28 Mart , 2024, 14:48:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

betüs26

zeliş geçmiş olsun canım çok üzüldüm ama ne güzel düşünüyosun olur tabi vakti zamanı gelince evet canım herşeyde ama herşeyde bi hayır vardır mutlaka allah büyük yine olur

betüs26

yeşil papatya inşallah canım hamilesindir hayırlısı olsun :amin: :amin: :amin:

hülya,yağmur

zeliş çok geçmiş olsun canım inş bi dahaki sefere olur tatlım üzme kendini

betüs26

hülya yağmur sen  adet oldun mu canım

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: betüs26 - 12 Ekim , 2009, 18:38:49
hülya yağmur sen  adet oldun mu canım
hayır canım daha günüm ayın 17 si var daha
sen neler yapıyon mercimek iyimi

betüs26

hadi hayırlısı canım mercimek iyidir heralde kapalı bir kutu canım allaha emanet içinde ne olyo bilemiyosun ki bulantılarım oluyo yemem çok iyi iştah çok maşallah ama yadikten sonra bulantım oluyo

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: betüs26 - 12 Ekim , 2009, 18:44:26
hadi hayırlısı canım mercimek iyidir heralde kapalı bir kutu canım allaha emanet içinde ne olyo bilemiyosun ki bulantılarım oluyo yemem çok iyi iştah çok maşallah ama yadikten sonra bulantım oluyo
canım kendinede mercimeğede ii bak benim içinde dua et olurmu artık bebeğim olsun istiyorum :binkybaby:

zelis_

sağoğun arkadaşlarda insan üzülüyor ister istemez...helede 1 ay beklemek yeniden ve tekrar aynı şey olurmu diye düşünmek dahada berbat ..düşünmemek lazım ama oda elde değil..offf offf ama başka çare yok malesef ..allah'tan hayırlısını dilemekten başka..

zelis_

arkadaşlar benim ovulasyon testlerinden almam lazım dktor onu söyledi bana..nasıl kullanıcam bilwen varsa yardımcı olabilrimi?

krizantem84

valla ben hic kullanmadim nasil bir test ve nasil yapilmali?lütfen arkadaslar bilen varsa detayli bir sekilde aciklasin ???mesela yumurtlama dönemi testte nasil belli oluyor?

мiŁenα.

cok uzuldum canım gecmıs olsun

:love9: :love7: :love9:

yeşil papatya

zeliş canım cok gecmiş olsun kısmet degilmiş üzülme demek isterdim ama eminim üzülmemek imkansızdır yüce rabbim gönlünüze göre versin hersey allah tan sayılı günler cabuk gecer inşalla en kısa zamanda hamiş olursun

krizantem84

zelis cok gecmis olsun cnm üzülme insallah saglikli hayirlisiyla yine olur herseyin basi gördügümüz gibi sagliktir :amin:

thinkerbell

herkese merhaba aranıza yeni katıldım
kafama takılan bazı soruları araştırmak için nete girdim ve bu siteyle karşılaştım cevaplarınız çok samimi ve içten buldum ilk başta cesaret edemedim ama insanın içindekileri başkalarıyla bilgi alışverişi yaparak paylaşması çok doğal bişey diye düşündüm ve üye oldum

benimde bir kaç sorum olacak ..
27 eylülde adet oldum ve 2 ekimde bitti bu ayın 24-25 de tekrar adet olmam lazım normal olarak fakat eşimle adet bitiminden sonra hiç korunmadık 2 gündür mide bulantısıyla uyanıyorum ve kasıklarımda ve karnımın cevresinde aşırı bir dolgunluk şişkinlik var midemde rahatsız edici bir yanma ağzıma doğru ekşime geliyor midemi bulandırıyor..
acaba hamile olma gibi bişey olabilir mi erken bir belirtide olabilir mi 1 hafta sonra adet günüm gebelik testi alıp yapmaya çekiniyorum ya çıkmazsa diye :( biraz daha beklemelimiyim ?