En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

lavinyalinda

arkadaşlar canınızı sıkmayın olur .bende poliksitik over vardı hiç olmaz dedıler.korunmayı bıraktığım ılk ay hamıle kaldım hemde daha sonra 10 haftalık ken sağlık problemlerımden dolayı aldırmak zorunda kaldık mecburduk.mayıs ayında aldırdım. mayısdan berı hiç korunmuyorum.ama olmuyor bu ay çok umutlandım bılmıyorum ne olacak adetıme 6 gün var bakalım herşey kısmet arkadaşlar sıkmayın canınızı...

melikem

merhaba arkadaşlar...keyifler nasıl? ben sabah gidip kan testi yaptırdım...daha adetime 3-4 gün var halbuki :y25: dayanamadım napim:)hamilelik belirtilerimin hepside geçti sanki....neyse en azından hamile olmasam bile kan tahlilime bakıp check up yaptırırım bide benim küçük bir kedim var. yanımda olmasında bir sakınca var mı diye texoplasma testi yaptırdım.bakalım artık hayırlısı...sonuçlar inşallah hayırlı olur ama nedense ilk başlardaki gibi hamileyim umudu yok içimde...malummu oldu ne......psikolojim göççek bu gidişle yaaaaa :crybaby2: bugün hamileyim sanki, yarın yok değilim galba diye diye :ehi:

cumbba

kedinin etkisi olabilir canım gerçi bende kedi olmasa da toksoplazma ya karşı bagışıklığım yoktu geçen hamileliğimde. Dr.um o zaman bana yemek pişiriken ete dokunma demişti, bir de yeşillikleri yıkarken sirke ( normaldede yapmaya çalışıyorum) kullan dedi.Dikkat etmende fayda var canım

melikem

canım sıkkın.... :crybaby2: tutmuyor bu bebek yaws.........bana çekmiş....hem inatçı hem nazlı.....

melikem

umutlarımız birdahaki sefere kaldı artık .......inşallah bu ay olcak....ben çok sabırsızım ya kendimi geriyorum resmen ha tuttu ha tutcak diye......sonuç hayal kırıklığı......belki bir umut doktor hamilesiniz der dedim ama nerdeeeeee :cildir: patadanak değilsiniz dedi...insan alıştıra alıştıra söyler.....ben kaç gündür dokuz doğurdum burda....her yerimden hamilelik belirtisi fışkırıyordu resmen...bir bebek eksikti sadece :crybaby2:pis herif nolcak....hayallerimi yıktı :y25:

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: melikem - 14 Ekim , 2009, 16:41:40
umutlarımız birdahaki sefere kaldı artık .......inşallah bu ay olcak....ben çok sabırsızım ya kendimi geriyorum resmen ha tuttu ha tutcak diye......sonuç hayal kırıklığı......belki bir umut doktor hamilesiniz der dedim ama nerdeeeeee :cildir: patadanak değilsiniz dedi...insan alıştıra alıştıra söyler.....ben kaç gündür dokuz doğurdum burda....her yerimden hamilelik belirtisi fışkırıyordu resmen...bir bebek eksikti sadece :crybaby2:pis herif nolcak....hayallerimi yıktı :y25:
inş bi dahaki aya canım

melikem

inşallah hülya,yağmurcum...allah her isteyeni çok bekletmeden bebek sahibi yapar inşallah.....neyse bu ay başka taktikler denicez artık arkadaşlar :hieyt: başarılı olursa paylaşırım sizlerle....deneyim sahibi olaraktan  :ehi:

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: melikem - 14 Ekim , 2009, 16:58:45
inşallah hülya,yağmurcum...allah her isteyeni çok bekletmeden bebek sahibi yapar inşallah.....neyse bu ay başka taktikler denicez artık arkadaşlar :hieyt: başarılı olursa paylaşırım sizlerle....deneyim sahibi olaraktan  :ehi:
:amin: :amin: :amin:
taktiklerini bekliyoruz :ehi:

melikem

sabret canım....içim dışım bebek oldu zaten.....bilgiler sentezleniyor şimdilik.....bir taşla iki kuş vururum.....ikiz olur inşallahhhhh.... :toothy10:

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: melikem - 14 Ekim , 2009, 17:04:18
sabret canım....içim dışım bebek oldu zaten.....bilgiler sentezleniyor şimdilik.....bir taşla iki kuş vururum.....ikiz olur inşallahhhhh.... :toothy10:
inş canım olsunda ben teke razıyım

melikem

sen ne zamandır istiyorsun canım.....?kaç yıllık evlisin?

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: melikem - 14 Ekim , 2009, 17:06:55
sen ne zamandır istiyorsun canım.....?kaç yıllık evlisin?
ben 9 yıllık evliğim 5 yıldır istiyoruz
sen

melikem

canım ben 4 yıllık evliyim...hemen istemedik benim okul filan vardı ama 3-4 aydır düşünüyoruz daha.......inşallah en kısa zamanda allah kucağına nur topu gibi bir bebek verir canım....çok özel olmazsa tedavi filan gördün mü canım?

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: melikem - 14 Ekim , 2009, 17:10:36
canım ben 4 yıllık evliyim...hemen istemedik benim okul filan vardı ama 3-4 aydır düşünüyoruz daha.......inşallah en kısa zamanda allah kucağına nur topu gibi bir bebek verir canım....çok özel olmazsa tedavi filan gördün mü canım?

güzel dileklerin için saol canım ewet 2 kez aşılama oldum fakat sonuç alamadık

melikem

moralini bozma inşallah olur canım.......ama umarım çok bekletmeden olur