16 Nisan , 2024, 09:49:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

Alıntı yapılan: umutluheyecanlı - 07 Eylül , 2009, 11:01:16
Merhabalar ;
ben en son adetimi 11 ağustos da olmuştum.Şuan da adet olmadım.Bel ağrılarım ve göğüs hassasiyetim var.Hamile olup olmadığımı şüphe ediyorum.İlk defa bu ay çocuk istedik olma ihtimali var mıdır?Adet belirtileri mi yoksa ?
HOŞGELDİN CANIM
İLK DENEMEDE HAMİLE KALMAN MUHTEMEL TABİ CANIM
VE BELİRTİLERİNDE HEM HAMİŞLİK HEMDE ADET BELİRTİLERİ OLDUĞUNUDA UNUTMA CANIM AMA İNŞALLAH HAMİLESİNDİR :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

can yine cannnn

Alıntı yapılan: angel2611 - 05 Eylül , 2009, 17:03:48
arkadaşlar adetım 17 sınde olacak ama sabahları kalktıgımda mıgde bulantılarım oluyor.ve bır haftadır kendımı cok yorgun hıssedıyorum yattıgım yerde uyuyup kalıyorum.4 aydırda bebek ıstıyoruz ama olmadı bu ay cok umıtlendım sızce olabılır  mı
angel2611 HOŞGELDİN ARAMIZA CANIM
ADETİNE DAHA ÇOK VAR CANIM HAMİLEYSEYSEN BİLE
DAHA MİDE BULANTILARININ OLMASI İÇİ HENÜZ ÇOK ERKEN PSİKOLOJİK OLABİLİR BUNU BENDE ÇOK SIK YAŞAYANLARDANIM
can dediklerim....

umutluheyecanlı

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 07 Eylül , 2009, 23:24:42
Alıntı yapılan: umutluheyecanlı - 07 Eylül , 2009, 11:01:16
Merhabalar ;
ben en son adetimi 11 ağustos da olmuştum.Şuan da adet olmadım.Bel ağrılarım ve göğüs hassasiyetim var.Hamile olup olmadığımı şüphe ediyorum.İlk defa bu ay çocuk istedik olma ihtimali var mıdır?Adet belirtileri mi yoksa ?
HOŞGELDİN CANIM
İLK DENEMEDE HAMİLE KALMAN MUHTEMEL TABİ CANIM
VE BELİRTİLERİNDE HEM HAMİŞLİK HEMDE ADET BELİRTİLERİ OLDUĞUNUDA UNUTMA CANIM AMA İNŞALLAH HAMİLESİNDİR :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

teşekkürler ilginiz için malesef hamile değilmişim.Çünkü adet oldum.Artık bir sonraki aya kaldı ümitlerim.

safiş

MERHABA ARKADAŞLAR bende aranıza yeni katıldım bendede hamilelik belirtileri var yani adetim olacak gibi bi arım var 2 gündür sürekli ama olmuyo bu sitedeki arkadaşların yazdıklarını okudum ben harelde olmayacak diyordum ama umutlandım çünkü buda bi belirtiymiş ve adetimden önce gögüslerime dokunamazdım şimdi öyle bişi yok ve adetimden 1 2 gün önce kahverengi lekeler gelirdi oda yok çok berrak ya arkadaşlar 2 gün önce olmam lazımdı olmadı acaba bügün test yapsam olurmu yani çıkarmı cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler :dontknow: :dontknow:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

canım hoşgeldin aramıza umarım üyeliğin arkadaşlığın daim olur :flowers:

canım idrar testi yapınca bazen çıkmayabiliyor ama beta hcg kan testinde % 99 doğru çıkıyor canım yaptır tabikide vede müjdeli bir hamiş haberide senden alalım :amin:

safiş

idrar testi yaptırdım arkadaşlar ama negatif çıktı ama hala adetimde olmadı beklemekte çok zor ya :dontknow: :dontknow:

ÇALIKUŞU

mrhb arkedeşler bende hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç bişey yok resmen odun gibiyim zaten ilk aydanda beklemiyorum :suclu: ama sizin bi sürü belitiniz var yoksa bende nibişey yok şöyle ağız tadıyla paylaşayım :crybaby2: :crybaby2:

мiŁenα.

hamilem, kalmak istiyorsun ....

neden negatıf dusunuyorsunuz kı :suclu:

:love9: :love7: :love9:

ÇALIKUŞU

hemde çok istiyorum annemin tam yedi sene olmamış çocuğu :dontknow:ablam evlendi ilk ayda hamiş oldu :nazar:hani bi söz varya kızlardan birisinin kaderi anneye çekermiş diye ben hep olmicakmış gibi hissediyorum

мiŁenα.

canım olurmu ole sey benım annem ılk ay hamıle kalmıs ben 2 yıl sonra ...

ınanma onlara zamanı var stres yapma

:love9: :love7: :love9:

ÇALIKUŞU

hiç korundunmu canm  :binkybaby:bildiğim kadarıyla hamilesin allah sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip eder inşallah bizede dua et :amin: :amin:

hazal

gamzee47

bekle bekleeeeee:)ya varya komedi filmlerine döndüm yaaaaa:)kendi kendme güler oldum artık bebişten baska bişe düşünmüyom yaaaa aklımdan atmam lazım:)olmuyo yoksa bu ayda yalan oldu kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr:)

hazal

kizlar bende yeni kayit oldum benide araniza alirmisiniz oncelikle kendimi tanitiyim ben 30 yasindayim ve 4 yasinda oglum var 3 yil ria kullandim ve bu 7 ay icindeyim 7 aydir melegimi bekliyorum ama gelmedi bir turlu son 3 aydirda bazal vucut isisi yontemini kullaniyorum ve ise yariyor bide bende 6 ay her ay yalanci gebelik belirtileri yasadim ve sonuc husran oldu bu ay hic belirtim yok ve sadece regli gunumden buyana hic bitmeyen bel agrim var azen cok sitdetli bazen gecici olmak uzere ve 2 gundur beyaz yogurt gibi akintim basladi kizlar sizce.

hazal

Alıntı yapılan: gamzee47 - 12 Eylül , 2009, 21:46:46
bekle bekleeeeee:)ya varya komedi filmlerine döndüm yaaaaa:)kendi kendme güler oldum artık bebişten baska bişe düşünmüyom yaaaa aklımdan atmam lazım:)olmuyo yoksa bu ayda yalan oldu kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr:)
canim gercekten cok zor bekle bekle cok zor benim bu ayda olmassa ben bal ari sutu polen karisimina basliycam cok faydasi oluyormus