29 Mart , 2024, 14:32:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

bulut-84

SLM ARAMIZA HOŞ GELDİN SAKIN SİTRES YAPMA ÇOK UMUTLANMA İNŞ HAMİLE KALISIN ALLAH GÖNLÜNE GÖR VERSİN AMA UMUTLANIP OLMAYINCA İNSAN ÇOK ÜZÜLÜYO BENİMDE GEÇEN AY GÖGÜSLERİM AGRIDI BELİM KOPACAK GİBİ AGRIYODU EGİLİP KALKAMADIM KASIKLARIM ÇOK AGRIYODU UMUTLANDIM AMA OLMADI BU AYDA BEKLİYORUM VÜCUDUMU DİNLİYORUM BEKLEMEK SABRETMEK ÇOK ZOR İNŞ HAYIRLSIYLA HAMİLE KALIRIZ

KATYUSA

benim anlayamadığım birşey var köyde kırsal alanda bilgi sahi,b, olmayan bir sürü kadın ver ve en az 10 tane çocuğu var bu insanların hiçbirinin yuumurtlama tarihlerinden haberi yok bukadar zorsa hamile kalmak bu nasıl oluyo anlayamadım biz olsun diye uğraşıyoruz doktora gidsiyoz hiçbir sorun yok diyoo o zaman nedne olmuyoki ümidim gitti zaten bu ay için hiç ümidim yok 5 gün sonra kesin hastalanıcam zaten

bulut-84

bence hiç moralini bozma canım benim bende senin gibi moralimi çok bozdum aynı şeyi bende düşünüyorum bizim annelerimizn böyle şeylerden hiç haberi olmamış ama dogum yapmışlar herşeyden allahtan o bu bahane ama biz sadece tedbirimizi alıyoruz bilgileniyoruz hhiç üzülme sitreslenme olmaz diye düşünme sitresle başına geçersen şansın daha az olur bunu sakın unutma

KATYUSA

valla öyle bende bunları doktor GİTTİĞİMDE YENİ DUYDUM VE ÇOK ŞAŞIRDIMM HİÇ BUKLADAR KARIŞIK OLDUĞUNU BİLMEZDİM İYİCE KAFAM KARIŞTI BEN BANKADA ÇALIŞIYORUM ARKADAŞIM VE ZATEN İŞİM ÇOK STRESLİ BİRDE BU AĞRILARIM VE MERAKIM BENİ İYİCE STRESE SOKTU 2 GÜNDÜR SİNİŞR YAPMAYA BAŞLADI EŞİM ÇOK RAHAT BENCE HAMİLE KALDIN DİYİP DURUYO ONUN  U RAHATLIĞI BENİ DAHA DA SİNİR EDİYOOO NE YAPICAM BİLEMİUOYORUM CNM YAAA

bulut-84

bence o sen üzülme sitreslenme diye seni rahatlatmak için öyle davranıyodur erkekler düşündüklerini duygularını pek dışarı vermiyolar biz ama çabuk duygulanıyo sitresleniyo herşeyi abartabiliyoz ne güzel sen çalışıyomuşn en azından kafanı dagıtacan bi yer var ben şimdiye kadar çalışıyodum evlenmeme 1ay kalmadan çıktım öyle anlaşmıştık çünkü çalışmaya alışkın oldugum için evde oturmak daha sitres yapıyo vucudmu daha çok dinliyorum 5 aydır evdeyim ve berbatbişey

KATYUSA

SENİ ANLAYABİLİYORUM EVET ÇALIŞINCA EN AZINDAN ZAMAN GEÇİYO AMA EŞİM SUBAY VE BİZ ŞUAN TEKİRDAĞIN MALKARA İLÇESİNDEYİZ AİLEM ANKARADA KENDİMİ BURALARDA YANLZI HİSSEDİYORUM BU BENDE DAHADA FAZLA SIKINTI YAPIYOO BENİM BU AY İÇİN PEK ÜMİDİM YOKTU AMA DOKTORUM BENİ FAZLA ÜMİTLENDİRDİ DOKTORUMUN ADI ÜMİT BELKİ ONDAN ÜMİTLENDİRMİŞTİR BENİ BUKARDAR SÜREKLİ SORDUM HİÇBİR SORUNUN YOK TERTEMİZ DEDİ O YÜZDEN ŞİMDİ BEKLEMEK BANA DAHA ZOR GELİYO SEN NEREDE OTURUYORSUN KAÇ YILLIK EVLİSİN BİRDE BENİM YAŞIM 28 BU YÜZDENNDE TEDİRGİN OLUYORUM BUKADAR ZOR OLDUĞUNU BİLESEYDİN EVLİLENDİĞİMDEN BERİ KORUNMSAZDIM O ZAMAN YAAA BOŞUNA KORUNMUŞUM

bulut-84

BEN KAYSERİDE OTURUYORUM 5 AYLIK EVLİYİM İLK DEFA BU AY KORUNMADIM EŞİMİ  ZOR İKNA ETTİM ÇOCUK İSTİYORUM DİYE HERGÜN BAŞININ ETİNİ YEDİM PES ETTİ BU AY  :ehi: :ehi: 23 YAŞINDAYIM BENDE YAŞIMDAN DOLAYI HEMEN İSTİYORUM AMA HİÇ KORKMA DR. HERŞEY YOLUNDA DİYOSA OLUR BENCE BU AY OLMAZSA SONRAKİ AYLAR OLUR HİÇ KORKMA

