Tecrübeli anneler Beşik mi, yoksa oyun parkı mı daha avantajlı???

Başlatan tubis, 12 Ağustos , 2008, 20:21:55

« önceki - sonraki »

ponçik

BEBEK telsizi çok avantajlı Tuğba
benim görümcem doğduğu günden beri ayrı odada ve üstelik kapısı kapalı olarak yatırıyor
böylece hem evde çok gürültü olsa da rahatsız olmaz , gerçi gürültüye ne kadar çok alışırsa hepiniz için o kadar iyi olur

bak şimdi hatırlıyorum da (sanki çok sene geçmiş gibi  :ehi: )
Eylül yeni doğduğunda dondolino almıştık biz , biz içerdeyken onu da dondolinoya yatırıp yanımıza alırdık,ayrıca sallanıyor ve müziği de çalıyor. hep seste uyuduğu için gürültü de olsa uyurdu yavrum ...
üstelik büyüyünce de mama sandalyesi olarak kullanabiliyorsun , hani belki 3 ay için park yatak alıp sonra odasını ayıracaksan böyle birşey de düşünebilirsin.

tam yatar pozisyona da alabiliyosun , sanırım 4 kademeli yükseltilebiliyordu.

sevda

ben oyun parkından yanayım çünkü oğluşumu tam bir yaşına kadar onda yatırdım sonrada odasını aldım... ;)

Emine

tubiş sen herşeyini odasında yapmayı düşünüyorsun sanırım inip çıkmaktan bahsetmişsin gün içinde yukarıda olursa odası diye benim kızımın odası var ama gündüz hiç odasında olmadı altını normal salonda değiştirdim salonda normal zamanlarda kanepede de yatabilir zaten dönemiyor bile başlarda.Şu anda da odasını sadece gece uyumak için kullanıyor ve tabi dolabı kıyafetleri odasında.Ya da sen de benim gibi hem odasını alabilirsin hem oyun parkı alabilirsin benim oyun parkı oturduğumuz odada duruyordu yatağı kendi odasında.Bir de salıncağı vardı çok işime yaradı hem sağa sola hem ileri geri sallanıyor üzerinde akvaryumu var müzikli dönüyor.İyi ki almışım onu zamanında yoksa napardım bilemiyorum.Onunda resmini koyayım bi siteden buldum şimdi

http://www.minimoda.com.tr/index.php?do=catalog/product&pid=522 bu da linki

tubis

dondolino da orjinal bişeymi,ş goncacım..

eminecim bakalım kocişle konuşup durum değerlendirmesi yapıcaz. ama o daha çok erken oldugundan yana oldugu için henüz bu konuları konuşamadık.

karar aldıgımızda yada kafama takılan birşey olursa size tekrar yaazarım. ilginize çok teşekkür ederim. :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

βαlκιz

bende heveslee 7 aylık hamileyken büyüyebilen karyola beşik aldım ama artık ayaklanmaya başladılar ve beşikten sarkıyolarr keşke park yatak alsaydım diyorumm ama yine alıcazzz beşikleri karyola şekline getirip odalarına koyucam park yataklar bizim yatak odamızda kalırrr park yatak geniş ve derin oluyoo daha güvenliii oğluşlarım beşikten sarkıp düşmeden alsam iyi olucakkk :y25: :aferin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

evet arkadaşlar bende oyun parkı tarz beşik tavsıye ederım.çok kullanışlı.ılk 45ay ust kademede yatırdım ılgılenmek kolay oluyor dıye.sonra artık aşagı ındırıyosun yatagını bayaa derın oluyor içim rahat edıyor.ayaga kalksa bıle çıkamaz içinden.hem çok oratık katlama şeklı var.ılerıde çocuk odası takımı aldıgım zaman onu katlar koyarım kenara dıye düşündüm.şemsıye gıbı oluyor katlayınca hiç yer kaplamıyor.tatıle falan gıderken götürbılırsın yanı.bırde müzügı gece lambası ve tıtreşimi var çok işime yaradı o.uyutunca yatırırken uyanıyordu hemen müzigini açıyorum 10dk falan çalıyo oda bu arad tekrar dalıyor uykuya.ayıcıkları var tepesınde donuyor onlarda.yanı tavsıye eederım çok kullanışlı......
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

evet canım yaaa valla evde beşikten yer kalmıycak bizeee :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

@ssemra@

Bizde kendi evimize ilerde yatak olan beşiklerden aldık, annemlere de oyun parkı aldık. Şuan daha tutunup kalkamyor ama kalkmaya başlayınca ya yer yatağı yapıcam yada annemlerden oyun parkını getiricem :dontknow:

βαlκιz

ben yer yatagıda yaptımm bizim yatak odasınaa ama gece bi bakıyorum yatakta yokk   :k06: dönüyo gidiyoo kardeşinin kafasına çıkıyo bişler yapıyoo oda fayda etmedi hemde ablam izin vermedi yer soguk olur yatırma dedi parke var evde sıcak kocaaa yatak ama yatırma olmazz dedii bende beşige aldım tekrar  :-\ :-\

@ssemra@

yatağın altına battaniye serince yatakta kalınsa bişi olmaz bence :icon_scratch:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ssemraa - 27 Ekim , 2009, 00:05:29
yatağın altına battaniye serince yatakta kalınsa bişi olmaz bence :icon_scratch:
yatak çok kalındı altına üstüne büsürü şey sermiştim ama iki tane bebek oluncaa zor oldu o onun yanına gidiyo o onun üstüne çıkıyoo bende beşige aldımm park yatak almayı düşünüyorum internette baktım onlar daha derinn oluyoo acaba alsammıkii ??? ??? ???

@ssemra@

beşik kadar rahat değil bence ama daha güvenli, yani ne desem yalan olur valla bilmem ki :icon_scratch: sen bi tane al dene işe yararsa ikinciyi al  :ehi: :ehi:

βαlκιz

yada eşim degişik bişey yaptırcak bilmiyorum evde beşikten yer kalmıycakk :ehi: :ehi:

@ssemra@

:ehi: :ehi: :ehi:

Çözüm bulunca yazda bizde faydalanalım bari  :laughing7:

Ben kaçtım iyi geceler canım :opucuk:

βαlκιz