En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

= - =SeLSeBiL= - =

CANIM BU ANLATTIKLARIN HEP HAMİLELİK BELİRTİSİ BENCE HAMİLESİN. TEST YAP GECİKME. BENİMDE GÜNÜM GEÇTİ AMA BENDE HİÇ BELİRTİ YOK YAPMAYA KORKUYORUM. BEN SENİN YERİNDE OLSAM HEMEN YAPARDIM
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

= - =SeLSeBiL= - =

CANIM BEN YANLIS ANLAMISIM BEN GÜNÜN GEÇTİ SANIYORUM. OLSA BİLE BELKİ ÇIKMAYABİLİR. ERKEN ÇÜNKÜ BİRAZ DAHA BEKLE İSTERSEN

thinkerbell

evet biraz daha beklemek en iyisi sanırım

= - =SeLSeBiL= - =

TABİ CANIM OLSAN BİLE BELKİ ÇIKMAYABİLİR. AMA BÜNYEDEN BÜNYEYE DEĞİŞİYOR

thinkerbell

teşekkür ederim cevapladığın için inş bu küçük mutluluğu en yakın zamanda öğrenebilirm :) ve sizlerle paylaşırım allah herkese anne olmayı nasip inşallah.

= - =SeLSeBiL= - =

AMİN AMİNN BENDE ÇOK İSTİYORUM BEBİŞ. BENİMDE GÜNÜM GEÇTİ DUA ET İNŞ BENDE HAMİLEDİRİM

thinkerbell

tabi canım dua ederim inşallah bebiş vardır. 

= - =SeLSeBiL= - =

cumbba

Canım öncelikle aramıza hoşgeldin. Belirtilerin hamilelik belirtisi ama ben geçen aylarda aynı belirtileri yaşarkan hastandım hep. Biraz psikolojik olarak oraya yoruyoruz. Ben hasta oluncada hep üzüldüm bir hafta belirtilerin çıkması için erken derler ama yinede bünyeye göre değişir sanırım ben çok ümitlenme derim olursa süper olur ama olmahyınca üzülüyoruz ben öyleydim yani ama sen inş. güzel haberler verirsin. Bak benimde günüm geçti ama test yapmaya korkuyorum burda bazı arkadaşlarımızın 5 gün hatta daha fazla günü geçenler bile regl olunca neden bende bunlardan biri olmayayım diyip ümitlenmek istemiyorum onların üzüntüsen bile üzüldüğümüz için. Neyse uzattım kızlar ama yazasım geldi. Herşeyin hayırlısı olsun inş. listeyi artırırız ekim ayında. :amin:

= - =SeLSeBiL= - =

canım yaz sen okuruz sorun değil :k06:

yeşil papatya

cnm hoş geldin aramıza inşalla hamişsindir benimde bugün adet görmem gerekiyo ama hala yok bendede sendeki belirtiler var ve bugün dr gittim ama daha belli olmaz dedi adet gününden 5-10 gün sonra belli olurmuş cuma yada pztsi tekrar gidicem inşalla bizler o küçücük meleklerle en kısa zaman da tanışırız :amin:

thinkerbell

inş ya çok istediğimiz için belkide bunlar hep bi acaba düşüncesi olur işte napalım elimizde değil..

o küçük melek bi karnımıza düşse zaten gerisini hiç düşünemiyorum bile  :)
bu arada ben zonguldak da oturuyorum ama eşim dolayısıyla bir ayağım istanbulda..

thinkerbell

bu arada hoşbuldummm cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim :)

= - =SeLSeBiL= - =

kızlar ben çıkıyorum sabahtan beri burdayım biraz kaynanamın yanına çıkayım kızmıstır o şimdi :caca: