En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

krizantem84

Alıntı yapılan: cumbba - 10 Ekim , 2009, 10:37:53
günaydınnn kızlarr,

canım üstüne görme olabilir sen bidaha test yap yada an testine bak istersen.Hayırlısı olsun herşeyin, bu ay olmasa bir dahaki aya :amin: :amin: :amin:

evet bencede cnm sen 5 gün sonra falan yine test yap baktin yine iki cizgi doktora git doktor seni daha iyi bilgilendirir.insallah hamilesindir  ama hayirlisi olsun cnm  :amin:

zelis_

kızlar 2 gündür adet oluyorum ama ben hayatımda ilk defa böyle yoğun bir kanama ve sancı yaşıyorum.resmen ağrıdan kıvranıyorum 2 gündür kasıklarımın ağsırından ayakta duramıyorum..sanki karnıma iğne saplıyolar yüzlerce  :( pazartesi doktora gidicem bu tuhaflık var bu işte..dua edin benim için  :amin:

krizantem84

cok gecmis olsun cnm insallah bi sorun yokturdur :amin:  dualarimiz senle...bizide haberdar edersen seviniriz :love9:

yeşil papatya

canım inşalla kötü bişeyin yoktur sadece cok cici kücücük bişey vardır   :love7: dualarımız seninle iyi haberlerini bekliyoruz

мiŁenα.

ıns ıyı haberle donersın zelıs :amin:

:love9: :love7: :love9:

melikem

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım :flowers:
evet bütün anne adayı arkadaşlarım gibi bende bir bebiş istiyorum...bu hafta sonu adet olmam gerekiyor,bana kalsa bütün hamilelik belirtilerini hissediyorum ama bunlar adet belirtisi yada psikolojikde olabilir farkındayım ama yinede ümitleniyorum...inşallah hepimiz hamişizdir.

мiŁenα.

hosgeldın cnaım hadı hayırlısı :amin:

cumbba

Hoşgeldin melikecim güzel haberler vermen dileğiyleeeeee :amin: :amin: :amin: :amin:

melikem

hoş bulduk...iyi dilekleriniz için teşekkür edrim arkadaşlar.
1 hafta öncesinde adetime 2 hafta olmasına rağmen bel ağrısı,mide bulantısı,baş dönmesi ve kasık ağrıs oldu daha önde adetimden çok önce böyle belirtiler hiç yaşamadım şimdi hepsi geçti ama :crybaby2:adetime 5 gün var ara sıra kasık ağrısı,göğüs ağrısı ve uçlarında acı var sadece bide acaip bir iştah ve asabiyet var ne yazıkki:violent1: sizce bunlar sadece adet belirtisimi kızlar?

krizantem84

bence hamilelik belirtiside olabilir hadi hayirlisiyla insallah :amin:bizleri haberdar et cnm

мiŁenα.

hamılelık belırtısıde regl belırtısıde unutmakı cok yakın belırtıler...

stres yapma hayırlısını versın rabbım

krizantem84

yeşil papatya

arkadaşlar benim bugünler de adet olmam gerekiyo ama bende belirti yok ve ben grip oldum hamile olabilirim die ilaçta kullanmak istemiyorum yarın kan testi yaptırıcam acaba belli olur mu?

zelis_

12 Ekim , 2009, 18:13:36 #1018 Son düzenlenme: 12 Ekim , 2009, 18:15:25 zelis_
kızlar selam dün bütün günü hastanede serum ve tamponla geçirdim.kanamam çok fazlaydı durmadı.kanamayla birlikte düşük yapmışım malesef.. :(

4 haftalıkmış tahminen  :-[
napıyım hayırlısı böyleymiş ..bundada vardır bir hayır..
birdahaki aya artık kısmetse  :amin:

ceylin eslem

aaaa canım çok üzüldüm.geçmiş olsun.hayırlısı olsun.inşallah en kısa zamanda yeniden hamile kalırsın.