En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

arkadaşlar mrb
uzun zamandır yazamıyorum. malüm yoğunluk. yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz. Ya ben ikinci bebişe karar verdikten sonra adetime çok varken yumurtlamadan hemen sonra kasıklarda sancılar oluyor.ilk aylarda tamam dedim hamişim. ama yok. göğüsler hassaslaşıyor. yumurtlamada tamam onun belirtileri ama bu ne peki fikriniz varmı?

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: swen - 13 Mart , 2009, 00:32:57
hala bekliyorum sabırsızlıkla galiba hasta olucam ama inşallah olmam :amin:şu ayın 15 i bi geçseydi hayırlısıyla ..........

hayırlısı olsun canım bekliyoruz güzel haberlerini
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: nesrinbeyza - 13 Mart , 2009, 12:32:31
arkadaşlar mrb
uzun zamandır yazamıyorum. malüm yoğunluk. yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz. Ya ben ikinci bebişe karar verdikten sonra adetime çok varken yumurtlamadan hemen sonra kasıklarda sancılar oluyor.ilk aylarda tamam dedim hamişim. ama yok. göğüsler hassaslaşıyor. yumurtlamada tamam onun belirtileri ama bu ne peki fikriniz varmı?

canım hiç fikrim yok bişi diyemiycem
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

swen

bugünüde atlattık regl olmadan hayırlısıyla darısı yarına ve öbür güne bakalım ne gösterecek zaman  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:iyi geceler arkadaşlar
bebeğim geliyor

ceyloşş

Alıntı yapılan: swen - 13 Mart , 2009, 23:26:31
bugünüde atlattık regl olmadan hayırlısıyla darısı yarına ve öbür güne bakalım ne gösterecek zaman  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:iyi geceler arkadaşlar

swen senin son adet tarihin ne zamandı benim 12 şubat bende  senin gibi her gün geçtikçe umutlanıyorum :amin:

swen

selam canım benimkide 15 şubattı bekliyorum sabırla rabbim hayırlısını versin
bebeğim geliyor

swen

ceyloşş herhangi bi ağrı  falan gibi belirtilerin varmı benim kasıklarımda v e belimde ağrılar var sankiolucakmışım gibi 
bebeğim geliyor

swen

neyse canım ben kaçtım şimdi iyi geceler herkese be n kaçtım ....
bebeğim geliyor

ceyloşş

ya psikolojikmidir bilmiyorum ama dün gece garip garip kasılmalar oldu kramp şeklinde bide göğüslerimde ağrı var ama adet olacağım dönemlerde genelde oluyodu zaten

swen

ceyloşş ne yaptın canım varmı bişey
bebeğim geliyor

ceyloşş

Alıntı yapılan: swen - 14 Mart , 2009, 13:16:58
ceyloşş ne yaptın canım varmı bişey
yaa swen sabah dayanamayıp test aldım çok silik çizgi çıktı ama melekpelinin yazdıklarını okuyunca sevinemiyorum şimdi çok bozuldu moralim

swen

canım inşallah hamilesindir yaa senin adınaben heyecanlandım şimdi erken yaptığın için silik çıkmıştır  2 gün sonra kantesti yaptır bence bide
bebeğim geliyor

ceyloşş

gülay t.

Ceyloşçum canım silik de çıksa hamilelik var demektir hayırlı olsun inşallah. Pelek-pelin arkadaşımızın yaşadıklarının silik çıkmasıyla alakası yok, genelde erken dönemde çizgi silik çıkar. Moralini bozacak birşey yok anlayacağın bu sitede pekçok kişinin ilk yaptığı test te 2.çizgi silik çıkmıştı takib ettiğim kadarıyla

ceyloşş

sağolun canlarım dediğiniz gibidir umarım :D