28 Mart , 2024, 11:17:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

melikem

canım sen hiç bir türlü kafaya takma.......gerçi biraz zor ama....stres vücuddaki hormonları kötü etkiliyor.yumurtlama dönemi gene hiç takma bence. :muzz: tabi böyle söyledğime bakma ben senden beterim valla ilişkiden sonra 30 daka kalabilmek için elimde cep teliyle yatıyorum:) 2 dakkada birde bakıyorum daha olmadımı yaw diye:ehi:

мiŁenα.

sen cok stres yapmıssın...
unutmakı stres gebe klamayı %85 etkılıyor
bır bayanın %15-20 ahmıs kalma olasılıgı her ay saglıklı kadının..
%85 de stres etkılıyor..olcumunu yap ona gore rrelaks ol..
ınan bende 3 yıl bekeldım...zor bılıyorum

:love9: :love7: :love9:

yeşil papatya

stres gercekten cok etkiliyo benim adetim 2 gün gecti ama ben hala test yapmadım bazen kendimi hamile gibi hissediyorum yine de kendimi kaptırmak istemiyorum gerci bu bizim daha ilk denememiz sizlerin durumunu düşününce olmazsa üzülmem diorum ve inana hem kendim hem de sizler için dua ediyorum allah hayırlısını versin hepimize   :amin:

мiŁenα.

canımben 3.yılıma gırdıgım ay hamıel kaldım sorunum falan yoktu herseyımız temızdı ama tres ıste sımdı 4 aylık hamıleym

:love9: :love7: :love9:

ѕєν∂α¢αη

ee bende ilk ay da hamile kaldım. hemde o kadar kafama taktım ki yat kalk onu düşünüyordum. sat ın 21.gününe denk gelen günde hcg yaptırdım çıkmadı sonra benim aklımdakiler gitti. bu ay olmadı dedim. önümüzdeki maçlara bakıciiiz artık dedim ama gel gör adet günüm bi gün geçti bi bakim dedim çıktı hemen =) sanırım o 21.gün ile 31.gün arasında olan oldu. :)))

en erken belirtilerim ise: kasıklarda batışma.

Uploaded with ImageShack.us

yeşil papatya

bende de 2 gündür kasıklarımda  agrılar var yrn test yaptırsam cıkarmı

yasmin35

KIZLAR BENİM SORUMADA CEVAP VEREBİLİRMİSİNİZ CANLARIM
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

yeşil papatya

cnm benim senin sordugun soruyla ilgili bi bilgim yok olsa yardım etmek isterdim ama ilk senden duydum

ѕєν∂α¢αη

Alıntı yapılan: yeşil papatya - 15 Ekim , 2009, 13:49:55
bende de 2 gündür kasıklarımda  agrılar var yrn test yaptırsam cıkarmı

canım eğer varsa çıkar. bence yaptır stresten kurtulursun :)

Alıntı yapılan: yasmin35 - 15 Ekim , 2009, 13:00:04
sağolun kızlar dualarınız için bu ay hiç umursamamıştım o sıralar aklımı meşkul edicek başka bi konu vardı o yumurtlama dönemini düşünmeden geçirmiştim ama ilişkiyede girmiştik ama adet tarihim yaklaştıkca içimdeki umutlar çoğalıp azalıyo allah hayra çıkarsın işallah bişey sorcam yumurtlama dönemindemi kafaya takarsak olmazdı yoksa adet döneminde takarsak mı olmazdı hangisi arkadaşlar bilen varmı

o ay boyunca kafayı takarsan etkiler diyorlar ama ben bütün bir ay boyunca düşünmüştüm beni etkilemedi :)))

yeşil papatya

peki kan testi mi yoksa gebelik testi mi yaptırmalıyım?

ѕєν∂α¢αη

kan testi kesin sonuçtur. idrar da pozitif çıkan kan da kesinlikle pozitif çıkar. kan testi kısa süreli hamilelikleri belli eder ama idrar için adet gününün geçmesi gerekir.

yasmin35

DİYOLAR YA KAFAYA TAKARSAN OLMAZ DİYE YUMURTLAMA DÖNEMİNDE ÇATLAMA DÖNEMİNDE HİÇ DÜŞÜNMEMİŞTİM ONU SORUYOÖ
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

akideciknane

Alıntı yapılan: yeşil papatya - 15 Ekim , 2009, 09:58:41
ya arkadaslar benim adetim 2 gün gecti ne adet nede hamilelik belirtisi var dr pzrtsi gel dedi ama o güne kadar nasıl bekleyecem bilmiom:s

selam papatyam son adetin kaçdı benimde geçdi sanırım son adetim 15 eylül ve memişlerim çok acıyor ama olacak gibi ağrılarım var

yeşil papatya

son adetim 15 eylül benimde ama ben her ay 3 gün önce oluyodum düzenli degil yani adetim sence beklemelimiyim

akideciknane

Alıntı yapılan: yeşil papatya - 15 Ekim , 2009, 14:19:40
son adetim 15 eylül benimde ama ben her ay 3 gün önce oluyodum düzenli degil yani adetim sence beklemelimiyim

ya cnm ben bekliyorum valla inat ettim ama kasıklarımda olcak gibi ağrıyro bugün biliyorsun 31 inci günümüz ne yapsak ben bir dışarı çıkıp gelcem karar veririm sen bana haber ver bende olursak yada olmazsak