

perspektif

bır de bı sorum olucak ben ıkı uc saat olmadan sankı saatlerdır yemek yememısım gıbı acıkıyorum habıre bıseyler yemegı dusunuyorum  :hungry:
varsa sayet 3hafta 1gunluk gorunuyor hesaplayıcıdan bu kadar erken belırtıler cıkarmı ortaya yada soyle sorayım en erken belırtıler arasında bu var mıdır?

ebruli.

Alıntı yapılan: perspektif - 30 Eylül , 2009, 19:44:32
bır de bı sorum olucak ben ıkı uc saat olmadan sankı saatlerdır yemek yememısım gıbı acıkıyorum habıre bıseyler yemegı dusunuyorum  :hungry:
varsa sayet 3hafta 1gunluk gorunuyor hesaplayıcıdan bu kadar erken belırtıler cıkarmı ortaya yada soyle sorayım en erken belırtıler arasında bu var mıdır?
canım sana bişi sorcam ben öle anlamıştım hamiş oldumu.kukunun içi vıcık vıcıkmı.bide beyaz akıntı varmı.bide kirpiklerin karışıkmı.

ŞÜKÜRLER OLSUN KAVUŞTURANA...<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ebru&year=2010&month=5&day=30&babycount=2"; type="application/x-shockwave-flash" wmode="

perspektif

[/quote]canım sana bişi sorcam ben öle anlamıştım hamiş oldumu.kukunun içi vıcık vıcıkmı.bide beyaz akıntı varmı.bide kirpiklerin karışıkmı.
[/quote]

evet ya adetıme 4gun var ama kukuşum  :k06: ıslak peceteye sıldıgım zamanda baya cıvık oldugunu goruyorum akıntımın kı zaten akıntım baya var aynı yumurtlama donemındekı akıntı gıbı kırpıklerım karısık degıl ama :laughing7:
tuvalet ıhtıyacım olmaya basladı sıksık erken belırtılerden mı sayılıyor acaba bu da cok merak edıyorum ya

ebruli.

[= Perspektif link = topic quote author = 3651.msg277163 # msg277163 date = 1254329665]

[/ Quote] canım sana bişi sorcam ben öle Anlamıştım hamiş oldumu.kukunun içi vıcık vıcıkmı.bide beyaz akıntı varmı.bide kirpiklerin karışıkmı.
  [/ Quote]

ya 4gun var ama kukuşum: K06: zamanda baya cıvık olduğunu görüyorum akıntımın kı baya var aynı yumurtlama dönemindeki akıntı gibi kırpıklerım karısık degil ama: laughing7 akıntım ıslak peceteye sıldıgım adetıme evet zaten:
  tuvalet ihtiyacım olmaya basladı sıksık erken belırtılerden mı sayılıyor acaba bu da cok merak ediyorum ya
  [/ Quote] bende 4 5 gün önceden anlamıştım.hep heyecanlanmıştım ozmn.ama insan bi şekilde hissedio hamile oldunu ben hissetmiştim yani.inşallah Seninde alırız güsel haberini.bu arada msne ekledim janum.anneler başlayan benim msn die

ŞÜKÜRLER OLSUN KAVUŞTURANA...<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ebru&year=2010&month=5&day=30&babycount=2"; type="application/x-shockwave-flash" wmode="

yeşil papatya

arkadalar merhaba siteye yeni üye oldum ben 9 aylık evliyim artık bizde bi bebiş istiyoruz ben en son 15 eylülde adet oldum o günden itibaren 13. ve 15. günde eşimle birlikte oldum ama ilişkiden birkç dakika sonra ayaga kalkınca spermler cok sıvı olarak dısarı aktı bu durum normal mi bilmiyorum beni bu konuda bilgilen dirirseniz cok sevinirim :honk:

cumbba

Selam canım hoşgeldin aramızaaaa.

Sibel ben buarada. Spermler ortalama 20 dk sonra sıvılaşır ve dışarı çıkması normal. Bazen sanki hepsi dışarı çıkmışta ondan hamile kalamıysun diye de düşünüyoosun di mi:)  Öyle değil durum, ama tavsiye edilen ilişkiden sonra en az yarım saat yataktan kalkmamak :)

perspektif

normal canım hatta spermlerın gerı gelmesı vajınaya bosaldıgınn kanıtı dıyor doktorlar :basardim:

yeşil papatya

yani bu durumda hamile kalma ihtimalim yüksek ama yatakta yarım saatten daha az kaldım bu olumsuz etkiler mi?

yeşil papatya

bu durmda ne zaman test yapmalıyım?

GüzeLCe

canım eger sperm tekrar dışa gelmesse işte ozaman sorun vardır  ;) yatakta 30 kalmak 5 dak kalmak kişiye göre değişir.ama gebelik testinin sonucunun net olması için adetinden geleceqi tarihinden 10gün sonra yap bence

yeşil papatya

yardımın için teşekkür ederim  :violent1: :icon_thumright: içimde cok acayip şeyler hissediyorum bi hareketlenme gibi daha önce hiç böle şeyler hissetmemiştim sence bu durum normal mi?

yeşil papatya

orada cıkan simge için özür dilerim yanlışlıkla olmuş :)

GüzeLCe

baq canım bende hamiş olamıyorum ve gecen ay midem bulandı.aşerdim falan ama sonuc psikolojıkmiş onun için çok ümitlenme canım Allahım çok büyük hayırlısıyla cok arattırmadan nasip etsin