28 Mart , 2024, 22:53:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

destina

GEÇMİŞ OLSUN SANEM ARKADAŞIM .HAYIRLISI OLSUN .ALLAHTAN HAYIRLISINI İTEYELİM EN İYİSİNİ  ALLAH  BİLİR. BU ARADA BENDE YENİYM GÜZELMİŞ BU SİTE BİRAZ RAHATLIYORUM YORUMLARI OKUYUN CA HERKEZİN GÖNLÜNCE OLSUN.....
anne olmak istiyorum

MeYRo

:flowers: :flowers: Selam arkadaşlar benide aranıza alırmısınız?? Muhabbetiniz ve paylaştığınız konular tam benlik ;) bende anne olabilmek için uğraşıyorum ve belki sizlerin bana,benimde size birazda olsun faydamız olabilir :):) :)

sekaya

merhaba meyro bende yeni katıldım sayılır tabiki aramıza alırız seve seve. bende anne olmak istiyorum inşallah rabbim hayırlı zamanda hayırlısıyla hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah canım

neslihan

Hoşgeldin meyro elimizden gelen herşeyi yaparız.Yardımcı olacak birşey olursa yardım ederiz.Yeni bir arkadaş gitgide sayımız çoğalıyor maşallah

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

arkadaşlar nette dolaşırken rastladım hemen kopyalayıp buraya aldım. Bunların dışında bildikleriniz, yaşadıklarınız varsa paylaşırmısınız. listeyi geliştirelim.

1-Mide bulantısı...............................................
2-Baş dönmesi................................................
3-Tansiyon düşmesi.........................................
4-Alt karında şişkinlik ve hassaslık..................
5-Kasıklarda batma yada sancı, KRAMP...........
6-Kirpiklerin karışması .............
7-Bel ağrısı....................................................
8-Akıntı artması.............................................
9-Göğüslerde hassasiyet................................
10-Göğüslerde şişme......................................
11-Göğüs uçlarının acıması.............................
12-Göğüs uçlarının renginin koyulaşması ........
13-Sık idrara çıkma..........................................
14-Uyku hali.....................................................
15-Halsizlik.......................................................
16-Ağızda kuruluk.............................................
17-Ağızda metal tadı hissetmek........................
18-Dudakların fosur fosur olması......................
19-Göz bebeklerinin büyümesi..........................
20-İdrar kokusunda değişme..........................
21-Kokulara aşırı hassasiyet ............................
22-Gazlı olmak .................................................
23-Mide yanması...............................................
24-Avuç içlerinde sıcaklık hissi...........................
25-Bel kalınlaşması.......................................
26-Adet gecikmesi.............................................
27-Akşamları aşırı üşüme hatta titreme.............
28-Mide kazinmasi-cok acikma...........................
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

pinar79

şekerim yine değerli bilgileri bulup bizlerle paylaşmışsın çok teşekkür ederim arkadaşım .  :flowers:

Alıntı yapılan: pinar79 - 09 Şubat , 2009, 20:52:45
şekerim yine değerli bilgileri bulup bizlerle paylaşmışsın çok teşekkür ederim arkadaşım .  :flowers:

aşkolsun pınarcım ne demek. rastlayınca böyle bir listeye paylaşmak istedim.

destina

valla ben sizin gibi bu yapıştırma işinden pek anlamıyorum ben anlasaydım bende yapardım ama sekercim bizi bilgisiz bırakmıyor Allah razı olsun canım.
anne olmak istiyorum

mavis.deryam

slm kizlar nasilniz sekrcim senin hamis haberiniz duyucaaz ins yakinda  bisey sorucam pinarcim benim goguslerim uclari cok aciyo ya ne zaman gecer  sizdede  boylemi hamisler  bi sorum daha olacak   iliskiye giriynozmu ya ben korkuyom acaba bisey olurmu kizlar bide gun icinde sol kasigimda   batma oluyo ve geciyo  sizdede boyle seyler oluyomu niye boyle oluyo acabaya  :dontknow: bide benim 7 ocak son sat tarihim kac  haftalikmi hamileyim ya

destina

anne olmak istiyorum

destina

eee pınarcım sen nasılsın .bizim bilgisayara virüs bulaştı bugün hep onla uğratım ya uff
anne olmak istiyorum

myhope

Alıntı yapılan: mavis.deryam - 09 Şubat , 2009, 21:01:33
slm kizlar nasilniz sekrcim senin hamis haberiniz duyucaaz ins yakinda  bisey sorucam pinarcim benim goguslerim uclari cok aciyo ya ne zaman gecer  sizdede  boylemi hamisler  bi sorum daha olacak   iliskiye giriynozmu ya ben korkuyom acaba bisey olurmu kizlar bide gun icinde sol kasigimda   batma oluyo ve geciyo  sizdede boyle seyler oluyomu niye boyle oluyo acabaya  :dontknow: bide benim 7 ocak son sat tarihim kac  haftalikmi hamileyim ya

Mavişçim bence ilişki konusunu seni muayene edip durumunu değerlendiren doktora bi sor.Düşük yapmadan önce benim durum kritikti doktor yapmayın demişti mesela.Ama herkeste durum aynı olmayabiliyo.Kişiye göre değişiyo sanırım ama korunma şartıyla bildiğim kadarıyla.(mikrop kapma ihtimaline karşı)

mavis.deryam

my hope ve destina tskelr  yazdikalrin icin doktora martin 6 sinda gitcez hersey kafana takiliyoya

Alıntı yapılan: destina - 09 Şubat , 2009, 20:58:03
valla ben sizin gibi bu yapıştırma işinden pek anlamıyorum ben anlasaydım bende yapardım ama sekercim bizi bilgisiz bırakmıyor Allah razı olsun canım.

rica ederim canım ne demeeekk elimden geldiğince bildiklerimi, bulduklarımı paylaşmaya çalışıyorum işte

Alıntı yapılan: mavis.deryam - 09 Şubat , 2009, 21:01:33

ilişki konusunda dotoruna danışmalısın canım. belirtilere gelince bir kısmı ilk 3 aylık dönemin sonunda sona eryor bir kısmıda gebelik sonuna kadar devam ediyormuş