En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

krizantem84

cnm bnm insallah olmaz dua edecegim senin icin buna emin ol ayetel kürsi falan okuyorum dua edicem hepinize ALLAH ABUL EDERSE... :amin:

ya ben birde 26 agustos yazmisim esimin dogum gununu  :laughing7: :laughing7: 26 ekim yazcaktim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

akideciknane

Alıntı yapılan: krizantem84 - 15 Ekim , 2009, 18:07:26
CNM BENIM HAYIRLISI OLSUNDA BENIM BU AYKI UHTEMEL ADET GÜNÜM EN GEC 26 agustos  normalde gecmez ama bakalim hayirlisi insallah sendemi bekliyorsun ?

dua edin bana ya ne olur hasta olmuyayım   

krizantem84

kendine stres yapma bak yoksa adetin ondanda düzensizlesir buda iyi degil insallah ALLAHIN IZNIYLE HAMIS HABERINI ALIRIZ  INSALLAH INSALLAH ALLAHIM BU AY UGURLU GELDI INSALLAH BIZLEREDE HAYIRLI SAGLIKLISIYLA UGURLU GELIR INSALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

akideciknane

Alıntı yapılan: krizantem84 - 15 Ekim , 2009, 18:25:08
kendine stres yapma bak yoksa adetin ondanda düzensizlesir buda iyi degil insallah ALLAHIN IZNIYLE HAMIS HABERINI ALIRIZ  INSALLAH INSALLAH ALLAHIM BU AY UGURLU GELDI INSALLAH BIZLEREDE HAYIRLI SAGLIKLISIYLA UGURLU GELIR INSALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

inşallah sabah tahlilden sonra haber vericem size mübarek perşembe gecesi dua edin kızlar

krizantem84

kiz bugun kandil falanmi yoksam? :icon_scratch: :dontknow:

duyguduygu

haberlerini bekliyoruz akidecim :) Allahın izniyle inşallah hamilesindir!!!!!!!!!!!! :flowers:

akideciknane

Alıntı yapılan: duyguduygu - 15 Ekim , 2009, 18:35:01
haberlerini bekliyoruz akidecim :) Allahın izniyle inşallah hamilesindir!!!!!!!!!!!! :flowers:

çok ama çok tşk ederim o kadar duygulandımki ağlıyorum çünkü çok istiyorum

duyguduygu

canım yaa üzme kendini seni çok iyi anlıyorum aylardır bekliyorum ben de... bi gün çift çizgi görürüz inşallah :)
sen ne zamandır bekliyorsun? rahatsızlığın ne?

akideciknane

Alıntı yapılan: duyguduygu - 15 Ekim , 2009, 18:50:09
canım yaa üzme kendini seni çok iyi anlıyorum aylardır bekliyorum ben de... bi gün çift çizgi görürüz inşallah :)
sen ne zamandır bekliyorsun? rahatsızlığın ne?
hiçbir rahatsızlığım yok 2 aylık evliyim ve 3 üncü aya girdik bugün ben 39 yaşındayım ço k geç olmadan hemen işstiyorum

duyguduygu

stres yapma canım o zaman bak ben stresten ne hale geldim doktorlar bana hiçbir rahatsızlığın yok derken şimdi kendini mahvetmişsin diyorlar adet düzensizliğinden hormon bozukluğuna kadar herşeyin sebebi stres stres stres aman koru kendini!!!!

akideciknane

Alıntı yapılan: duyguduygu - 15 Ekim , 2009, 19:04:09
stres yapma canım o zaman bak ben stresten ne hale geldim doktorlar bana hiçbir rahatsızlığın yok derken şimdi kendini mahvetmişsin diyorlar adet düzensizliğinden hormon bozukluğuna kadar herşeyin sebebi stres stres stres aman koru kendini!!!!
çalışıyırum ama geç klma korkus belkide ben hayatımda mutluluğu geç yakaladım cnm

yeşil papatya

arkadaşlar benden fosssss  :crybaby2: akşam hastalandım artık bi daha ki aya kısmet inşalla sizlerden ii haberler alırız dualarım sizinle  :amin: :amin:

akideciknane

Alıntı yapılan: yeşil papatya - 16 Ekim , 2009, 10:20:34
arkadaşlar benden fosssss  :crybaby2: akşam hastalandım artık bi daha ki aya kısmet inşalla sizlerden ii haberler alırız dualarım sizinle  :amin: :amin:

BEN HASTALANMADIM TEST YAPTIM FOSSSS

yasmin35

akidecik nekadar gecikmişti adetin çıkmadı hem idrar mı kanmı testi yaptın bu arada benim adet tarihim 19 içime olcam gibi geliyo bazen olmucam gibi geliyo bilmiyom ama çok istiyom olmayım bebebegim olsun 1 yıldır ugraşıyoz allah işallah birgün yüzümüze güler ya
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

akideciknane

Alıntı yapılan: yasmin35 - 16 Ekim , 2009, 10:27:53
akidecik nekadar gecikmişti adetin çıkmadı hem idrar mı kanmı testi yaptın bu arada benim adet tarihim 19 içime olcam gibi geliyo bazen olmucam gibi geliyo bilmiyom ama çok istiyom olmayım bebebegim olsun 1 yıldır ugraşıyoz allah işallah birgün yüzümüze güler ya

ŞİMDİ ŞÖLE GEÇEN AY 15 EYLÜLDE OLDUM 28 GÜNDE BİR HESAPLARSAK 4 GÜN E 32 GÜN OLDU İDRAR YAPTIM