En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

thinkerbell

sayfa 57 de bende yazmıştım bazı belirtilerimi daha erken diye tahlil yapmaya korkuyorum malesef..
ama gün geçtikce kasığımda iğne batmaları çoğaldı sanki, kasıklarımda ve karın çevremde ağırlık var ,akıntım çoğaldı , bide midemde çok ekşime olmaya başladı bu hamilelik belirtisinde olur mu acaba ..

thinkerbell

bide sabahları mide bulantım var gün içersinde de ara oluyor bulantı geçiyor

krizantem84

akidecik o belli olmaz bekle sen bugunde adet olmazsan bence hamissindir gibime geliyor ama yinede ALLAH BILIR
CÜNKÜ BENDE önceden hamilelik psikolojisine kapilip stresten adet olamiyordum 1 hafta falan geciyordu test yapiyordum hemen testin arkasindan adet oluyordum cünkü neden vucud kendini rahat birakiyor hamile degilmisim diye ozamanda reglin geliyor.o yüzden bence 2 gün falan bekle bizlere haber et.insallah hamissindir :amin: :amin: :amin:

akideciknane

Alıntı yapılan: krizantem84 - 16 Ekim , 2009, 12:03:08
akidecik o belli olmaz bekle sen bugunde adet olmazsan bence hamissindir gibime geliyor ama yinede ALLAH BILIR
CÜNKÜ BENDE önceden hamilelik psikolojisine kapilip stresten adet olamiyordum 1 hafta falan geciyordu test yapiyordum hemen testin arkasindan adet oluyordum cünkü neden vucud kendini rahat birakiyor hamile degilmisim diye ozamanda reglin geliyor.o yüzden bence 2 gün falan bekle bizlere haber et.insallah hamissindir :amin: :amin: :amin:

tmm bir akıntı var böle beyaz pürtükl pürtük hastalandım sanıyorum gidiyorum beyaz akıntı

krizantem84

insallah olmazsinda normalde bugunmu regl günün?gecikiyormuydu hic?belirtilerin suan nne mesela?gerci adetle hamilelik aynida olabiliyor :icon_scratch:

akideciknane

Alıntı yapılan: krizantem84 - 16 Ekim , 2009, 12:06:48
insallah olmazsinda normalde bugunmu regl günün?gecikiyormuydu hic?belirtilerin suan nne mesela?gerci adetle hamilelik aynida olabiliyor :icon_scratch:

yok bugün değil normalde geçen ay 15 eylülde oldum geçen ay 30 çekiyor bu ay 31 14 ünde falan olmalıydım yada 28 günde 1 hesaplarsam 5 gün oldu

akideciknane

Alıntı yapılan: akideciknane - 16 Ekim , 2009, 12:08:49
Alıntı yapılan: krizantem84 - 16 Ekim , 2009, 12:06:48

yok bugün değil normalde geçen ay 15 eylülde oldum geçen ay 30 çekiyor bu ay 31 14 ünde falan olmalıydım yada 28 günde 1 hesaplarsam 5 gün oldu

kasıkalrım belim ağrıyor göğüsümün uçları sızlıyor bide beyaz pürtük pürtük akıntı ağzım kuruyor ve ağzımın tadı yok

krizantem84

:amin: :amin: :amin: :amin:
insallah hamissindir akideciknane:(

akideciknane

Alıntı yapılan: krizantem84 - 16 Ekim , 2009, 12:11:56
:amin: :amin: :amin: :amin:
insallah hamissindir akideciknane:(

inşallah ezan okunuyor olmasamda ne yapım ya üzül psikolojim bozuldu bu gebelik testleri yüzünden valla

krizantem84

hayir hayir sakin psikolojini bozma olur ALLAHIN IZNIYLE HERSEYIN BI ZAMANI VARDIR BUNU DÜSÜNELIM VE HEP HAYIRLISINI ISTEYELIM :amin: :amin: :amin: :amin:

akideciknane

Alıntı yapılan: krizantem84 - 16 Ekim , 2009, 12:16:29
hayir hayir sakin psikolojini bozma olur ALLAHIN IZNIYLE HERSEYIN BI ZAMANI VARDIR BUNU DÜSÜNELIM VE HEP HAYIRLISINI ISTEYELIM :amin: :amin: :amin: :amin:

öyle tabii zaten 2 aylık evliyim ben neyse neden olmuyor diye takıldım belki kanda baktırırım

cumbba

canımcmm 2 aylık evlisin bu daha çok yeni bir süre. Ben evlendim 7 ay sonra dr. a gittim neden olmuyoo diye. dr.um bana dur daha erken demişti.

Evlendiğin ilk 3 ay gebe kalma şansı %25 sonraki 6 ay %50 sonrasında %80 dir demişti.1 yıl olmazsa detaylı araştırırzz demişti dediği gibi çıktı 10.ayımda hamile kaldım gerçi devam etmedi ama olsun.Sende stres yapma canım, ooo sen daha 2 ayda böyle stres yaparsaannn her ay öyle geçer oluruna bırak herşeyi canım. Allah tez zamanda bu güzel duyguyu tattrısınn sizleredeee :amin: :amin: :amin:

akideciknane

Alıntı yapılan: cumbba - 16 Ekim , 2009, 12:43:00
canımcmm 2 aylık evlisin bu daha çok yeni bir süre. Ben evlendim 7 ay sonra dr. a gittim neden olmuyoo diye. dr.um bana dur daha erken demişti.

Evlendiğin ilk 3 ay gebe kalma şansı %25 sonraki 6 ay %50 sonrasında %80 dir demişti.1 yıl olmazsa detaylı araştırırzz demişti dediği gibi çıktı 10.ayımda hamile kaldım gerçi devam etmedi ama olsun.Sende stres yapma canım, ooo sen daha 2 ayda böyle stres yaparsaannn her ay öyle geçer oluruna bırak herşeyi canım. Allah tez zamanda bu güzel duyguyu tattrısınn sizleredeee :amin: :amin: :amin:

aminbakalım hastalanırsam bidaha aya kalır hadi öptüm cnm ben çıkıyorum akşamö girerim

ozturkish_ela

hamile kalmak mı istioruz ?
strest yok
yok neymiş ayakları havaya dikmek yok :ehi:
yok bitkisel otlarmış
herşeyi oluruna bırakmalıyız bence bizim nasibimizde ne zaman bebek varsaa zaten o zaman olurrr vaktini ve zamanını beklemek en doğrusu
hiç kimse o tatlı canını üzmesin elbet bigün olcakk yeterkii alahım istesin nasip etsin bizler dua edelim gerisini yüce rabbim getirir herkes inş.. bigün bebeğine kavuşur  :amin: :amin: :amin:

akideciknane

Alıntı yapılan: ozturkish_ela - 16 Ekim , 2009, 23:50:34
hamile kalmak mı istioruz ?
strest yok
yok neymiş ayakları havaya dikmek yok :ehi:
yok bitkisel otlarmış
herşeyi oluruna bırakmalıyız bence bizim nasibimizde ne zaman bebek varsaa zaten o zaman olurrr vaktini ve zamanını beklemek en doğrusu
hiç kimse o tatlı canını üzmesin elbet bigün olcakk yeterkii alahım istesin nasip etsin bizler dua edelim gerisini yüce rabbim getirir herkes inş.. bigün bebeğine kavuşur  :amin: :amin: :amin:

doğru söylüyorsun bende hala hastalanmadım bakalım sağ tarafım pıt pıt belim kasıklarım ağrıyor korkuyorum olucam diye