En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

krizantem84

hadi kizlar insallah hamissinizdir;)

yeşil papatya

tamam cnm olsamda olmasamda hbr vericem bende dısarı cıkıcam dönüşte bakalım kararımız ne olcak eger bu akşamda olmazsak yrn test yaptıralım

yeşil papatya

betüs26

yeşil papatya inşallah hamişsindir canım sende

yeşil papatya

saol cnm rabbim tüm isteyenlere verir inşalla  :amin: :amin: :amin:

akideciknane

Alıntı yapılan: yeşil papatya - 15 Ekim , 2009, 14:26:50
tamam cnm olsamda olmasamda hbr vericem bende dısarı cıkıcam dönüşte bakalım kararımız ne olcak eger bu akşamda olmazsak yrn test yaptıralım

tm kesin ya sende akıntı geliyomu sanki adet oldum sanıyorum

yeşil papatya

ewet cnm oluyo bide kasıklarımda cok sancı var

akideciknane

Alıntı yapılan: yeşil papatya - 15 Ekim , 2009, 14:33:32
ewet cnm oluyo bide kasıklarımda cok sancı var

aynen hadi akşama doğru görüşürüz krizantem dua et bize sevgiler kızlar

yeşil papatya

krizantem84

tabiki dualarim sizinle insallah hayirli haberlerinizi bekliyoruz insallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

akideciknane

Alıntı yapılan: krizantem84 - 15 Ekim , 2009, 14:40:01
tabiki dualarim sizinle insallah hayirli haberlerinizi bekliyoruz insallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

slm nasılsın ben geldim test aldım ama sabah yapıcam aç karnına daha iyi değilmi?

krizantem84

EVET ÖYLE DAHA IYI CIKIYORMUS BENDE ÖYLE DUYMUSTUM  :icon_scratch: BENCEDE SABAH YAP :love9:
YA INSALLAH HAMILESINDIR YARINDA SENIN HAYIRLI HABERINI ALIRIZ INSALLAH VALLAHI NEDENSE BUNU COK ISTIYORUM BEBEK ISTEYENLERE RABBIMIN VERMESINI  :amin: :amin: :amin:

duyguduygu

krizantem senin günün ne zaman?
(inş olmazsın hamilesindir)

krizantem84

CNM BENIM HAYIRLISI OLSUNDA BENIM BU AYKI UHTEMEL ADET GÜNÜM EN GEC 26 agustos  normalde gecmez ama bakalim hayirlisi insallah sendemi bekliyorsun ?

duyguduygu

evet canım ya kısmetse ben de bekliyorum aylardır olduğu gibi.... ama benim adet düzensizliğim var ben tam günümü kestiremiyorum ama şu günlerde olmam lazım inşallah olmaz....   :amin: