En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

mehida

saol hülyacım tabiiki ona şüphe yok ama onun izin vetrdiği taktirde olasılığı yükseltmek için gerekli böle şeyler  ..
Biz de öldük. Ama her şeye rağmen bu yeryüzünde şarkılar söyledik.   
Teşekkürler dünya...

hülya,yağmur

evet cnm sen yumurlama günlerini takip et denilen gibi gün aşırı birliktelik olsun bide belinin altına yastık koyup 30 dk yat

mehida

tavsiyen için teşekkür ederim hülyacım  ben bi 5 dk felan bekliyordum yastık koymadan ama bidahakine dediğin gibi yapıcam bakalım :))
Teşekkürler dünya...

hülya,yağmur

bide öyle dene cnm

sen yenisin herhalde hoşgeldin aranıza :flowers:
melekler mekanına gelsene orda muhabbet çok güzel

can yine cannnn

Alıntı yapılan: mehida - 25 Eylül , 2009, 20:10:30
merhaba arkadaşlar bende şimdi geldim... bu konuya merakım son 2 aydır var tamamen isteğim dışında oldu desem yeri eşim askere gitmişti ve bende günlük hapımı kullanmayı bıraktım 1 ay gelmicek die sonra neyseki 18 gün ayrı kaldık ve ben hapı almadığımı çoktan unutmuştum :)... sonra içimde bi heyecan başladı acabamı die ama bişey olmadı tabiiki kendim çok hazırlamıştım o dönemde ve bende bi çocuk istediğime karar verdim ve hapı almadım ilk zamanları bilgisiz olduğumdan zamansız testler yaptım kendime. neyse şimdi yine beklemedeyim bende ayın 10 unda adet görmem gerekiyor ama kafama şu takıldı ev taşıma işlerimiz olduğundan doktora gitme fırsatımız olmadı bu 1 gün arayla dediğin olayda ağer birgün ara vermeden ilişkiye girilirse hamilelik olmuyormu merak ettim.. şimdiden teşekkürler...
hoşgeldin mehida aramıza :flowers: :flowers: :flowers:
nermin ben 
meleklere gelin kızlar
can dediklerim....

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

hosgeldin mehida...
memnun oldum bende sevil :flowers:

mehida

hepinize teşekkür ederim mesajlarınızı gördüm ama geç oldu eşim geç gelmişti bugün o yüzden o saatlerde çıktım gelmek üzereydi neyse bidahaki sefere görüşebilirz inş...
Teşekkürler dünya...

*TuGba*

SEKERCM MERHABA HOSGELDN ARAMIZA NALSN BEN IYI DEGLIM3ADET TOSUN GIBI KIST SAHIBIYIM MALESEF :y25: :y25:

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: mehida - 26 Eylül , 2009, 00:02:05
hepinize teşekkür ederim mesajlarınızı gördüm ama geç oldu eşim geç gelmişti bugün o yüzden o saatlerde çıktım gelmek üzereydi neyse bidahaki sefere görüşebilirz inş...
tamam cnm sonra görüşürüz

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

adacık

herkese slm benmde içde bi şüphe var yardımcı olursanız sevinirim en azından içimi rahtlatmk istiorm ben en son 2 eylülde adet olmştum ve ayn 9 unda ilşkiye girmiştim o günden sonra akıntım çok ve sarıydı bugunde adet olmam gerekirken olmadım acaba hamilemiyim lütfen bi akıl verin :dontknow:

DİLVİN

Alıntı yapılan: adacık - 30 Eylül , 2009, 17:22:58
herkese slm benmde içde bi şüphe var yardımcı olursanız sevinirim en azından içimi rahtlatmk istiorm ben en son 2 eylülde adet olmştum ve ayn 9 unda ilşkiye girmiştim o günden sonra akıntım çok ve sarıydı bugunde adet olmam gerekirken olmadım acaba hamilemiyim lütfen bi akıl verin :dontknow:

sihirli küremden baktımm

evett görüyorummmm

galiba hamilesinnn

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

şaka şakaaaa

sadece 1 günmü girdin ilişkiyee

başka ne belirtin var

yazarsan ona göre bşeyler söylemeye çalışırız canım  :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

adacık

bilmiorm hiç anlamormki bu konudan :) olma ihitimai düşkse neden adet görmüorm üüüüüü hep düzenliydi ilk defa olmadım nese ozmn çok dert etmiim en iisi ben

DİLVİN

bir gün geçmesi normaldır

mesela gögüslerin şişer

kasıklarında batmalar olur

ağzının içi değişik olur

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

adacık