En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

selinim

selam arkadaslar ben eczaneden aldigim hamilelik testini adetim 2 gun gecince yapmistim pozitif cikmisti ertesi gunde kan testi yaptirip dogrulatmistim yani hemen belli olmustu  ;D

aycacan

bugün 5.gün gecikmemin ve test aldım ama negatif cıktı.adet belirtimde yok sadece kasıklarım agrıyo benim hiç ağrımazdı.bosuna umutlanıyorum hamile değilim.zaten testede cıkmadı.bi bilginiz var mı testte hemen cıkmayabılır mı.cok mutsuzum suan :crybaby2:

aycacan

kesin hamile değilim.yoksa hemen belli olurdu.

neslihan

10 güne kadar bekle canım bence.Şüpheliysen ve herzaman karşılaştığın birşey değilse kan testide yaptırabilirsin

aycacan

insallah oyledir  :amin: beklerim biraz daha.olmazsa kan testi yaptırırım.yan komsumun 15 gun sonra kan testinde belli olmus belkı benımkıde oyledırr.haber verırım hemen

neslihan

İnşallah canım inşallah hayırlı haber alırsın

efsane

rabbim hayırlı ve saglıklı evlat nasip etsin hepimize selinim mahaşallah bebegin cok tatlı :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

selinim

sagol lale24 canim allahim her isteyene acilen ve hayirlisiyla tatli bebisler versin  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby: :wave:

SANEM

slm akadaslar ben araniza yeni katiltim size bir sey sormak istiyorum. arkadaslar ben enson 20/10/08 tarihinde adet gormustum ve 12gun gecikmisti ben de eczaneden testaldim pozitif cikti evveligun kan testide yaptirdim 3haftalik hamile ciktim ama bugun hafiften kanamam geliyo acaba hamilemiyim degilmiyim bana yardimci olursaniz sevinirim  :flowers:

nesrin_beyza&berrin

hoşgeldin siteye
kanama yoğunsa dra git canım. eğer lekelenme şeklindeyse bazen olabiliyor.

SANEM

05 Aralık , 2008, 12:52:17 #160 Son düzenlenme: 05 Aralık , 2008, 12:55:38 SANEM
sagol arkadasim ama kanamam cok degil kagit mendil kullaniyorum koyu degil acik rengi var acaba hamile degilmiyimm??? :crybaby2:

efsane

canım aramıza hoşgeldin ama bence vakit kaybetmeden dr git bende hamileydim ghafif kanamm vardı düşük tehlikesi vat dedi ve 4 gün sonra bebegim düştü kürtaj oldum inş senin ki öle olmaz sıkıca tutunur sana rabbim isteyen herkese hayrlı ve saglşıklı evlat nasip etsin amin

Angel

bencede doktora git canim icinde hic suphe olmasin  Allahim herseyin hayirlisini versin dogru zamanda

bu arada aramiza hosgeldin ben tulin
      :flowers: :flowers:

SANEM

HOS BULDUK TULIN VE ARKADASLAR COK TESEKKURLER YANLIZ DUSURDUM TUTUNAMADI KUCUK KIZIM HENUZ 1 AYLIK AMA KIZDI ALLAHIM TUM KADINLARA ANELIK DUYGUSUNU YASATSIN BEN YASADIM COK GUZEL VE IKINCI KEZ ANNE OLMAKISTEDIM OLMADI 9 AY ICINDE IKINCI DUSUGUM BENIM ALLAHIM HERKESE NASIP ETSINN AMINNNNN..... :crybaby2: :crybaby2:

neslihan

Geçmiş olsun güzelim.İnşallah hayırlısıyla bebek sahibi olursun.