En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

melek_pelin

Alıntı yapılan: ceyloşş - 14 Mart , 2009, 13:19:21
Alıntı yapılan: swen - 14 Mart , 2009, 13:16:58
ceyloşş ne yaptın canım varmı bişey
yaa swen sabah dayanamayıp test aldım çok silik çizgi çıktı ama melekpelinin yazdıklarını okuyunca sevinemiyorum şimdi çok bozuldu moralim

canım bozma moralini bak moral çok önemli benimki bana özgü bi şey üzme kendini tamam mı bebeğin de üzülür sonra  :'(

swen

SELAM ARKADAŞLAR NORMALDE BUGÜN ADET OLMAM LAZIM BAKALIM NE OLACAK AM A DÜN YİNE DAYANAMAYIP TEST YAPTIM NEGATİF ÇIKTI :crybaby2:
bebeğim geliyor

gülay t.

Swencim bazen adetten birkaç gün sonra ancak belli oluyor idrar testinde hemen ümidini yitirme, 2-3 gün geçsin öyle yap testi inşallah gönlüne göre olur. Burada bazı arkadaşların da adetten önce yaptıkları testler negatif çıkmıştı ama  adet geçince yaptıkları testler pozitifti. Hayırlısı bakalım

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: swen - 15 Mart , 2009, 10:53:17
SELAM ARKADAŞLAR NORMALDE BUGÜN ADET OLMAM LAZIM BAKALIM NE OLACAK AM A DÜN YİNE DAYANAMAYIP TEST YAPTIM NEGATİF ÇIKTI :crybaby2:

canım regl gününde veya 1-2 gün önce ancak hassas testlerde çıkıyor üzülme hemen bizide haberdar et. Bu arada diğer sayfadaki listeyede ekledim canım seni tekrar hoş geldin aramıza
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

swen

teşekkürler canım yarına kadar olmazsam kan testimi yaptırsammı :sad1: gidip bilemiyorum ya ordada negatif çıkarsa üffff allahım ne zormuş bu belirsizlik
bebeğim geliyor

Alıntı yapılan: swen - 15 Mart , 2009, 13:57:44
teşekkürler canım yarına kadar olmazsam kan testimi yaptırsammı :sad1: gidip bilemiyorum ya ordada negatif çıkarsa üffff allahım ne zormuş bu belirsizlik

canım stres yapma hiç. diğer sayfada sohbet ediyoruz gel istersen ordan konuşalım linki ekledim aşşağıya

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,5267.new.html#new

shizirog_e

selam ben yeni üye oldum. En son 14 şubatta adet oldum bekliyorum inş hamileyimdir.

Alıntı yapılan: shizirog_e - 15 Mart , 2009, 17:41:45
selam ben yeni üye oldum. En son 14 şubatta adet oldum bekliyorum inş hamileyimdir.

hoş geldin canım aramıza güzel haberlerini bekliyoruz. madem sende bebiş isteyenlerdensin bu sayfayada bekleriz
http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,5267.new.html#new

swen

shizirog_e selam canım aramıza hoşgeldin bende en son 15 inde olmuştum bekliyorum senin gibi
hayırlısı inşallah hamişizdir 
bebeğim geliyor

zelis

kizlar hos geldiniz oncelikle,
Allah ikinizide gonlune gore verir insallah...

swen

zeliş teşekkürler canım amin hepimizin gönlüne göre
bebeğim geliyor

vuslat

ahh ahh bu belirtilerin çoğunu ben her ay adet beklerken yaşıyorum.. ama adet gelince anlıyorumki hepsi psilolojik miş  :laughing7:

[/ur

ceyloşş

slm kızlar bugün kan testgi yaptırdım akşam 5 te alıcam sonucu bildiririm çok heyecanlıyım :y25:

tılsım

merhaba ceyloşş allah gönlüne göre versin canım inş.. hamişsindir

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

swen

selam ceyloşş inşallah hamilesindir bende bugün test yaptım yine negatif çıktı yarına kadar olmazsam bende kan testi yaptırıcam hayırlısı :amin:
bebeğim geliyor