KATYUSA

VALAL BURDA ZATEN BAŞKA DOKTOR YOK 1 TANE KADIN DOĞUMCU AVR HER HKES İYİ DİYOR AMA NE BİLİYİM BANA BAYA BİR GAZ VERDİ ADAM GERÇİ BİZİM ŞUBENİN MÜŞTERİSİ ADAM HERHALDE BAŞINDAN SAVMAMIŞTIR BU AY OLMAZSAM DİPĞER AYİÇİN HASTALIĞIMI BİTİNCE GİDİCEM TEKRAR DAHA DETAYLI KONUŞUCAM ADAMLA İLAÇ FALAN VERİRİ BELKİİ VALLA İŞİMİZ ZOR BENİM SÜLALEMDE HİÇ BÖYLE BİR PROBLEM YOK HERKES İSTEYİNCE HAMEN OLDU VALLA ALLAH BİZİMDE YÜZÜMÜZE GÜLSÜN İSTEYENE BAKABİLECEK OLANA VERSİN ALLAHIMM

betüs26

selam katyusa canım oluruna bırakın ben 30 yaşındayım 3 düşük yaşadım nasıl korkuyorum bilsen biri boş kese biri 7 aylık ölü doğum diğeri 8 haftalık kalbi durdu acele etmeyin allah ne zaman nasip ederse olur hangi bankadasın canım benim eşimde bankada da eskişehirdeyim bende yaşım geçiyor diye üzülüyorum ama bence öyle değilk bazen doktora gittiğimde yaşı çok daha fazla olan hamileler görüyorum

KATYUSA

BETÜŞ ÇOK ÜZÜLDÜM CANIM YAAA BİRAN ÖNCE SAĞLIKLI BİR HAMİLELİK GEÇİRİRSİN UMARIM BEN AKBANKTAYIM TEKİRDAĞMALKARADA ÇALIŞIYORUM EŞ TAYİNİYLE GELDİM BURAYA BENDE ÜNV ESKİŞEHİRDE OKUMUŞTUM ÇOK UZUN YILLAR OLUYOO YAA 1997 VE 2001 YILLARI ARASINDA ORDAYDIM DOKTORLARDA BİR EVİM VARDI ÇOK GÜZEL GÜNLERDİ YAAA BAK AKLIMA GELDİ ŞİMDİ HEPSİİ HEPİMİZ İÇİN ALLAH HAYIRLISINI VERSİN BEN EN ÇOK BENDE ÇATLAMA OLUP OLMADIĞINI MERAK EDİYIORUMM BİLİRSİN BİZİM İŞİMİZ ÇOK STRESLİ VE GEÇ SATLERDE ÇIKIYORUZZZ OLMAZSA BEBEĞİM BU STRESTEN OLMAZ GİBİ GELİYORRRR CANIM YAAAA

betüs26

olur inşallah canım benim ya biliyorum eşim 20:00 20:30 da falan çıkıyor işten sen gişede misin bireyselde falan mı sen olumlu şeyler düşün bankada olup hamile olan çok kişi var öyle düşün siz kaçta çıkıyorsunuz doktorlar caddesi hıııım hangi apartmandaydın bende çok çalıştım  o caddeyi çok seviyorum kendi mahallem gibi geliyor bana ya ltb de mesela

KATYUSA

GNY ZİRAAT BANKASININ ÜZERİNDE OTURDUM  CNM GÜZEL GÜNLERİM GEÇTİ EVET BENCE BAYA GEÇ ÇIKYIORUM SENİN EŞİN HANGİ BANKADA ŞUAN KASIKLAIM AĞRIYOO HASTA OLUCAM 2 GÜNE KALMAZ OLURUNM BENDEEE

bulut-84

slm arkadaşlar yardım edin lütfen :crybaby2: bu ay karnım agrıyo diye yazmıştım azaldı ama degişik şekilde agrıyo şimdide adete 3 gün kaldı hasta olucam diye korkuyorum karnım sag ve soltaraftan agrıyo kırap giriyo gibi agrı var sanki içinden damar çekiliyo gibi oluıyo sancıyo 2 gündür sürekli uyuyorum sabah kalkıp 2 saat durup tekrar yatıyorum evişi bile yapamadım yatmaktan çok halsizim kalkmak istemiyorum midem bulanıyo ama çıkaracak kadardegil çok az başımda az dönüyo ama sürekli hafif hafif dönüyo sizce bu nedir iltihapdan olabilirmi yada hamilelik belirtisi olabilirmi bilen yazsın lütfen :crybaby2: :crybaby2:

melek_pelin

olabilir tatlım hamile olabilirsin ama psikolojik de olabilir fazla kaptırma ilaç içme tek yapman gereken sabredip beklemek

bulut-84

inş hamileyimdir ama umudumda az bekliyorum dua edip belirti olurmu diyede merak ediyorm