En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

hamişler gittikçe çoğalıyo sanırsam kızlar :k06: çok çalışmanın karşılığını alıyoruz yavaş yavaş :ehi: :ehi: :ehi:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

minişim

:wave:MERHABA KIZLARR BEN BUGÜN YENİ ÜYE OLDUM..AMA BAYADIR YAZDIKLARINIZI OKUYORDUM..BEN 2YILLIK EVLİYİM.BİZDE 2 AYDIR DENİYORUZ.BENİM BUGÜN ADET GÜNÜM AMA HENÜZ YOK BAKALIM..YAZDIĞINIZ BELİRTİLERİN ÇOĞU BENDE BU AY VAR AMA İNŞALLAH PSİKOLOJİK DEĞİLDİR..ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN..AMİNN..

DİLVİN

MİNİŞİM İNŞ. HAMİŞ OLURSUN BAKALIM
SİTE SANA UĞUR GETİRİR İNŞ.  :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

reyyan42

NERDESİN SEN SABAHIM, EN YÜREKTEN DUALARIM BİLİYORUM DOĞACAKASIN UMUDUSUN SEN BAHTIMIN ORTASINDA KALBİMİN BİR YER AÇTIM SENİN İÇİN İSTERSEN SONSUZA KADAR GELME BEN GENE BEKLERİM...

merhaba reyyan hoşgeldin aramıza ne güzel yazmışsın sende bebek isteyenlerdensin sanırım benim gibi

gülay t.

Arkadaşlar her ay özlemle bekleyip adet olunca hayal kırıklığına uğruyoruz ya, acaba bir gün hamile kalınca bugünleri özler miyiz? Çünkü heyecanlı bir bekleyiş oluyor bu. Hamile olunca artık herşey  tamam. Gerçi bu seferde bebeğe kavuşmak için heyecanlanır insan herhalde :dontknow:

Alıntı yapılan: gülay t. - 25 Şubat , 2009, 12:02:46
Arkadaşlar her ay özlemle bekleyip adet olunca hayal kırıklığına uğruyoruz ya, acaba bir gün hamile kalınca bugünleri özler miyiz? Çünkü heyecanlı bir bekleyiş oluyor bu. Hamile olunca artık herşey  tamam. Gerçi bu seferde bebeğe kavuşmak için heyecanlanır insan herhalde :dontknow:

gülaycım üzülme tatlım özledikçe yeni bebek yaparız bizde :k06: :k06:

gülay t.

Ne güzel bir çözüm :hello2:  Yaşa sen Şekerkız

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

gülay t.

Selam canım iyim çok şükür, sen gergin ve merak içindesin de mi ??

DİLVİN

FAZLA DEĞİL CANIM  YAA
HERŞEYIN HAYIRLISI OLSUN
BEN SENI FAZLA TANIMIYORUM
KENDINDEN BAHSETSENE
NERDESIN
NELER YAPARSIN
KAC YASINDASIN

gülay t.

25 Şubat , 2009, 14:35:32 #236 Son düzenlenme: 25 Şubat , 2009, 14:42:34 gülay t.
Amiin canım inşallah. Ben İstanbuldayım, 29 yaşındayım ve şu anda ev hanımıyım daha önce az da olsa çalışmıştım. 4 buçuk yıllık evliyim benim de şekerkız gibi 2 düşüğüm var ama çok küçüktüler sadece kanda çıktı hamile olduğum göremedim kendilerini :k06: Böyle işte sen anlat şimdi, kayınvalideni biliyorum o çok ünlü oldu zaten  :k06:

Canım şimdi çıkmam gerekiyor sen yaz ben gelince okurum. Merakla bekliyorum senden gelecek hayırlı haberi inşallah.

DİLVİN

BEN 26 YAŞINDAYIM
BEKARKENDE ÇALIŞIYORDUM
ŞİMDİDE ÇALIŞIYORUM
EŞİMLE 7 YIL ÖNCE ÜNV TEDE TANIŞTIK
2008 AĞUSTOSTA EVLENDIK
ASLEN GAZİANTEPLİYİM
EŞİM ANKARALI

bizde zaten anca belirtisi var, kendisi yok bebeğin :k06: :k06:

destina

anne olmak istiyorum