Tecrübeli anneler Beşik mi, yoksa oyun parkı mı daha avantajlı???

Başlatan tubis, 12 Ağustos , 2008, 20:21:55

« önceki - sonraki »

Balböceği

Demet_dk

Lă_Tăhzen!

gülfer

Alıntı yapılan: gülfer - 01 Nisan , 2010, 14:49:06
ya kızlar park yatak almak için iki mağazaya girdim birinde yatak geniş ama kısa birinde ise uzun ama dar

acaba hangisini alırsam kullanışlı olur benim evim 1+1 olduğu için park yataktan başka çarem yok napsam  :icon_scratch:

kızlar hadi ya bi cevap verin

yasmin35

valla kızlar bende park beşik aldım onun içinede park beşik uyku seti aldım ama ayşecim seninki güzel açık mavi benimki cıvıl cıvıl rengarenk ay keşke oğluşum biran önce gelsede içinde uyusa
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

βαlκιz

Alıntı yapılan: gülfer - 05 Nisan , 2010, 17:16:08
ya kızlar park yatak almak için iki mağazaya girdim birinde yatak geniş ama kısa birinde ise uzun ama dar

acaba hangisini alırsam kullanışlı olur benim evim 1+1 olduğu için park yataktan başka çarem yok napsam  :icon_scratch:

ikiside olur aslında farketmez bence
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

βαlκιz

benimkiler sarkmıyo allahtan beşikten
ama ben korkuyorum
zaten odalarına geçircem artık beşikleri yatak yapıcam büyüyen beşik kenarlarını çıkarcaz
karyola olcak yaniii
artık genç oldularr  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gülfer

Alıntı yapılan: •♥ GüLLüŞaH•♥ - 05 Nisan , 2010, 20:12:01

ikiside olur aslında farketmez bence

ya aslında aralarında çok az bi fark var ama ben kararsız kaldım hangisini alsam diye

zaten aralarında 10 tl fark var ucuz olanı alıyım bende  :k06:

CeRoXiMo

Benim üst komşum park yatak aldı, 1.5 yaşında bebiş hala kullanıyor, oda yapmadı henüz. Diğeri de oda takımının sadece parmaklıklı olan büyüyebilen  sallanan yatağını  aldı, Kendi yatağının yanında, birkaç ay sonra 2 yaşına gelmek üzere, odasını yapacaklar. Tamamen evinin durumuna bağlı değişir. 1+1 deysen park yatak ya da parmaklıklı yatağı yatağının yanına koyman en iyisi, Bir de evin müsait bir yerine şifonyer ya da küçük bir dolap attın mı 1 yıl götürür seni.

Ben 2+1 deyim birkaç ay sonra oda takımını komple alacağım. küçük odayı bebiş için boyatıp dolap ve şifonyeri o odaya koyup yatağını da kendi yatakodama koyacağım, içim ne zaman rahat ederse yatağını odasına taşıyacağım. İlk birkaç ay bebişler ana kucağı-oto koltuğu olan şeyde gündüzleri çok rahat uyuyorlarmış. Hastane çıkışında oto koltuğu yasal zorunluluk oluyor hazirandan sonra, onu da zorunlu alacağız zaten.

Bizimki böyle birşey olacak: http://img2.blogcu.com/images/a/g/a/agacbebekodasi/1231586230bebek_odasi.jpg Fiyatlar çok yüksek ama SAHİBİNDEN de ya da GİTTİGİDİYORDA süper 2. el odalar var, biraz bakım yapıldı mı harika, mağazadan alınanın 3 tebiri fiyatlara geliyor.

Oto koltuğu-anakucağı da : http://images.gittigidiyor.com/1823/Maxi-Cosi-Cabriofix-Oto-Koltugu-Chilli-Pepper__18238504_0.jpg

gülfer

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 07 Nisan , 2010, 12:47:11

Benim üst komşum park yatak aldı, 1.5 yaşında bebiş hala kullanıyor, oda yapmadı henüz. Diğeri de oda takımının sadece parmaklıklı olan büyüyebilen  sallanan yatağını  aldı, Kendi yatağının yanında, birkaç ay sonra 2 yaşına gelmek üzere, odasını yapacaklar. Tamamen evinin durumuna bağlı değişir. 1+1 deysen park yatak ya da parmaklıklı yatağı yatağının yanına koyman en iyisi, Bir de evin müsait bir yerine şifonyer ya da küçük bir dolap attın mı 1 yıl götürür seni.

Ben 2+1 deyim birkaç ay sonra oda takımını komple alacağım. küçük odayı bebiş için boyatıp dolap ve şifonyeri o odaya koyup yatağını da kendi yatakodama koyacağım, içim ne zaman rahat ederse yatağını odasına taşıyacağım. İlk birkaç ay bebişler ana kucağı-oto koltuğu olan şeyde gündüzleri çok rahat uyuyorlarmış. Hastane çıkışında oto koltuğu yasal zorunluluk oluyor hazirandan sonra, onu da zorunlu alacağız zaten.

Bizimki böyle birşey olacak: http://img2.blogcu.com/images/a/g/a/agacbebekodasi/1231586230bebek_odasi.jpg Fiyatlar çok yüksek ama SAHİBİNDEN de ya da GİTTİGİDİYORDA süper 2. el odalar var, biraz bakım yapıldı mı harika, mağazadan alınanın 3 tebiri fiyatlara geliyor.

Oto koltuğu-anakucağı da : http://images.gittigidiyor.com/1823/Maxi-Cosi-Cabriofix-Oto-Koltugu-Chilli-Pepper__18238504_0.jpg

tamam canım gördüm oto koltuğu gerçekten rahat teyzelerimin gelinleri oto koltuğu kullandılar gün içinde bende alıcam

gardolabım büyük ve boş çok eşyam yok bi bölümüne raf yaptırıp bebeğin kıyafetlerini koymayı düşünüyorum

park yatağıda yatğımın yanına koyacağım

ben sürekli bakıyorum gitti gidiyor a gerçekten çok güzel şeyler var büyüyebilen yatak yanında bişeyler veriyodu biri

üçyüzmilyon falandı ama çok güzeldi odam olsa hiç kaçırmazdım

betüs26

YA NE KADAR GÜZEL BENİM BEYENDİĞİM BEŞİKTE BÖYLE BEMBEYAZDI ÇOK BEYENMİŞTİM AMA ŞİMDİ KALDIRMIŞLAR VİTRİNDE ÇOK ÜZÜLDÜM  EŞİM KARŞI ÇIKMASA 2. EL ALIRDINM VALLA YA ÇOK PAHALI BURDADA

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

çağınım

çok güzel güle güle uyusun bebişin sağlıkla sıhhatle  :amin:

benim oğlumun yatağı park yatak bence kullanışlı hem uzun süre yatabiliyolar hemde düşme riskleri aşağı indirince olmuyo

elif35

oyy içinde de uyuyor cimcime çok güzel beşiğiniz iyi günlerde kullanın  :flowers: