28 Mart , 2024, 18:06:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

shake it up şekerim

Başlatan Tebessüm :), 09 Mart , 2007, 20:46:58

« önceki - sonraki »

jbdun

ben az önce haberlerde izledim de fena değil ama aman aman da beğenmedim,ya sen ayşegül?

Tebessüm :)

aynı fikirdeyim canım, normal olarak dinlenir hoş şarkı, ama eurovision da başarılı olcak bi şarkı değil gibi görünüyor. daha güzeli olsun isterdim ve ülkemiz tekrar birinci olsun. :'(

jbdun

keşkeeee,yine inşallah diyelim de :icon_scratch:

Almiş'inAnniş'i

ay kızlar oynatıyo insanı bence hoş ayrıca görsel olarak daha güzel  :D

Tebessüm :)

oynatıyo evet de asıl finaldeki show önemli.çok isterim ülkemin yine birinci olmasını. :love9:

ilknur

ENCE ÇOK GÜZEL HARAKETLI BİR ŞARKI İNŞALLAH 1. OLURUZ :hello2:

qwerty

evet bende umuyorum birinci olmayı ama pek de bu şarkıyla birinci olacağımızı sanmıyorum. Türkçe veya İngilizce şarkı olması konusundaki tartışmalar bence saçma ingilizce ve ya türkçe olması önemli değil Sertap da ingilizce şarkı ile katılmıştı ve birinci oldu ; ancak gözden kaçırılmayacak olan şey aslında Sertab'ın şarkısında Türk ve doğu müziğinden esintiler vardı ki; bence birinci olmasında bunun payı büyüktü. Ben bu şarkıda böyle melodiler duymuyorum. ama genede birilerinin taşın altına elini koyup bişeyler yapması önemli birşey keşke Tarkan Sezen Aksu gibi ismlerde Kenan Doğulu gibi yapabilseler. Ama umudumuzu yitirmeyelim belkide Kenan Doğulu şarkıyı söylerken danslarıyla çoşturur ve puanları toplar kimbilir bekleyelim ve görelim :occasion5: