göğüs pompaları ve süt sağma

Başlatan tubi79, 03 Mart , 2007, 22:20:45

« önceki - sonraki »

Mine'l Aşk

Bende medela'nın pompasını aldım onu kullanıyorum..Çok memnun kaldım...2 gün bebeğimi hiç emziremedim yaralardan dolayı..Onunla sağıp biberonla verdik...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

dirim

kızlar bebek emdikten sonra göğüste süt kalırsa boşaltmak mı gerekiyor?
mastit ondan mı oluyor?

SiRiNe

dirim göguste sut kalip kalmadigini anlamak zor

tikaniklik olmasin diye surekli  emzirmek gerek

herhalde acil durumlarda pompayla akitiliyor sut tikaniklik olmasin diye

yada kolik olan bebekler icin ilk gelen hizli sut akitiliyor gaz yapmasin bebekte diye

bunun disinda ben bir sey duymadim

ama  yapan arkadaslar vardir belkide

Balböceği

Banada doktorum sutune yazik sag ver dedi ..

Cunku sol gogsumu emziremiyorum tas gibi oluyor

Hastanede geceleri sagiyordum hemsireler iciriyorlardi ..

Sabaha kadar beni aramiyorlardi  :k06: :k06:

❤ հმzεlἶო ❤

duygucum bana ebeler bebis emmeyi bitirdikten sonra kalanini sagip bosalt dedi  :icon_scratch:
bunu yapmaya calissamda bazan saatte bir icmek istiyor ve biberon istemedigi icin tam bosaltmiyorum
bu iyimidir kotumu bilemiyorum  :dontknow: tum gun gogusleri dolu yada yari dolu geziyorum, atistirmalik emiyo  :k06:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

SiRiNe

cigdemcim öyle demislerse öyle yap

demekki sutun cok fazla masaallah

tikanmamasi icin belkide bunu önerdiler

ESİNCİK

kızlar avent (philips) elektriklisini kullanıyorum, manuel ve pilli de kullanılabiyor, çok memnunum, sütüm bol, acı yok, saklama aparatları çok ergonomik. Baya araştırdım. Biraz pahalı ama değer bence. Her gün kullanıyorum. Biberonları ve saklama ürünleri bpa (plastik zehiri) içermiyor.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

08 Mart , 2011, 04:47:20 #52 Son düzenlenme: 08 Mart , 2011, 04:53:56 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
KIZLAR ABIMIN EŞİNINDE BIR HAFATA OLDU BEBGIMIZ SUTU YETMIYORDI CHICCO NUN SAGMA MAKINESINDEN ALDI ÇOK RAHAT ELEKTRIKLI OLANDAN ILK DEFA GORDUM MEMLERI TAS GIBI OLMUSTU BUNLA SAGINCA ÇOK IYI OLDU SUTU GELMEYE BASLADI ÇOK SUKUR  :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Çok kullanışlıdır pompalar  :icon_thumright:
Hem süt dolumunu azaltır boşaltımını sağlar hemde buzlukta süt poşetleriyle saklayıp ileriye dönük kullanım amaçlıdır  :icon_thumright:
Ben 3 kg kadar sağmıştım işe başlayınca ordan tüketti Rüzcüm  :k06: Sonra gelip ezmriyordum :k06:
Bende hep Chicco hemde Kraft ınki vardı elektrikli tavsiye ederim  :icon_thumright:

βαlκιz

bende elektrikli pompa aldıgımızda
korkuyordum acır diye
eşime önce sen bak bakim acıyomu dene diyordm :ehi:
o yapmadı sonra görümceme verdim gögsüne tut bakim acıycakmı dedim zorla yaptırdım :toothy10: yok acımıyo dedi
öyle yapmıştım :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

gülşah yine güldürdün beni eşine dene dedin haa :ehi:

βαlκιz

:ehi:acıtır diye düşündüm dene dedim  :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bende elektrik çarpar diye korkmuştum önce de manuelini aldım  :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

:ehi: elektrik çarpar diye  korktun hee :ehi:

Balböceği

Gulo ne alemsin ya elektrik carpacak degilya  :ehi:

ama ayarini fazla acinca sanki yerinden cikiyormus gibi oluyor  :ehi: