29 Mart , 2024, 12:38:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

bebişim06

Alıntı yapılan: Burcu310 - 26 Ağustos , 2009, 13:29:30
SLM KIZLAR

BEN DAHA DÜN TEST YAPTIM VE HAMILE OLDUGUMU ÖGRENDIM :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

INSALLAH BÜTÜN ISTEYENLERIN GÖBISI DOLAR EN KISA ZAMANDA :amin:

BELIRTILERE GELINCE: BENIM COOOOK UYKUM GELIYORDU, UYU ALLAH UYU, AMA YETMIYORDU!
SONRA SOL KASIGIM MASALLAH KASILA KASILA BIR HAL OLDU, BENIM NORMALINDE HEP SAG KASIGIMDA AGRI OLURDU,
VE TABIKI ADET GECIKMESI!!!!

NORMALINDE HEMEN ADET GECIKIR GECIKMEZ TEST YAPMAYIN DIYORLAR HANI 1 HAFTA GECSIN VS AMA BEN DAYANAMADIM, SAGOLSUN SELCANDA YAP DEDI, BENDE DÜN YAPTIM NORMALINDE 23-24.08 ADET OLMAM GEREKIYORDU. TEST NET BIR SEKILDE POSITIV CIKTI, HANI SILIK FELAN DEGILDI, YANI KONTROLL CIZGISI GIBI NET CIZGIYDI!!!
canım hayırlı olsun gözün aydın  :nazar: :nazar:
hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

arkadaslar benimde en son adet tarihim 5 agustosdu 5 gün önce acayip rahmim kasiniyordu  simdi durdu kasinmiyor daha  :tongue3:  ama simdi ise akintim baya bi cogaldi ve 2 gündür sabahlari yatakdan kalkinca migdem bulaniyor ....bende kendimi pek ümitlendirmek istemiyorum ama hamis olabilirmiyim yahuuu  sizce ne geciyor icinizden dogruyu söyleyin canlarim .....

gel 6 eylül gel artik beee

mihrisah sultan

Arkadaslar herkese selam,

Bir suredir bu forumu okuyorum, aslinda hicbir foruma uye olmadim ama bu cok hosuma gitti.

1senelik evliyiz ve artik bebek istiyoruz. Adet dongum son aylarda 30 gunde bir oluyor. 30 gune gore dun regl olmam lazimdi ama olmadim, bugun de hala bisey yok. Bu ay yumurtlama donemimden 1 hafta sonra kadar ara ara mide bulantim oldu. Bir de yine akintim artmisti. Ama su son birkac gundur akintim da yok, mide bulantisi da, gogus sancisi da. Normalde adetimden once gogsum sizlardi, simdi o da yok. Yani ne adet belirtisi, ne de hamilelik belirtisi var. :D Sadece biraz adetim gecikti ve cok uyuyorum. Bir de 6 gun once falan kirmizi lekelenme oldu biraz.

Yorumlara cok ihtiyacim var gercekten. Yurt disinda yasiyorum ve cevaplarinizi bekliyorum. :help:

Rabbim tum isteyenlere hayirli saglikli evlatlar versin.

Ramazaniniz mubarek olsun. :icon_flower:

DİLVİN

HOŞ GELDIN CANIM ARAMIZA

UMARIM EN KISA ZAMANDA MELEĞİNİ SENDE KUCAĞINA ALIRSIN
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Alıntı yapılan: mihrisah sultan - 28 Ağustos , 2009, 10:01:37
Arkadaslar herkese selam,

Bir suredir bu forumu okuyorum, aslinda hicbir foruma uye olmadim ama bu cok hosuma gitti.

1senelik evliyiz ve artik bebek istiyoruz. Adet dongum son aylarda 30 gunde bir oluyor. 30 gune gore dun regl olmam lazimdi ama olmadim, bugun de hala bisey yok. Bu ay yumurtlama donemimden 1 hafta sonra kadar ara ara mide bulantim oldu. Bir de yine akintim artmisti. Ama su son birkac gundur akintim da yok, mide bulantisi da, gogus sancisi da. Normalde adetimden once gogsum sizlardi, simdi o da yok. Yani ne adet belirtisi, ne de hamilelik belirtisi var. :D Sadece biraz adetim gecikti ve cok uyuyorum. Bir de 6 gun once falan kirmizi lekelenme oldu biraz.

Yorumlara cok ihtiyacim var gercekten. Yurt disinda yasiyorum ve cevaplarinizi bekliyorum. :help:

Rabbim tum isteyenlere hayirli saglikli evlatlar versin.

Ramazaniniz mubarek olsun. :icon_flower:
CANIM HOSGELDIN FORUMA VE ARAMIZA:)
BNMDE HAMILELIGIMDE NORMALDE OLAN ADET BELIRTILERIMIN HIC BIRI YOKTU VE HAMILEYDIM BNCE SEN HEMEN BI IDRAR TESTI AL VE YAP
SORUN VARMI SENDE BEBEK OLMAMAMASI ICIN DR GITINMI YOKA YENIMI BASLADINIZ DENEMEYE???

mihrisah sultan

Selcan ve Kardelen tesekkurler.

Yeni basladik biz de.

Regl gunum gelmeden 3 gun once idrar testi yaptim cikmadi, o yuzden simdi de biraz daha gecsin sonra yapayim diye dusunuyorum.

Karnimin alt kismina ara sira hafif sanci giriyor. Hamileligin erken doneminde olur mu bu?

кคг๔єlєภ ♥ ♥

canım herkesın belırtısı cok farkılı
o yuzden ne solesek bos :)

mihrisah sultan

cumbba

Kızlarr günaydnn,

Sivaslımm merhaba, bende geçen ay hemen hemen aynı belirtileri yaşadım. Kasık ağrısı, mide bulantısı karın şişliği, uyku hali ama gel gör ki yine hastalandım hemde 2 gün önce :'( :sad1: :'( :sad1: İnş. sende durum farklı olur canım. Yine de ümitlenme olursa üzülürsün olmazsa ki inş.  regl olmazsın canım o zaman hep beraber seviniriz. Bizim biraz da psikolojik görmek istediğimiz yerden bakıyoruz o yüzden tüm belirtileri ona yoruyoruz. Güzel haberler almak dileğiyle hadi bakalım 6 Eylül ekibi az kaldı :amin: :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: cumbba - 28 Ağustos , 2009, 11:20:04
Kızlarr günaydnn,

Sivaslımm merhaba, bende geçen ay hemen hemen aynı belirtileri yaşadım. Kasık ağrısı, mide bulantısı karın şişliği, uyku hali ama gel gör ki yine hastalandım hemde 2 gün önce :'( :sad1: :'( :sad1: İnş. sende durum farklı olur canım. Yine de ümitlenme olursa üzülürsün olmazsa ki inş.  regl olmazsın canım o zaman hep beraber seviniriz. Bizim biraz da psikolojik görmek istediğimiz yerden bakıyoruz o yüzden tüm belirtileri ona yoruyoruz. Güzel haberler almak dileğiyle hadi bakalım 6 Eylül ekibi az kaldı :amin: :amin:

cnm insallah olmam yahuuu. sabirsizlikla beklyiorum hepimiz icin herseyin hayirlisi cnm...

mihrisah sultan

Arkadaslar selam,
Regl gunum 4 gun gecikti,hala bir sey yok. Normalde cok nadir gecikme olurdu. 2 gun once test yaptim negatif. Ara sira regl oldum saniyorum ama yok. Karnimin alt tarafina agrilar giriyor ara sira, ama baska bir sey yok. Ne bu yahu, anlamadim gitti. Hayirlisi olsun insallah. Hamileysem fikri bile cok heyecanlandiriyor beni :love7:

hülya,yağmur

inş herkez bigün meleklerine kavuşur

derya55

gunaydın kızlar bıkac gun oncesıne kadar kasıklarda agrı goğus uclarında hassaslasma  uyku halı flan vardı
adetıme 5 gun var hıc bı belırtı kalmadı adet olcakmısım gıbı bı belırtı bıle yok cok saskınım mecbur gunumuzu beklıcez :honk: :honk: :honk: :honk:
herşeyin hayırlısı olsun şu hayatta

°♥° b@ş@k°♥°

CANIM BENDE ÖLE KASIK AĞRILARIMI FALAN ÇOK DİNLİYORDUM AMA BENDE HİÇ BELİRTİ OLMADI.. KUSMA, KASIK AĞRIISI FALAN HİÇ YAŞAMADIM.

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

derya55

vallahı bılemıyorum kı ne hıssetcemı sasırdım normalde adet belırtısı yasamam lazım oda yok 
ama inşallah hamıleyımdır
herşeyin hayırlısı olsun şu hayatta