Tecrübeli anneler Beşik mi, yoksa oyun parkı mı daha avantajlı???

Başlatan tubis, 12 Ağustos , 2008, 20:21:55

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

aman beee ben kandırıyorum daha dogrusu ole snaıyorum sonunda ben kandırılmısım hep :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

hahaah ahh canim benim iyi niyetinden kaynaklaniyorr.. ayni durumm bendede oluyordaa caktirmmaaaa ;D ;D

мiŁenα.

lazları oyuna getırmek kolaymı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

✿sweet_sweet✿

мiŁenα.

:ehi: :ehi: ya halımı dusun ben esımı kandıramıyorum :ehi: :ehi: :ehi:

✿sweet_sweet✿

mavişimmm

ayşecimm bebeğin diğer yatağı geldimmiii.geldıyse koysana görelimm bendee kararsız kaldım ıyıceee.içine sindimi eve gelincee yatak onu merak ettımmm..

мiŁenα.

CANIM PARK YATAK EVDE ...ESIM BEGENMIS ALMIS HOSUMA GITTI AMA COK BUYUK DURDU BIRDE EN BUYUK BOYUNDAN ALDIRDIM KI OGLUM OYUN HAVUZU OLARKATA KULLANIR DIYE...AMA ACAYIP BUYUK GELDI ODAMA ..HEMDE YUKSEK BENIM YATAGIM BIRAZ ALCAK...

SIMDI NE YAPSAM DEGSSEMMI DEGISMESEMMI KARRASIZIM BUGUN DAHA BIR BUYUK GELDI NE BILIM YAAA...

ODASI 4-6 AY ARASI ALCAM CANIM ::)

мiŁenα.

BU YANDA FALAN CEKEMIYORUM ALT KISIMLARI KOYU MAVI..

YATAGIMI TOPLAMA BILEM TOPLAYAMADIM GECEMIYORUM KI SAGINA SOLUNA :sad1:

мiŁenα.

AMA SUNU DIYIM SALLANIYOR HEMDE BESIK GIBI ALTINDA AYAKLIKLARI VAR INDIRINCE BILDIGIN EBSIK GIBI SALLANIYOR...

HEM GENIS ALTINA ESYA KOAYABILIYORSUN ....KULLANIS ACIISINDAN BEGENDIM KULLANISLI..AMA SANIRSAM KUCUK BOY OLANLARINDAN ALICAM BEN :sad1:

mavişimmm

bunlarda boy boy oluyo galibaa.benım baktıgımm bu kadar uzun deıldi sanki .o zman satıcı bana 60x100 75-120 boyutlarında var dedii.60x100 olanıı falan kullanamazmı acaba 2-3 yaşına kadarrr..birde allata eşya koyma yerı var ya dedğin gibii çokk iyiii.bende onlardan alcam herhaldeeee....

ama yatağın rengı çokk hoşşş...mavilerin içindee mışıl mışıl uysuun inşallah eymen çağannn....

мiŁenα.

CANIM ISTE BOY BOY BUNLAR BEN EN BUYUGUNDEN ALDIM ODA ALINCA GECCEK YAA ODASINA BUNUDA PYUN HAVUZU GIBI KLULLANIRIM DIYE...

ICINE OYUNCAKALRINI ATARIM OGLUSUMUDA KOYARIM OYNAR ICINDE :k06: :k06: :k06:

EGER EVIN GENISSE BUYUK BOY AL ...AMA KUCUK SE KUCUK BOY AL :icon_thumright:

BEN BU BOYUTTA BPEMBE GORDUM BENIM NAZAR BONCUKLU OLAN YERI PUANTIYELIYDI COK GUZELDI...

mavişimmm

anladıımmm canımm yatak odamm genişş amaaa ölçmem lazımm koycak oldugum yerı ondan sonra bakayımmm boyunaaa.haklısın sende buyuk almak daha avantajlıı.baktıgım yerdeki bayan almış kendı bebegınee.çokk rahat oluyo dedii.yan trafında fermuar var ya altına eşya koymak ıçınn şimdi oranın fermauarıunı açıyom diye yatak en alt kısımda dıyo oyuncaklarınıda koyuyomm oraya kendı apalaya apalaya gırıyo diyoo oynuyoo dıyoo.sesi solugo cıkmıyo oraya gırınce dıyooo.işimi çokk rahat yapabılıyorumm dıyooo.

bırdee 6-7 aylık oldugu zman yatağı alt kısma al dedii içinde uyanıkken dahı bırak dediii biraz ağlıyo ama sonraaa alışıyoo diyooo...yoksa devamlı dışarda tutarsan dıyoo yatağın içini beğenmıyo çocuklar dedii....ne kadar doğru olur bılmıyommm...

мiŁenα.

IKI KADEMELI ASAGI INDIRIYORSUN BEBEK BUYUYUNCEDE ASAGI KENDINI ATAMIYOR AVNATAJLI 3-MAKSIMUM 4 YASINDA KADAR KULLANIR DEDI ..KZISIN YANIMA LAIRIM AMA YAZLARI ODASINDA UYUR TOSUNUM :love8:

mavişimmm

inşallahh canımmmm benimm.rabbım o günleri görmeyıı nasip ederr inşallahhhh..... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: