En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

sağol betüşcüm iyiyim şimdi evet herşeyin hayırlısı 1 oğlum var aslında 2.bebeği istiyorum çok inanmıştım onun için üzüldüm galiba alakana tşk ederim senin çocuğun varmı cnm
can dediklerim....

swen

ARKADAŞLAR BUGÜN 9. GÜN ADETİM GEÇELİ VE BEN HASTA OLMUYORUM DOKTOR Bİ İLAÇ VERDİ FARLUTAL DİYE 3 GÜNDÜR ONU İÇİYORUM ONUNDA BİR ETKİSİ OLMADI SANIRIM ÇOK KÖTÜYÜM REGL OLMAK İSTİYORUM NE KÖTÜ BİŞEYMİŞ BEKLEMEK
bebeğim geliyor

betüs26

nermincim ben 20 şubatta boş kese yüzünden kürtaj oldum yeni daha dahada kötüsü ağustosta bebeğimi kaybettik 7 aylıktı kalp atışı durdu karnımda öldü canım daha öncede bir düşük oldu 3. bu yani ama enkötüsü 7 aylık oğlumu kaybetmem di

can yine cannnn

BETÜŞCÜM çooooooooooooook üzüldüm :crybaby2:allah başka acı göstermesin evlat farklıdır inşallah bu sefer tamamına ere gerçekten çok üzüldüm
can dediklerim....

bulut-84

SLM BETÜŞ OKUDUM YAZINI ÇOK ÜZÜLDÜM ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERİR İNŞ EN KISA ZAMANDA HAYIRLISIYLA

>>nazlım<<

Alıntı yapılan: betüs26 - 24 Mart , 2009, 14:05:33
nermincim ben 20 şubatta boş kese yüzünden kürtaj oldum yeni daha dahada kötüsü ağustosta bebeğimi kaybettik 7 aylıktı kalp atışı durdu karnımda öldü canım daha öncede bir düşük oldu 3. bu yani ama enkötüsü 7 aylık oğlumu kaybetmem di
canım benim benim bebişimde 3 aylıktı kalbi durdu ve ağustosta kürtaj oldum ben seni çok iyi anlıyorum bende tattım o acıyı allah kimseye göstermesin
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

kızlar hemen hemen hepimizin böyle acı tecrübesi var rabbim kimseye yaşatmasın
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

betüs26

kızlar evet allah birdaha yaşatmasın hiç birimize şeker gibi bizde seviniriz inşallah sonunda  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :binkybaby:

>>nazlım<<

Alıntı yapılan: betüs26 - 25 Mart , 2009, 19:58:07
kızlar evet allah birdaha yaşatmasın hiç birimize şeker gibi bizde seviniriz inşallah sonunda  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :binkybaby:
inşallah betüş naber canım nasılsın
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

inşallah kızlar hep dualarımdasınız rabbim bekleyen bütün arkadaşlarımın yüzünü güldürsün
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

betüs26

iyiyim nazlıcım sen nasılsın daha eşim gelmedi yemek bile yemedik yani ölücem açlıktan valla bide kunta kinte yaptım bakalım misafir gelicek

>>nazlım<<

Alıntı yapılan: betüs26 - 25 Mart , 2009, 20:40:41
iyiyim nazlıcım sen nasılsın daha eşim gelmedi yemek bile yemedik yani ölücem açlıktan valla bide kunta kinte yaptım bakalım misafir gelicek
BENDE EH İŞTE CANIM YAA ..BU GÜN ADET GÜNÜM ÇOK STRESLİYİM BAKALIM İNŞALLAH OLMAM..
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

melek_pelin

KATYUSA

SLM BEN YENİ KATILDIM 1 BUÇUK YILDIR EVLİYİM 1 AYDIR KORUNMUYORUM 5 İNDE ADET GÖRDÜM 19 U DA DOKTORA GİTTİM KASIK AĞRISI İÇİN DOKTOR İDARAR YOLALRINI ÜŞÜTMÜŞÜN DEDİ VEDE YUMURTALIKLARIN ÇO İYİ BUGÜN YARIN ÇATLAMA OLUCAK DEDİ EĞER DÜN AKŞAM İLŞKİYE GİRDİYSENİZ VE BU AKŞAM ÇATLAMA OLURSA DÜN AKŞAMKİ SPOERMLERELE DÖLLENME OLABİLİR DEDİ 3 GÜN SPERM YAŞAR DEDİ 19 UNDA DEĞİL AMA 20 SİNDE YİNE İLŞKİYE GİRDİK DOKTOR İDRAR YOILU İLTİHABIN HAMİLERLİĞE ENGEL DEĞĞİL DEDİ YUMURTALIKLARINDA SORUN YOK BÜYÜKLÜĞÜ ÇOK İYİ DEDİ 2 TASNE YUMURTAN VAR DDİ BENİMDE 4 GÜNDÜR KASIKLARIM AĞRIYO VE GÖĞÜSLERŞİM ŞİŞTİ ADETİMEDE DAHA 7-8  GÜN VAR SİZCE HAMİLE OLABİŞLİRMİYİM NE OLUR BİRİ YARDIMCI OLSUN

swen

selam arkadaşım aramıza hoş geldin dur bakalım panik yapma zamanını bekle adetinin bende 2 yıllık evliyim  şubatta korunmayı bıraktık en son 15 şubatta adet olmuştum ve hala olmadım 12 gün günüm geçti ve doktor sadece stresten diyor bebek falan yok çok stres yaptığım için adetim hep geri atıyormuş adet söktürücü hap verdi yarın ilaç bitiyor bakalım olacakmıyım sende benim gibi sakın stres yapma hayırlısıyla hepimizin olur inşallah
bebeğim geliyor