Tecrübeli anneler Beşik mi, yoksa oyun parkı mı daha avantajlı???

Başlatan tubis, 12 Ağustos , 2008, 20:21:55

« önceki - sonraki »

DER!N

Anam erkek anası diil mi hepiciği aynı kızımın adını çıkartma gelirsem yanına  :caca: :caca:

Benim kızım kraft dondy'nin üzerine banyo küvetini yan koydurup içine de silikon yorgan :) öyle uyuyor.  :k06:

мiŁenα.

yerım onu ben  :D :D :D :D

off benım oglum nasıl olcak huyu suyu acaba....ılknur kapmasaydı ben almıstım kızını zengın olmustular :k06: :k06: :k06: :k06:

ama ılknur kaptı :k06: :k06: :k06:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

DER!N

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

ayşecim gülfere sonsuz katılıyorum bendede 2 sindende var ben yün yatağı kullanıyorum ama nisa sadece geceleri yatıyor beşiğinde gündüzleri heppp ayaklarımızda :icon_scratch:

< ESLAL >

DER!N

< ESLAL >

SiRiNe

hmm konu basligi tecrubeli anneler yaziyorr ben tecrubeli degilim henuz ama ;D burda isvecte iyun parki tatil icin felan kullaniyorlar  yani kullanmadigim icin bilmiyorum ama evin iinde istedigin yere tasiyabilirsin herhalde o acidan iyi olabilir bebek gozunun onunde olur. ben besik aldim 1 bucuk yasina kadar yatabilecekleri besikler,. belkide oyun park kullanan hanimlar vardir  forumda

Lă_Tăhzen!

çok guzel olmus bu sayfanın acılması bende kararsızdım hangisinden alsam diye tesekkurler bilğilendirme icin arkadaslar....

< ESLAL >

ben park yatak aldım kuzucuma çokta memnunum hernekadar kızım sadece geceleri içinde yatsada   :k06:

gülfer

ya kızlar park yatak almak için iki mağazaya girdim birinde yatak geniş ama kısa birinde ise uzun ama dar

acaba hangisini alırsam kullanışlı olur benim evim 1+1 olduğu için park yataktan başka çarem yok napsam  :icon_scratch:

elif35

ben park yataklara pek ısınamadım yaa neden bilmem herkes onu öneriyor ama ben beşik alıcam yaşından sonra yapıcam odaısını benim ev büyük odası var zaten ama hemen yapmıycam odasını eşimle bir beşik beğendk yeni çıkmış çok hoş tekerlekli 2 yaşına kadar yatabilir büyük ayrıca dışında tülü var ama çıtçıtlı kolay kolay açıp çıkamaz ayaklandığı zaman ben beğendim 130 milyon fiyatı da uygun onu alıcaz alınca resmini eklerim seneye yaza da odasını yapıcam Allah'ın izniyle

βαlκιz

ben park yatak alın derim
beşik alcaksanızda çok derin olsun
çocuk  ayaklanınca sarkıyo ayaga kalkınca düşebilir
ben vurup kırmak istiyoum bşikleri çocuklar ayaga bi kalkıyooo
korkuluklar dizlerine geliyooo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: